Gabriel Iglesias Čistá hodnota

Kolik stojí Gabriel Iglesias Worth?

Čistá hodnota Gabriel Iglesias: 40 milionů $

Plat Gabriela Iglesiase

20 milionů $ ročně

Gabriel Iglesias Čistá hodnota a plat : Gabriel Iglesias je americký herec, komik a spisovatel, který má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Iglesias je velmi úspěšný stand-up komik, který cestuje po celé zemi a vystupuje jako stand-up pro vyprodané davy oddaných fanoušků. Vydal také spoustu komediálních speciálů, v poslední době na Netflixu, kde je také hvězdou svého vlastního sitcomu.

Časný život : Gabriel Iglesias se narodil ve městě San Diego v Kalifornii v roce 1976 a byl nejmladším ze šesti dětí. Jako dítě se hodně pohyboval, zavolal domů Riverside, Corona, Santa Ana, Baldwin Park a Compton, než se nakonec usadil na Long Beach.

Kariéra v komedii: Jak jeho osobní příběh pokračuje, Gabriel Iglesias opustil zabezpečenou práci u společnosti poskytující mobilní telefony, aby se navzdory námitkám své rodiny dostal do komedie. Jeho první velký zlom nastal v roce 2000, kdy se krátce objevil v jedné sezóně komediální skečové show pro děti Všechno na Nickelodeonu spolu s Nickem Cannonem a Amandou Bynes. V roce 2007 získal roli vyjadřující mexickou rodinu v epizodě Rodinný typ a vyjadřovat dvojčata v televizní verzi Císařova nová škola pro Disney. Další zlom nastal, když se dostal do finálové osmičky ve čtvrté sezóně soutěže stand-up comedy reality Poslední komické postavení , ale nakonec byl vyhozen za pašování mobilního telefonu na show. V roce 2009 jeho DVD Gabriel Iglesias: Nejsem tlustý ... jsem načechraný byl propuštěn Comedy Central. O dva roky později se síť vytvořila Gabriel Iglesias představuje revoluci ve stoje , stand-up showcase program pořádaný Iglesiasem, který běžel tři sezóny. Iglesiasovi se také podařilo parodovat jeho komediální úspěch na slušnou hereckou kariéru, když se objevil v několika televizních pořadech a filmech, včetně hraných filmů jako magický Mike a Strašidelný dům 2 a televizní pořady jako Moje žena a děti , The High Fructose Adventures of Annoying Orange , a Moderní rodina .

Iglesias byl uveden v televizních seriálech včetně Nadýchané přestávky rovnoměrné a Fluffy's Food Adventures V roce 2012 byl nominován na cenu ALMA za oblíbenou televizní realitu, rozmanitost nebo komediální osobnost či herecký výkon. Měl opakující se role v televizním seriálu Hej, je to načechraný! a Cristel . Iglesias také získal slušný seznam kreditů jako herec hlasu a lze ho slyšet v animovaných filmech Letadla, The Nut Job, The Book of Life, Norm of the North, Smurfs: The Lost Village, The Nut Job 2: Nutty by Nature, Coco, The Star , a Planoucí samuraj . V roce 2019 pak získal svůj vlastní sitcom na Netflixu s názvem Pane Iglesiasi , který popsal jako příběh o alternativní historii svého vlastního života, ve kterém se stal učitelem dějepisu, místo aby byl úspěšný ve stand-up komedii. Iglesias vydal také tři komediální alba: Horké a nadýchané, máme Luf Fluffy, a Aloha Fluffy . Ale jeho první a trvalou vášní bude pravděpodobně vždy stand-up komedie a jako největší vliv uvedl komiksy jako Bill Cosby, Eddie Murphy a zesnulý Robin Williams.

Matt Winkelmeyer / Getty Images

Nejlépe placený komik: V období od června 2017 do června 2018 si Gabriel vydělal 21 milionů dolarů z různých snah. To stačilo na to, aby se stal jedním z 10 nejlépe placených komiků na planetě, a od té doby pokračuje v lukrativních výplatách ve své kariéře, zejména díky jeho spojení s proslulým hlubokým kapesním Netflixem. Iglesias byl běžně viděn na seznamech nejlépe placených komiksů na světě, včetně toto a toto, a očekává se, že si na takových seznamech nějakou dobu udrží místo. Jeho návrat na seznamy této povahy následoval po relativně suchém kouzlu sahajícím do roku 2015, ale zdá se, že Iglesias je připraven na to, aby se vrátil do svého nejvyššího potenciálu výdělků díky dohodě s Netflixem, která zahrnuje dva stand-up speciály a televizní seriál, pravděpodobně další přijde, protože nevykazuje žádné známky zpomalení nebo ztráty své značné základny fanoušků. Jeho výdělky z Netflixu jsou kombinovány a podporovány plodným koncertním plánem, který má komika na cestách měsíce po celý rok v komedii po celých Spojených státech, k níž se často přidávají někteří ze stabilních přátel a spolupracovníků. Iglesias je jedním z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších komiků ve stáji neuvěřitelně skládané Netflix Is A Joke, která zahrnuje také jména jako Jerry Seinfeld, Dave Chappelle, Adam Sandler, Ellen DeGeneres a mnoho dalších, což mu umožnilo vystoupit na vrchol jeho obor ještě působivější - zejména proto, že na rozdíl od mnoha nejlépe vydělávajících komedií se soustředil spíše na stand-up než na hlavní role ve filmech nebo v televizi (nedávný Pane Iglesiasi je významnou výjimkou a součástí jeho produkční dohody Netflix).

Nemovitost: Gabriel Iglesias žije v Kalifornii s údajně 1,5 milionem domů v oblasti Signal Hill. Zajímavější než jeho dům je pravděpodobně jeho sbírka automobilů: je posedlý autobusy Volkswagen do té míry, že má jejich sbírku v hodnotě 3 milionů dolarů. Udržuje své autobusy v obrovském skladu, který připomíná muzeum automobilů, a najednou prohlédl sbírku pro Business Insider, kterou si můžete prohlédnout níže:

Občanské úspěchy a filantropie: V roce 2012 získal Iglesias čestný klíč do města El Paso, které označoval jako svůj „druhý domov“. Na stejné akci získal něco, co se nazývá ocenění Beacon of H.O.P.E od neziskové organizace Operation H.O.P.E., která se věnuje poskytování služeb finanční gramotnosti a dalších typů vzdělávání znevýhodněným komunitám. Získal cenu za, slovy operace H.O.P.E. spoluzakladatel Angel Gomez, který jde „nad rámec“ za své úsilí o návrat.

Gabriel Iglesias Citáty o penězích:

„Vím, jaké to je mít rodinu a nemít pojištění a opravdu to potřebuji. Jako komiks bylo pojištění jednou z těch obětí, které jsem přinesl brzy, dokud jsem si to nemohl dovolit. “

„Minule jsem si skoro koupil DeLorean jen proto, že. Pokud vidím něco, o čem si myslím, že je v pohodě a líbí se mi to, půjdu do toho. “

Gabriel Iglesias Čistá hodnota

Gabriel Iglesias

Čistá hodnota: 40 milionů $
Plat: 20 milionů $ ročně
Datum narození: 15. července 1976 (44 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Herec, komik, scenárista, filmový producent, hlasový herec, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse