Herec „Kmotr“, rohovina a další z Vegas scény

Gianni Russo se v úterý 7. října 2014 v New Yorku účastní galavečera The Friars Foundation na počest Roberta De Nira a Carlose Slima v hotelu The Waldorf-Astoria. (Foto: Evan Agostini/Invision/AP)Gianni Russo se v úterý 7. října 2014 v New Yorku účastní galavečera The Friars Foundation na počest Roberta De Nira a Carlose Slima v hotelu The Waldorf-Astoria. (Foto: Evan Agostini/Invision/AP) Santa Fe & The Fat City Horns vystoupí v Copa Room v Bootlegger Bistro v pondělí 2. července 2018. (John Katsilometes/Las VegasJournal). @JohnnyKats U vchodu do Westgate Las Vegas 2. července 2018 je vystavena 312 cupcakes ve tvaru americké vlajky. Displej vytvořil na svátek 4. července šéfkuchař Westgate Executive Executive Pastry Chef Stephen Sullivan. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Členové Santa Fe & The Fat City Horns (zleva) Jerry Lopez, Lenny Lopez, Tyriq Johnson a Lannie Counts vystoupí v Copa Room v Bootlegger Bistro v pondělí 2. července 2018. (John Katsilometes/Las VegasJournal). @JohnnyKats Hodinky s nápisem Teller, které mu dal Penn Jillette, zatímco Teller byl hospitalizován po operaci zad 2. července 2018. (Glenn Alai) U vchodu do Westgate Las Vegas 2. července 2018 je vystavena 312 cupcakes ve tvaru americké vlajky. Displej vytvořil na svátek 4. července šéfkuchař Westgate Executive Executive Pastry Chef Stephen Sullivan. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Lenny Lopez, Jerry Lopez a Cleto Escobedo Jr. z Cleto & The Cletones jsou uvedeni po show Santa Fe & The Fat City Horns v pondělí 3. července 2018. (John Katsilometes/Las VegasJournal). @JohnnyKats Jerry Lopez ze Santa Fe & The Fat City Horns vystoupí v Copa Room v Bootlegger Bistro v pondělí 2. července 2018. (Ed Foster) Jerry Lopez, Lenny Lopez, Tyriq Johnson a Lannie Counts Santa Fe & The Fat City Horns vystoupí v Copa Room v Bootlegger Bistro v pondělí 2. července 2018. (Ed Foster)

Kats! Předsednictvem tohoto psaní je Copa Room v Bootlegger Bistro, kde Santa Fe a rohy tlustého města spravují léčení. Říkáme tomu tak, protože vždy odcházíte s lepším pocitem, než když vejdete dovnitř.

A někdy odejdete bez placení karty, což se stalo jednu noc asi před 10 lety v divadle Tropicana. Také to stále řeším.

Víte, kdo je v budce v tomto elegantním hangáru? Gianni ruština , který hrál Carla Rizziho ve filmu Kmotr. Modře oblečený, působivě držený a bezvadně upravený pan Russo vypadá stejně jako bývalý Mobster, o kterém tvrdí, že jím byl před mnoha lety. Nějakou dobu vlastnil restauraci Gianni Russo State Street v Las Vegas, dokud se místo asi před 30 lety nezavřelo.V jednom slavném incidentu ve Vegas, v roce 1988 Russo zastřelil muže na jeho státní ulici restaurace . Na Russoově účtu byla obětí členka medellínského drogového kartelu, který obtěžoval patronku. Russo vstoupil; muž ho dvakrát bodl rozbitou lahví vína do břicha.

jak velký byl ranč ponderosa

Russo poté vytáhl zbraň, dvakrát vystřelil a muže zabil. Případ byl prohlášen za ospravedlnitelnou vraždu a Russo nebyl obviněn ze žádného zločinu.

Možná mu koupím šumivou vodu.

Také na jednom z mnoha silových stolů, saxofonista Cleto Escobedo Jr. z Cleto & The Cletones na Jimmy Kimmel Živý a malý doprovod. Escobedo je otcem Kimmelova kapelníka, Cleto Escobedo III , který hrál s rock-soulovou kapelou Los Blues ze 60. let. Escobedo, Jr. přestal hrát profesionálně, dokud ho Kimmel nepozval na show.

Není pochyb o tom, že Escobedo je královský roh a také Vegas. Více šumivé vody pro Cleto a vložte ji na Kats! tab.

Na pódiu je dnes večer venku několik stálých návštěvníků. Basový mistr Rochon Westmoreland a perkusionista Gabriel Falcon jsou na cestě s Donny a Marie. Další dva cestují s Celine Dion . Pozounista Nathan Tanouye (kdo píše Celineiny rohové tabulky) a saxofon skvěle Eric Tewalt a jsou pryč, když se Celine valí jihovýchodní Asií.

Celine by měla tuto kapelu vidět v akci. Tak by měl Britney Oštěpy , jen jednou, protože i superhvězdy mohou použít nějaké uzdravení. Včetně mého kamaráda Gianniho.

Více z této scény a jinde:

Teller se zlepšuje

Tichý společník společnosti Penn & Teller říše se v pondělí zotavuje po operaci spinální fúze.

Operace hotová. Šlo to perfektně, Pokladník zveřejněno na Twitteru z jeho nemocničního lůžka. Penn je tady a dal mi krásné hodinky, sladce napsané.

Operace hotová. Šlo perfektně. Jsem mrzutý, ale šťastný. Penn je tady a dal mi krásné hodinky, sladce napsané. Glenn také a Laura. Hurá!

- Teller (@MrTeller) 2. července 2018

Penn Jillette Zpráva: Teller My Buddy And Pal. Miluji tě. Penn.

co se čerpá barrymore čisté jmění

Pódiová show Penn & Teller je temná v důsledku Tellerovy operace při opravě opotřebení, které utrpěl během 40leté kariéry. Duo se má vrátit 18. srpna.

Finále sázení starosty

Washington Větší Muriel bowser nasadila čepici na sázku Final Stanley Cup, kterou vyhrála proti starostovi Las Vegas Carolyn Goodman . Oba funkcionáři a hokejoví fanoušci vsadili na finále mezi Capitals a Golden Knights, které Washington vyhrál 4 zápasy na 1.

Goodmanovi se to vyplatilo zasláním košíku s dobrotami Vegas do Bowserovy kanceláře ve Washingtonu. Všechny sázky jsou in !! Bowser zveřejnil na své stránce Twitter. Pózovala také pro fotografii svého vítězného tahu, který vypadá jako výsledek roztočení dárkového obchodu Bonanza na Sahara Avenue a bulváru Las Vegas.

Všechny sázky jsou in !! Děkuji @majoroflasvegas za dárek, protože i nadále oslavujeme naše @Kapitály za vítězství v #StanleyCup . #VŠECHNY ČEPICE pic.twitter.com/qjJvlvoIZy

- Major Muriel Bowser (@MayorBowser) 2. července 2018

Goodman poslal hledáček Welcome to Las Vegas, balíček hracích karet Vegas, miniaturní nápis Welcome to Fabulous Las Vegas a bobbleheads Carolyn Goodman a Oscar Goodman.

Vinnie RIP

Několik tisíc fanoušků sestoupilo v neděli do dallasského rockového klubu The Bomb Factory, aby vzdalo poslední hold Vinnie Paul. Heavy metalová superstar a spoluzakladatel kapel Panter a Sakra jo zemřel 22. června v Las Vegas ve věku 54 let. Nebyla oznámena žádná příčina ani způsob smrti.

Paulova bicí souprava z Hellyeah byla umístěna uprostřed řady květinových úprav na jevišti v klubu. Luxor headliner Mrkvový top (kdo se nemohl zúčastnit, protože byl minulý víkend na jevišti) a Paul Shortino z Nájezd na skalní klenbu ve společnosti Vinyl at the Hard Rock Hotel patřili k mnoha hvězdám a přátelům, kteří poslali dárky pro Pavlovu službu. Ostatní, kteří se objevili osobně nebo na počest video zpráv, včetně Sammy Hagar, Kid Rock, Geezer Butler z Black Sabbath a kapely Megadeth, Anthrax, Disturbed, Vrah a Alice v řetězech.

kolik stojí dwayne wade

Na základě žádosti jeho rodiny byl Paul pohřben v a Polibek -ozdobená rakev. (Paulův bratr Dimebag Darrell byl také pohřben v něčem, co je známé jako Kiss Kasket.)

Mrkvový top, jehož oficiální jméno je Scott Thompson , byl jedním z Paulových oblíbených headlinerů Vegas. Paul odhadoval, že viděl show Carrot Top asi 300krát - a to bylo asi před třemi lety.

Thompson řekl v pondělí, že byl vždy šťastný, vždy se usmíval a staral se o ostatní. Vždy jen chtěl, aby se ostatní bavili a byli šťastní. Byl to skutečná duše.

Podle čísel

312: Počet košíčků ve tvaru americké vlajky zobrazených u hlavního vchodu do Westgate do 4. července To je 132 červených sametových košíčků s červeným zbarvením, 63 modrých sametových košíčků (ano, něco takového existuje), 117 cupcakes z vanilkových lusků, 50 hvězd bílých bonbónů (dává smysl) a 37 liber polevy.

Šéfkuchař Westgate Executive Stephen Sullivan a jeho tým vytvořil vlajku dortů. Je to stejná posádka, pro kterou v červnu vytvořil dětský dort pro klavír Barry Manilow Má 75. narozeniny.