Čistá hodnota hry

Kolik stojí The Game Worth?

Čistá hodnota hry: 25 milionů $

Čistá hodnota hry : The Game je americký rapper, producent a herec, který má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. V roce 2003 podepsal smlouvu s Aftermath Entertainment a poté s 50 Cent G-Unit Records. Od té doby se stal velmi úspěšným rapovým umělcem, podnikatelem a aktivistou.

Časný život: The Game se narodil Jayceon Terrell Taylor 29. listopadu 1979 v Comptonu v Los Angeles v Kalifornii. Hra vyrostla v Santana Blocc, notoricky nebezpečné čtvrti, kterou provozoval pouliční gang známý jako The Crips. Jeho rodiče, George Taylor a Lynette Baker, byli také členy Crips. The Game a jeho bratr však přísahali svou věrnost konkurenčnímu gangu „The Bloods“. Během dospívání měl Taylor a jeho sourozenec často problémy v pěstounské péči. Vystudoval Compton High School a navštěvoval několik různých komunitních škol, než vypadl. Na začátku roku 2000 byla The Game silně zapojena do obchodování s drogami a aktivit gangů.

Hudební kariéra: Na konci roku 2001 se Game v nemocnici zotavoval ze střelných zranění, když začal studovat všechna klasická hip hopová alba. V průběhu pěti měsíců studoval různá vlivná rapová alba a připravoval se, aby se sám stal rapperem. Game and Big Fase natočil svůj první mixtape společně: „You Know What It Is Vol. 1 ', a vydal ji v roce 2002. Získal pozornost Seana Combse, který ho chtěl původně podepsat, ale dr. Dre se k němu dostal jako první a podepsal ho s Aftermath Entertainment. Dre se rozhodl spárovat The Game s 50 Centy a G-Unit, aby kolem něj vzrostl rozruch. V roce 2003 The Game podepsal svou první nahrávací smlouvu s nahrávací společností 50 Cent G-Unit. Krátce nato také založil vlastní nahrávací společnost Black Wall Street Records.

The Game zaznamenal knockout hit v roce 2005 svým debutovým albem „The Documentary“. Album se otevřelo na Number One na vývěsní tabuli 200 a singl z tohoto alba „Hate It or Love It“ získal dvě nominace na Grammy. Tato hra se stala vlivnou v rapové komunitě a připisuje se jí hnací síla v jeho pokusu o resuscitaci hip-hopu na západním pobřeží a obnovení jeho hlavního proudu. V letech 2005 až 2012 vydala The Game pět studiových alb a do dnešního dne se jí prodalo více než 10 milionů desek po celém světě. Během své kariéry se také podílel na řadě vysoce propagovaných sporů, včetně jednoho s bývalým mentorem 50 Cent. Alba The Game 'The Documentary' v roce 2005, 'Doctor's Advocate' v roce 2006, 'LAX' v roce 2008, 'The R.E.D.' album v roce 2011, „Jesus Piece“ v roce 2012, „The Documentary 2 ′ v roce 2015 a„ 1992 “v roce 2016, dosáhly na 1. místo v hitparádách USA Rap. The Game vydal v roce 2019 své deváté studiové album „Born 2 Rap“. Jeho singl „How We Do“ (s 50 centy) se dostal na 2. místo v hitparádách US Rap a US R&B. Tato hra byla v roce 2005 nominována na BET Award pro nejlepšího nového umělce, dále na tři ceny Billboard Awards a dvě ceny MTV Music Video Awards. Rovněž byl nominován na dvě ceny Grammy za film „Hate It or Love It“ a v roce 2007 získal ocenění Ozone Awards a 2008.

Getty Images

Jiné podniky: Tato hra se objevila na seznamovací show „Change of Heart“ z roku 2000. V roce 2004 se objevil ve videohře „Grand Theft Auto: San Andreas“. Vyjádřil se ve videohře „Def Jam: Icon“. V roce 2006 debutoval The Game v celovečerním filmu „Waist Deep“. Hra také hrála a kupovala akcie pro basketbalový tým Inglewood Cobras. Tým, který trénoval bývalý hráč NBA Sean Higgins, však po odehrání čtyř her složil. The Game se spojil se společností 310 Motoring a vytvořil vlastní botu The Hurricanes, která část výtěžku věnovala obětem hurikánu Katrina. V prosinci 2012 společnost The Game spolu s rapperem Stat Quo založili novou nahrávací společnost Rolex Records. Na oslavu vzniku svého nového štítku si koupil celý svůj personál hodinky Rolex. Po legální bitvě s Rolexem změnil název nahrávací společnosti na The Firm a nakonec se z ní stala Blood Money Entertainment. Štítek podepsal mnoho populárních rapperů na západním pobřeží, včetně Pharaoh Jackson a Skeme.

Osobní život: Hra byla zasnoubená s modelkou Valeishou Butterfieldovou, ale v červnu 2006 své zasnoubení zrušili. Hra byla s Tiffney Cambridge angažována po dobu osmi let, dokonce se zasnoubila, ale žádné plány manželství se neuskutečnily, přestože se o jejich zasnoubení objevily dva reality show VH1 „Marrying the Game“.

Tato hra má několik tetování na počest padlých hudebníků. Na předloktí má obrázek zesnulého rappera Eazy-E, pod kterým je hřbitov, který obsahuje náhrobky se jmény 2Pac, Jam Master Jay a Eazy-E. Má také tetování rapperů Lisy „Left Eye“ Lopes a Aaliyah. Na pravém rameni má jako anděla Tupaca Shakura. V únoru 2020 dostal tetování na počest zesnulého Kobe Bryanta.

Legální problémy: The Game, spolu s Snoop Dogg a Tha Dogg Pound, byl žalován za údajný útok na fanouška na jevišti v roce 2005 koncertu. Žalobce tvrdil, že byl zbit doprovodem rapperů, když se pokoušel vystoupit na jeviště. Později téhož roku byla Game obviněna z odolávání zatčení a výtržnictví v obchodě v Severní Karolíně. V roce 2007 byl Game zatčen v souvislosti s incidentem na basketbalovém zápase v jižním Los Angeles, kde měl údajně vyhrožovat osobě zbraní. Neobviňoval se proti obvinění ze zločinů ze zbraní a byl odsouzen na 60 dní vězení, obecně prospěšných prací a tříletého podmíněného trestu. V roce 2011 byl hře odepřen vstup do Kanady kvůli údajným gangovým vazbám.

V roce 2016 soudce rozhodl, že The Game se dopustila sexuálního napadení soutěžící na reality show VH1 „She Got Game“, Priscilla Rainey. Byl žalován za 7,1 milionu dolarů a podle Raineyho jí rapper v letech od přijetí rozsudku nezaplatil žádné peníze. V roce 2019 podala návrh na žádost o zabavení příjmů The Game a v dubnu 2020 získala Rainey vlastnictví své nezávislé nahrávací společnosti Prolific Records a licenční poplatky od společnosti Born 2 Rap.

Čistá hodnota hry

Jayceon Terrell Taylor

Čistá hodnota: 25 milionů $
Datum narození: 29.11.1979 (41 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,918 m)
Profese: Skladatel, hudebník, herec, zpěvák, rapper
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse