„Gilmore Girls“ přeměnily kavárny v Las Vegas na vyskakovací okna Luke’s Diner

Bronzová kavárna na trhu se proměnila v LukaBronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) zde je malý popis obrázkuPeter Bastien, majitel Bronze Cafe na trhu, stojí pod nápisem Luke's Diner. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Snapchat vytvořil vlastní Luke's Diner filtr pro vyskakovací okno Gilmore Girls. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Peter Bastien, majitel Bronze Cafe na trhu, stojí pod nápisem Luke's Diner. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal) Bronze Cafe at the Market se proměnila v Luke's Diner v rámci propagace Netflixu na oživení Gilmorova děvčata. (Janna Karel/Las Vegas-Review Journal)

Na oslavu nadcházejícího oživení Gilmorových děvčat a 16. výročí show Netflix proměnil kavárny po celé zemi na místní napajedlo Stars Hollow, Luke’s Diner.

Bronze Cafe at the Market, 611 Fremont St, hostila 5. října jedno ze čtyř vyskakovacích oken v Las Vegas na propagaci čtyřdílné minisérie Gilmore Girls: Rok v životě.

V rámci propagace společnost Bronze Cafe dala prvním 250 zákazníkům zdarma šálky kávy o objemu 12 uncí. Vlastní šálky byly dodávány s rukávem Luke’s Diner, citátem z přehlídky a QR kódem Snapchat, který odemkl speciální filtr v aplikaci pro sdílení fotografií.Šálky poskytnuté společností Netflix měly ve spodní části také kód, který dával patronům možnost vyhrát bezplatné tříměsíční předplatné služby streamování filmů.

na co zemřel andy williams

Majitel Bronze Cafe Peter Bastien uvedl, že káva zdarma došla do 8:45 ráno.

Otevřeli jsme v 7 hodin ráno, o hodinu dříve než obvykle, řekl Bastien. Ze dveří vyšla fronta.

Bastien a zbytek personálu Bronze Cafe měli na sobě Lukovu tradiční uniformu: kostkovanou flanelovou košili a nazpět baseballovou čepici.

Netflix nám dal zástěry, klobouky a znamení. Ale všichni tady, všichni jsme fanoušci show, takže si každý přinesl vlastní kostkovanou košili, kterou měl na akci na sobě, řekl Bastien.

Vyskakovací okna Luke’s Diner byla otevřena od 7:00 do 12:00. 5. října a přitáhl davy stovek lidí. Zjistili jsme, že každý je fanouškem show, řekl Bastien. Máme spoustu štamgastů, kteří jsou profesionály a známými právníky a všichni přicházejí a říkají, že jsou velkými fanoušky show.

Holley’s Cuppa, 9265 S. Cimarron Road; Sambalatte Torrefazione Jones, 6555 S. Jones Blvd .; a Sambalatte Torrefazione Boca Park, 750 S. Rampart Blvd. také hostil vyskakovací okna pro daný den.

Gilmorova děvčata: Rok v životě má premiéru na Netflixu 25. listopadu.

PŘÍBUZNÝ

Byl odhalen název restartu Netflixu „Gilmore Girls“

Jared Padalecki se vrátí na oživení „Gilmore Girls“ na Netflixu

„Gilmorova děvčata“ budou oficiálně obnovena na Netflixu