Čistá hodnota Golnesa 'GG' Gharachedaghi

Kolik stojí Golnesa GG Gharachedaghi Worth?

Čistá hodnota Golnesa GG Gharachedaghi: 12 milionů dolarů

Čistá hodnota Golnesa Gharachedaghi: Golnesa 'GG' Gharachedaghi je americká televizní hvězda reality filmu a začínající podnikatel, který má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. G.G. je známý účinkováním v reality show „Shahs of Sunset“, která je vysílána v televizi Bravo. Reality show okamžitě poháněla G.G. k rozšířené slávě a od té doby se těší značné pozornosti médií. Golnesa byla jednou z původních „šáhů“ od první sezóny a od roku 2020 se v pořadu objevuje i nadále. G.G. je také mimořádně aktivní na sociálních médiích a má téměř 850 000 sledujících na Instagramu.

Časný život: Golnesa Gharachedaghi se narodila 27. listopadu 1981 v Los Angeles v Kalifornii. Vychován íránsko-americkými rodiči, kteří emigrovali do států v roce 1975, je etnickou příslušností G.G. Ázerbájdžán, jazyková menšina v Íránu. Její otec pokračoval v založení GA Architecture and Planning, jedné z nejslavnějších butikových architektonických firem v Los Angeles.

G.G. tvrdí, že během dospívání navštěvoval katolické a židovské školy. Rovněž uvedla, že byla vyhozena z různých škol kvůli boji. Během střední školy nastoupila do gymnastického týmu a rychle se ve sportu stala docela zdatnou. V jednom okamžiku dokonce trénovala, aby se stala členem olympijského týmu USA z roku 1996. Nakonec se však rozhodla proti kariéře sportovce a navštěvovala Loyola Marymount University v Los Angeles. Vystudovala léčbu závislostí a později založila dům na půli cesty k uzdravení závislých.

Shahs of Sunset: Když se Golnesa v roce 2012 poprvé objevila na filmu „Shahs of Sunset“, byla finančně závislá na svém otci. Jak vyšlo více epizod, fanoušci se seznámili s ohnivou osobností G.G. a hypersociálním chováním. Spolu s Mikem, Mercedesem a Rezou je Golnesa jednou ze čtyř původních šachů, které se v show objevují od jejího debutu v roce 2012.

Joe Scarnici / Getty Images

Obchodní podnikání: Ačkoli G.G. Po mnoho let zaostávala za svými rodinnými příslušníky, pokud jde o podnikavost, a nakonec zahájila řadu úspěšných podniků. Její sestra, uznávaná podnikatelka, sloužila jako zdroj inspirace a oba sourozenci nakonec spolupracovali na založení společnosti s názvem G.G.'s Extensions. Firma poskytuje vysoce kvalitní prodlužování vlasů, které pro snadné připevnění využívá patentovanou technologii.

(Foto: Imeh Akpanudosen / Getty Images)

Je také zakladatelkou a výkonnou ředitelkou značky Wusah, která prodává konopné wellness produkty, jako jsou CBD balzámy a spreje. Cílem společnosti je poskytovat zdravotní výhody konopí „bez vysokého“. Její stránka Instagram ji navíc uvádí jako spoluzakladatelku společnosti RoGo Farms.

Vztahy: První vysoce postavený vztah Golnesy byl s Omidem Kalantari, s nímž byla zasnoubena v letech 2012 až 2013, poté se rozešli. V roce 2017 se Golnesa provdala za Shalom Yeroushalmi. Golnesa poukázala na to, že vzhledem k tomu, že byla muslimka a on byl Žid, bylo jejich manželství znamením, že láska nezná hranice. Později téhož roku se rozvedli.

Po rozchodu se Shalomem G.G. rozhodla, že chce mít rodinu. V roce 2018 oznámila plány na nalezení vhodného dárce spermatu a v roce 2019 různé mediální zdroje potvrdily, že je těhotná.

Golnesa
Čistá hodnota: 12 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse