Čistá hodnota Gucci Mane

Kolik stojí Gucci Mane Worth?

Čistá hodnota Gucci Mane: 14 milionů $

Čistá hodnota Gucci Mane : Gucci Mane (vlastním jménem Radric Davis) je americký rapper, který má čistou hodnotu 14 milionů dolarů. Gucci Mane začal psát poezii jako dítě a začal rapovat ve věku 14 let. Pomáhal propagovat hip hopový subžánr trapové hudby po boku kolegů z Atlanty T.I. a Young Jeezy, zejména v letech 2000 a 2010. Mane vydal své debutové album „Trap House“ v roce 2005. Mane na to navázal skladbami „Hard to Kill“ v roce 2006, poté skladbami „Trap-A-Thon“ a „Back to the Trap House“ v roce 2007.

Časný život: Radric Delantic Davis se narodil 12. února 1980 v Bessemer v Alabamě. Když se narodil, jeho otec byl na útěku před policií kvůli obchodování s kokainem a heroinem a žil v Detroitu v Michiganu. Davis byl vychován jeho babičkou z otcovy strany, zatímco jeho matka navštěvovala vysokou školu. Mane byl v mladém věku představen rapu a hip hopu jeho starším nevlastním bratrem Victorem, který ho přivedl na koncert Run-DMC, Beastie Boys a LL Cool J. V roce 1989 se Mane a jeho matka přestěhovali do Atlanty. Vyrůstal v oblasti s vysokou kriminalitou. Mane se stal drogovým dealerem, zatímco byl na juniorské úrovni. Použil své vánoční peníze v osmé třídě na nákup crack kokainu k prodeji ostatním.

Mane byl dobrý student na střední škole a oblíbený u svých vrstevníků. Přestože měl Mane jako drogový dealer vedlejší postavení, prvních pár let, kdy obchodoval, drogy nebral. V roce 1995 Mane dva roky prodával drogy, když ho někdo zastavil na kole a namířil mu zbraň na hlavu a okradl ho. Poté začal nést zbraň. Mane absolvoval střední školu v roce 1998 s 3,0 GPA a stipendiem na Georgia Perimeter College. V roce 2001 byl vyloučen z vysoké školy poté, co byl tajným policistou chycen v držení cracku. Byl odsouzen k 90 dnům vězení a probaci.

Kariéra: Po svém prvním zatčení začal Mane brát hudbu vážně. Vydal album La Flare, distribuované prostřednictvím série 1 000 CD, které distribuoval po východní Atlantě. Mane spolupracoval s Young Jeezy s názvem „So Icy“, který byl distribuován prostřednictvím Tommy Boy Records. V roce 2005 vydal Mane své nezávislé debutové album s názvem Trap House. Album se vkradlo do Top 20 žebříčků Billboard R & B / Hip-Hop Albums a přistálo na prvním místě v žebříčku Billboard Heatseekers Album. Jeho druhé album Hard to Kill následovalo v roce 2006. Zahrnovalo hit „Freaky Gurl“, který vyvrcholil u čísla 12 na Hot Rap Tracks. Mane vydal studiové album The State vs. Radric Davis v roce 2010.

Gucci Mane a Rae Sremmurd spolupracovali na singlu „Black Beatles“. Bylo vydáno v listopadu 2016 a dosáhlo prvního místa v žebříčku skladeb - nejen písní R & B, hip hopu nebo rapu - všech skladeb. Byl to Maneův první singl číslo jedna jako uváděný umělec. Na konci roku 2016 a na začátku roku 2017 zůstal na vrcholu žebříčku po dobu sedmi po sobě následujících týdnů.

Gucci Mane vystoupil na hudebním a uměleckém festivalu Coachella Valley v roce 2017 a ohromil publikum, když je překvapil uvedením P Diddy.

Na podzim roku 2017 vydal „Autobiografii Gucci Mane“.

V době psaní tohoto článku vydal Gucci Mane během své kariéry 13 studiových alb a více než 71 mixů.

V roce 2007 založil vlastní label 1017 Records. Spolupracoval s umělci jako Drake, Lil Wayne, Chris Brown, Selena Gomez, Mariah Carey a Marilyn Manson. Jeho plodná vydání mixtapeů a dlouholetá přítomnost inovátora trapové hudby na hudební scéně v Atlantě ho zavedla jako hlavní vliv na mladší rappery z Atlanty, jako jsou Young Thug, Migos, Rich Homie Quan, 21 Savage a Lil Yachty.

Gucci Mane

(Foto: Paras Griffin / Getty Images pro Atlantic Records)

Osobní život: Gucci Mane se oženil s Keyshií Ka'oir 17. října 2017. Svatbu zaplatila společnost BET, která na jejím základě vytvořila televizní seriál 10 epizod s názvem „The Mane Event“, který Ka'oirovi organizuje svatbu a vyvrcholil procházkou ulička na koberci posypaném diamanty. Mane navrhl Ka'oirovi po vystoupení v basketbalovém utkání Atlanta Hawks.

Ve své autobiografii prozradil, že má syna narozeného v roce 2007, o kterém do roku 2016 nevěděl.

Legální problémy: V roce 2001 byl Mane zatčen na základě obvinění z kokainu. Byl odsouzen na 90 dní vězení.

V květnu 2005 byl napaden skupinou mužů v domě v Decaturu ve státě Georgia. Mane a jeho přátelé stříleli na skupinu a jednoho zabili. Tělo toho muže bylo nalezeno později za střední školou. Obrátil se a byl obviněn z vraždy. Tvrdil, že výstřely, které vypálil, byly v sebeobraně. Vražda proti němu byla stažena v lednu 2006. Předchozího října Mane nepodal žádnou žalobu na základě obvinění ze zhoršeného útoku majitele nočního klubu z předchozího léta. Když bylo obvinění z vraždy zrušeno, Mane si odpykával šestiměsíční trest za útok. Na konci ledna 2006 byl propuštěn z vězení. Mane si odpykával roční trest odnětí svobody za porušení zkušební doby tím, že nedokončil své hodiny veřejně prospěšných prací podle usvědčení z útoku z roku 2005. Byl propuštěn v květnu 2010.

Mane byl od roku 2010 několikrát zatčen a uvězněn. Počátkem roku 2020 byl naposledy propuštěn z vězení v roce 2016.

Předchozí emise peněz: V listopadu 2013 podal Gucci Mane žalobu na svého bývalého manažera Debra Antney a její syn, kolega rapper Plamen Waka Flocka . V žalobě Gucci tvrdí, že Debra a Waka ho okradli slepého, zatímco on byl jejich klientem. Gucci tvrdil, že Debra ukradl šperky a špatně spravoval své honoráře a majetek. Gucci soudu řekl, že byl v té době téměř na mizině a zbývalo vyřešit několik závažných problémů IRS.

Čistá hodnota Gucci Mane

Gucci Mane

Čistá hodnota: 14 milionů $
Datum narození: 12. února 1980 (41 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,89 m)
Profese: Rapper, umělec, herec, hudebník, hudební umělec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse