Fanoušci „Ghost Adventures“ si za nové epizody budou muset zaplatit

Zak Bagans vyšetřuje The Golden Tiki v Las Vegas kvůli paranormálním aktivitám během epizody ...Zak Bagans vyšetřuje The Golden Tiki v Las Vegas kvůli paranormálním aktivitám během epizody „Ghost Adventures“. (Cestovní kanál)

Ghost Adventures: Cecil Hotel musel být hit.

Dvouhodinový speciál, poprvé zkoumající mezník v Los Angeles, který inspiroval hru American Horror Story: Hotel, byl použit ke spuštění předplacené streamovací služby Discovery+ začátkem tohoto měsíce. Od této chvíle budou mít všechny nové epizody Ghost Adventures premiéru na streameru.

Mnoho z vás se ptá a ano, @DiscoveryPlus je oficiálně nový strašidelný domov pro Ghost Adventures ... Sledujte KAŽDOU epizodu hned a poté streamujte nadcházející NOVÉ epizody, když mají premiéru pouze na d+. Dohánějte a sledujte další GA na d+ https://t.co/Ekl8boRU9z- Zak Bagans ️ (@Zak_Bagans) 12. ledna 2021

ice t čisté jmění 2016 forbes

Jak host a výkonný producent pořadu Zak Bagans tweetoval: Spousta z vás se ptá a ano, @DiscoveryPlus je oficiálně nový strašidelný domov pro Ghost Adventures ... Sledujte KAŽDOU epizodu hned teď a poté streamujte nadcházející NOVÉ epizody, když mají premiéru pouze na d+. Dohánějte a sledujte další GA na d+

Zástupce Travel Channel tuto zprávu ve středu potvrdil.

Došlo k rachotu, že některé z populárnějších seriálů z kanálů zapojených do nového podniku - včetně A&E, Lifetime, TLC, History, Animal Planet, Food Network, Travel Channel a HGTV - budou přesunuty do Discovery+, což je v podstatě postaví za paywall. Plány stojí 4,99 $ měsíčně s reklamami nebo 6,99 $ měsíčně bez.

Další série s osobnostmi z Las Vegas, Property Brothers: Forever Home, již přešla na Discovery+. Nové epizody seriálu s Drewem a Jonathanem Scottem v hlavní roli lze vidět pouze ve službě.

kolik stojí colleen ballinger

Fanoušci Ghost Adventures už váží se směsicí radosti, protože mají každou epizodu k dispozici pro streamování na jednom místě, a zděšení nad myšlenkou zaplatit více peněz za sledování jejich oblíbené show.

Zde jsou některé reakce:

Skvělá zpráva, na kterou se Binge díval @GhostAdventures na @discoveryplus protože to přišlo, rozhodně stojí za to přihlásit se na všechna roční období a jsou tu speciální nabídky, včetně skvělých problémů s hotelem Cecil, je toho tolik, na co se můžete dívat hmm možnosti výběru 🤔🤔 pic.twitter.com/2ynfoEaM3l

- Gracemahony (@Gracemahony5) 12. ledna 2021

Sleduji od epizody 1 v sezóně 1 a nevynechal jsem žádnou epizodu. No, až do epizody The Cecil Hotel. Lituji, nebudu platit za jednotlivé kanály a je mi smutno, že odcházíte. To všechno jsou ty skoky na žraloka.

jaké je čisté jmění michaela jacksona

- NortheastFirephotos (@NortheastFireph) 12. ledna 2021

Sledoval jsem to od samého začátku, ale stejně jako mnozí v této pandemii si nemohu dovolit další streamovací službu. rozhodnutí sítě vás pravděpodobně bude stát velkou část publika, včetně mě. byla to zábava, dokud to trvalo. adios.

- Kurt B. (@Kurt_SDMF) 12. ledna 2021

Připojil jsem se k Discovery+ jednoduchému sledování všech epizod GA, ale mají tam i další věci, které je možné sledovat. 4,99 $/měsíc není vůbec špatné na množství obsahu, který získáte! Miluji to! Chytrý tah na konci vašeho chlapa ..

cisco z období lásky a hip hopu

- Ileana (@ ileana_828) 12. ledna 2021

Každý obviňoval Zak za rozhodnutí, které pravděpodobně udělal někdo nad ním v rozhodovacím procesu = 🤡
Všichni víme, co si Zak myslí o klaunech.

- Ztracený Winchester (@agntenglnd) 12. ledna 2021