George Lopez Čistá hodnota

Kolik stojí George Lopez Worth?

Čistá hodnota George Lopeza: 45 milionů $

Plat George Lopeze

12 milionů $

George Lopez čistá hodnota: George Lopez je americký komik, herec a moderátor talk show, který má čistou hodnotu 45 milionů dolarů. On je nejlépe známý jako sólový komik, herec a hostitel noční talk show. Je producentem úspěšného filmu Skutečné ženy mají křivky.

Časný život: George Edward Lopez se narodil 23. dubna 1961 v Los Angeles. Vyrůstal na předměstí LA v Hills Hills se svými rodiči Friedou a Anatasiem Lopezem. Jeho otec byl migrující pracovník, který opustil George a Friedu, když měl George jen dva měsíce. Jeho matka vzlétla, když mu bylo 10 let. Vychovala ho jeho babička z matčiny strany a nevlastní otec Benita a Refugio Gutierrez. Lopez je mexického původu z města Mestizo. Vystudoval střední školu v roce 1979.

Kariéra: Lopez dělal standup kolem Los Angeles (a USA) po celá léta, než se poprvé stal dobře známým v Los Angeles díky hlavní ranní rozhlasové show, kterou hostil na 92,3 FM v Los Angeles v 90. letech. Byl prvním Latino, který tituloval ranní jízdu na stanici v anglickém jazyce v Los Angeles. Vydal řadu komediálních alb, počínaje filmem „Alien Nation“ v roce 1996. V roce 2000 oslovila Lopez Sandra Bullock ohledně produkce a hraní v sitcomu. Bullock byl znepokojen nedostatkem situačních komedií o Latinos. V roce 2002 ABC zvedl sérii „George Lopez“ a stal se jedním z mála Latinoameričanů, který se stal hvězdou televizního sitcomu. „George Lopez“ vysílaný od roku 2002 do roku 2007. Pro sezónu 2007–2008 byl „George Lopez“ vysílán na Nickovi v noci. Série byla zrušena na konci své šesté sezóny.

Lopez produkoval drama HBO Films „Skutečné ženy mají křivky“. Premiéru měla na filmovém festivalu Sundance, kde získala Cenu diváků 2002.

Během fotbalové sezóny 2003–04 byl Lopez součástí populární show HBO „Inside the NFL“.

Lopez dostal svůj první stand up speciál na Showtime v roce 2005. Byl nazván „George Lopez: Why You Crying“. Následovaly další kabelové speciality, například „America's Mexican“ a „Tall, Dark, and Chicano“.

V roce 2010 se Lopez objevil ve filmu „The Spy Next Door“. Lopez se také objevil ve filmech Chihuahua v Beverly Hills, Chihuahua v Beverly Hills 2, Rio, Rio, Smurf a v řadě dalších. Je hostem v řadě televizních pořadů, včetně účinkování jako starosta města Reno v Nevadě v páté sezóně seriálu Reno 911! v roce 2008, stejně jako ve filmech „The Zoo“, „Real Rob“ a „Harley Quinn“.

„Lopez Tonight“, Georgeova pozdní noční talk show, debutovala na TBS v listopadu 2009. Přehlídka byla zrušena v srpnu 2011 po druhé sezóně. V březnu 2014 měla premiéra filmu „Saint George“ film FX. Přehlídka byla zrušena v červnu téhož roku. V březnu 2016 debutovala TV Land situační komedií Lopez. Přehlídka byla zrušena na podzim roku 2017 po dvou sezónách.

Lopezova autobiografie „Why You Crying“ byla vydána divizí Simon & Schuster a byla bestsellerem New York Times.

Latinskoamerická komunita ho široce uznává, včetně jmenování jedním z 25 nejlepších hispánských časopisů Time v Americe. Lopez dvakrát hostil ceny Latin Grammy a jednou ceny Emmy. V roce 2006 získal Lopez hvězdu na hollywoodském chodníku slávy na 6801 Hollywood Blvd. V roce 2011 vyhrál cenu ALMA pro Lopez Tonight.

V roce 2020 Netflix vydal svůj komediální speciál „Uděláme to za polovinu“. Ve speciálu Lopez vtipkuje o přípravě nejbohatšího muže v Mexiku, Carlose Slima Helu jako prvního prezidenta USA v Latinx. Zmínil, jak konzervativci nevěřili, že se Barack Obama narodil v USA, a řekl: „Víte, pokud Slim potřeboval rodný list, znám pár kluků nedaleko odtud, v McArthur Parku, kde získáte příslušnou dokumentaci '

Andy Kropa / Getty Images

Osobní život: George Lopez a Ann Serrano se vzali v roce 1993. Jejich dcera Mayan se narodila v roce 1996. Lopez oznámil, že se s manželkou rozešli v listopadu 2010. Rozvod byl definitivní v červenci 2011.

Během vystoupení na Howardovi Sternovi počátkem roku 2014 Lopez řekl, že kdysi měl hodnotu více než 50 milionů dolarů, ale polovinu ztratil při rozvodu.

Lopezovi bylo v dubnu 2004 řečeno, že potřebuje transplantaci ledvin kvůli genetickému stavu, který má a který způsobil zhoršení jeho ledvin. V roce 2005 darovala jeho manželka Ann jednu ze svých ledvin Lopezovi.

1. července 2020 Lopez líčil čas, kdy ho navštívili agenti tajné služby, protože jeden z vtipů, které řekl, byl vnímán jako potenciální hrozba proti prezidentovi. Na začátku roku 2020, poté, co USA nařídily zabití íránského generála Qassema Soleimaniho, vyšlo najevo, že se říká, že íránský úředník dal prezidentovi Trumpovi statnou odměnu. Lopez žertoval: „Uděláme to na polovinu.“ To vedlo k návštěvě tajné služby. Lopez uvedl, že mají vytištěno vše, co kdy řekl o Trumpovi na sociálních médiích.

Nejdůležitější údaje o platu: Během George Lopez byl pětiletému běhu sitcomu Lopez vyplacen 12 milionů $ za sezónu. Jako první spolutvůrce / výkonný producent měl Lopez nárok na 6,5% licenčních poplatků, když byla show prodána do syndikace, ke které došlo na podzim roku 2007. Syndication vydělal Lopezovi odhadem 20 milionů dolarů. Vydělává dalších 8,5 milionu dolarů ročně, když se postaví vyprodaným davům.

Nemovitost: V září 2014 Lopez koupil dům v Los Angeles ve čtvrti Los Feliz v Los Angeles za 2,67 milionu dolarů. Dům o rozloze 4100 čtverečních stop ve středomořském stylu má čtyři ložnice, 3,5 koupelny a je na zahrádce, která je asi třetina akru. Dům má ve dvoře bazén a terasu, stejně jako výhled na město z dvoupodlažních oken, vinárnu a soukromé hlavní apartmá s balkonem.

George Lopez Čistá hodnota

George Lopez

Čistá hodnota: 45 milionů $
Plat: 12 milionů $
Datum narození: 23.04.1961 (59 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Komik, herec, scenárista, televizní producent, hlasový herec, osobnost rádia, hostitel talk show, filmový producent, televizní režisér
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse