Guy Fieri Čistá hodnota

Kolik stojí Guy Fieri?

Guy Fieri Čistá hodnota: 25 milionů $

Guy Fieri čisté jmění a plat : Guy Fieri je americký restaurátor, autor, televizní osobnost a hostitel her, který má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Toto čisté jmění si vydělal svou prací jako jedna z nejoblíbenějších osobností The Food Network, stejně jako jeho vlastní osobně značková řada restaurací, omáček a dalšího zboží.

Časný život: Guy Fieri se narodil 22. ledna 1968 v Columbusu ve státě Ohio, ale vyrostl ve venkovské oblasti severní Kalifornie zvané Ferndale v kraji Humboldt. Jeho rodiče provozovali obchod s oblečením v západním stylu. Řekl, že jeho zájem o jídlo začal vážně jako student střední školy, když jeho působení ve Francii kvůli studiu v zahraničí rozšířilo jeho představivost na možnost jídla.

Kariéra v jídle: Ale Fieriho kariéra v oblasti potravin vlastně začala ještě dříve, než když si velmi mladý Fieri vydělal peníze navíc obsluhou vozíku „Awesome Pretzel“. Nakonec, po absolvování univerzity v Nevadě, získal Fieri svou první skutečnou práci v restauraci v Parker's Lighthouse, restauraci v Long Beach, která ho najala jako manažera. Rychle našel talent pro podnikání a pokračoval ve správě šesti Louise's Trattoria restauračních míst.

Bylo jen otázkou času, než Fieri otevře vlastní restauraci. Společně se Stevem Gruberem založili v roce 1996 obchod v Santa Rosě v Kalifornii a otevřeli místo s názvem Johnny Garlic. Jídlo bylo dost dobré na to, aby se franšíza rozšířila na mnoho dalších míst v Kalifornii, a Fieri nadále působila v restauračním podnikání i poté, co si na začátku 2000s našla hvězdu Food Network. V roce 2012 Guy využil svou celebritu otevřením Guy's American Kitchen and Bar v New Yorku. Fieriho osobní značka mohla být oblíbená u veřejnosti, ale restaurace byla také předmětem pravděpodobně nejznámější recenze restaurací všech dob, Pete Wells z The New York Times. V každém případě byla restaurace uzavřena v roce 2017.

Fieri měl další úspěch s dalšími restauracemi, jako je Guy's Burger Joint, který se nachází na karnevalových výletních lodích, Guy Fieri's Vegas Kitchen and Bar v Las Vegas a Guy Fieri's Baltimore Kitchen & Bar v kasinu Horseshoe v Baltimore. V roce 2018 pak Fieri spolupracoval s Robertem Earlem (mužem franšízy Planet Hollywood) na otevření Chicken Guy! v Disney Springs v Orlandu na Floridě.

TV kariéra: Hlasitý smysl pro módu a vtipná osobnost Guya Fieriho z něj udělaly přirozenou shodu pro televizní slávu, zejména v prostředí kabelové televize, které neustále chrlilo stále více programů souvisejících s jídlem. Jeho velký zlom v této oblasti přišel s laskavým svolením druhé sezóny The Next Food Network Star v roce 2006, který vyhrál. Brzy poté, Guyova první show Food Network Guy's Big Bite měl premiéru v červnu 2006 a pokračoval ve vysílání více než 190 epizod během 13 sezón, poslední epizoda byla vysílána v roce 2016. Byla to však jeho další show, Diners, nájezdy a ponory která měla premiéru o rok později a od té doby se stala jednou z nejpopulárnějších show na Food Network a skutečným fenoménem popkultury.

Fieri je i nadále nedílnou součástí The Food Network a na kanálu uvádí širokou škálu seriálů a speciálů. V roce 2008 on a Rozbaleno hostitel Marc Summers byl spoluhostitelem Konečné zúčtování receptů , který běžel tři sezóny. Později téhož roku Guy experimentoval s živým studiovým formátem publika v Chlap z háku , ale série byla krátce přerušena, zatímco sada byla znovu použita pro další speciální nárok Guy's Family Feast který se vysílal živě na Den díkůvzdání 2008. V roce 2012 se setkal s kolegou hvězdou Food Network Rachael Ray Rachael vs. Guy: Celebrity Cookoff . Guy's Grocery Games následoval v roce 2013 a v roce 2017 premiéroval další sérii Food Network, Guy's Family Road Trip. Objevil se také na mnoha dalších přehlídkách Food Network, včetně Večeře: nemožné , Paula's Party, Ace of Cakes , a To nejlepší, co jsem kdy jedl.

Navzdory velmi nabitému programu od vlastnění franšíz restaurací a vystupování na Food Network ve dne v noci, Guy pracoval také v televizi v kapacitách, které se netýkají jídla. V roce 2009, Guy dělal jeho tradiční herní show hostitelský debut jako hostitel Minuta, abyste to vyhráli , který běžel celkem dvě sezóny. Rovněž se podílel na spravedlivém podílu televizní reklamy a propagoval značky jako TGI Friday's, Aflac a kalifornskou značku automobilových dílů s názvem Flowmaster.

Ethan Miller / Getty Images

Ostatní práce: Fieri využil svou osobní značku mnoha různými způsoby. Licencoval své jméno pro zábavní parky Disney, linky výletních lodí a restaurace po celém světě.

V roce 2009 cestoval po zemi spolu s dalšími osobnostmi Food Network pro Guy Fieri Roadshow , a vystoupil na mnoha dalších akcích, jako je Atlantic City Food and Wine Festival a South Beach Food and Wine Festival, a to jak v roce 2012. Na druhé události se dostal na titulní stránky pro pořádání 101 homosexuálních svateb, což je povinnost, kterou zopakoval znovu v roce 2015 na svatební obřad slavného kuchaře Art Smitha v Miami Beach. Je také součástí vybraného bratrství celebrit, které vlastní své vinice založením vlastní značky vín Hunt & Ryde. Jméno dostalo od jeho dvou synů - Huntera a Rydera. Guy má také řadu tequily vyvinutou s kolegou podnikatelem / celebritou Bay Area Sammy Hagar.

Filantropie : V březnu 2020, na vrcholu první vlny krize COVID-19, Guy uzavřel partnerství s Národní asociací restaurací při úsilí o získání finančních prostředků, které nakonec vyneslo 21,5 milionu dolarů. Nakonec rozdělili granty tisícům propuštěných pracovníků restaurací a restaurací.

Osobní život: Guyovo příjmení Fieri přijal Guy na počest svého italského dědečka Giuseppe Fieriho. V roce 1995 jej krátce po svatbě s manželkou Lori změnil z poangličtěného hláskování jména „Ferry“. Mají dva syny (výše zmíněného Huntera a Rydera).

Guy vlastní ranč o rozloze 450 akrů poblíž Napa v Kalifornii. Guy sbírá klasická auta jako vedlejší koníček.

Guy Fieri Čistá hodnota

Chlap

Čistá hodnota: 25 milionů $
Datum narození: 22.01.1968 (53 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Televizní kuchař, kuchař, televizní osobnost, restaurátor, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse