Glenn Frey Čistá hodnota

Kolik stojí Glenn Frey Worth?

Čistá hodnota Glenna Freye: 120 milionů $

Čistá hodnota Glenna Freye: Glenn Frey byl americký zpěvák, skladatel, hudebník a herec, který v době své smrti v roce 2016 dosáhl čistého jmění 120 milionů dolarů. Glenn Frey byl nejslavnějším zpěvákem skupiny Eagles. Frey byl také multiinstrumentalista, který hrál na klávesnici a kytaru. Kromě toho Glenn Frey spoluzaložil Eagles.

Mimo Eagles si Frey užil úspěšnou sólovou kariéru. Během svých plodných let v hudebním průmyslu získal Glenn Frey mnoho ocenění a byl uveden do Rock and Roll Hall of Fame.

Časný život: Glenn Lewis Frey se narodil 6. listopadu 1948 v Detroitu v Michiganu. Hudba se od raného věku stala hlavní součástí Glennova života a do pěti se učil hrát na klavír. Brzy přešel na kytaru a na střední škole se přidal ke skupině. Když navštěvoval Oakland Community College, připojil se Frey k další kapele, která byla mnohem úspěšnější.

Bob Seger si Freyho nakonec všiml a pomohl mu podepsat nahrávací smlouvu. Seger se stal hlavním faktorem pro Freyho a začal psát své vlastní písně ve věku 19 let, po Segerově vedení. Hudební kariéra Glenna Freye ho nakonec přivedla do Los Angeles, kde zažil další příležitosti k dalšímu rozvoji své kariéry.

Hudební kariéra: Hudební kariéra Glenna Freye začala vážně v roce 1970, kdy se spojil s bubeníkem Donem Henleyem. Nakonec dvojice zahájila Eagles společně s Randy Meisnerem a Berniem Leadonem. To vyvolalo dlouhé období komerčního a kritického úspěchu kapely. Vydali řadu úspěšných alb a Frey napsal a poskytl vokály pro mnoho z jejich nejznámějších hitů. Mezi ně patřily „Take it Easy“ a „Tequila Sunrise“.

Eagles se nakonec rozpadli v roce 1980 a pobízeli Glenna Freye k sólové kariéře. Frey rychle našel úspěch poté, co přispěl skladbou „The Heat is On“ do soundtracku Policista z Beverly Hills . Film se stal jedním z nejúspěšnějších filmů 80. let a Freyho status sólového umělce těžil také z popularity Blockbuster. V pokračování tohoto trendu přispěl Glenn Frey do ultra úspěšného televizního seriálu dvěma dalšími skladbami Miami Vice , a to mu pomohlo dostat se na první příčky hitparád se singly jako „Smuggler's Blues“. Později Glenn Frey přispěl písněmi do soundtracků podobných filmů Thelma & Louise a Ghostbusters II .

Ačkoli se Eagles rozpadli v roce 1980, v roce 1994 se dali dohromady, aby vydali své comebackové album, Peklo zamrzá . Poté se společně vydali na dlouhé turné a často žertovali, že se nikdy opravdu nerozešli - pouze si vzali dovolenou na 14 let. V roce 2007 navázali na další album a poté znovu na turné.

V roce 2012 vydal Glenn Frey další sólové album po 20leté pauze ze své sólové kariéry. Album se jmenovalo Po hodinách , a to většinou sestávalo z Frey pokrývající různé popové písně z minulých desetiletí. Frey se s kapelou konečně objevil v roce 2015 na světovém turné History of the Eagles.

Film a televize: Nejen, že show Miami Vice pomohl Freymu zahájit sólovou hudební kariéru, ale také mu pomohl zahájit hereckou kariéru. V průběhu show se Frey objevil v několika epizodách. Během 80. let debutoval také ve filmu Pojďme na to, Harry . Později se přiblížil k uskutečnění své vlastní show Jižně od západu slunce , ačkoli to bylo zrušeno po jediné epizodě. Frey také hostoval v show jako Nashovy mosty a Arliss . V roce 1996 si rezervoval další filmovou roli v Jerry Maguire .

Getty Images

Vztahy: Freyovo první manželství bylo v Janie Briggsové a manželé se vzali v roce 1983. Nakonec jejich manželství nevydrželo a v roce 1988 se rozvedli. Glenn Frey našel stabilnější vztah o dva roky později poté, co si vzal taneční choreografku Cindy Millican. Zůstali ženatí až do Freyova úmrtí v roce 2016 a pár měl v průběhu jejich vztahu spolu tři děti.

Přihrávka: Millican tvrdí, že smrti jejího manžela se pravděpodobně dalo vyhnout. Poté, co roky trpěl revmatoidní artritidou, byl Frey předepsán lék, který vedl k závažným vedlejším účinkům, jako je kolitida a zápal plic. Ačkoli Frey nakonec vyžadoval chirurgický zákrok pro své střevní potíže, zápal plic zabránil tomu, aby se tento postup uskutečnil. Výsledkem bylo, že byl umístěn do lékařsky vyvolaného kómatu a krátce poté zemřel.

Po smrti jejího manžela Cindy Millican žalovala nemocnici a lékaře, který léky předepsal. Soudní proces si vyžádal ztrátu 12 milionů dolarů na rodinném statku kvůli nedbalosti lékařů, kteří měli na starosti jeho blaho. Od roku 2020 stále nebyl tento soudní spor vyřešen. Když zemřel Glenn Frey, nechal vše své 25leté manželce. Je jediným dědicem jeho majetku.

Nemovitost: Poté, co Glenn Frey zemřel v roce 2016 a jeho manželka zdědila jeho majetek, jedním z prvních odprodaných aktiv byl jeho majetek ve výši 14 milionů dolarů v Brentwoodu. Dům postavený ve středomořském stylu, postavený v roce 1996, se rozkládá na 3 akrech půdy. Ve venkovní části najdete rozsáhlý kachlový bazén a lázně. Samotná nemovitost se může pochlubit více než 8 000 čtverečních stop obytného prostoru a terasami s výhledem na zelené zahrady.

Frey koupil nemovitost v roce 2007 za 10 milionů $. Ačkoli byla nemovitost původně uvedena na téměř 15 milionů dolarů v roce 2017, cena byla snížena na 14 milionů dolarů a brzy poté byla prodána.

Glenn Frey Čistá hodnota

Glenn Frey

Čistá hodnota: 120 milionů $
Datum narození: 6. listopadu 1948 - 18. ledna 2016 (67 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,75 m)
Profese: Skladatel, zpěvák, hudebník, herec, malíř, kytarista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse