Čistá hodnota G-Eazy

Kolik stojí G-Eazy Worth?

Čistá hodnota G-Eazy: 12 milionů $

Čistá hodnota G Eazy: G Eazy je americký skladatel, producent a rapový umělec, který má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. V současné době je jedním z nejpopulárnějších hip hopových umělců na světě.

Časný život: G Eazy se narodil jako Gerald Earl Gillum v Oaklandu v Kalifornii 24. května 1989. Jeho otec, Edward, je profesorem umění na Kalifornské státní univerzitě a jeho matka Suzanne Olmstedová je učitelkou a umělkyní. Jeho matka opustila svého otce, když byl Gillum v první třídě, a ti dva se spolu s mladším bratrem G Eazyho Jamesem přestěhovali k jeho prarodičům do Berkeley v Kalifornii. Jeho matka pracovala na dvou učitelských pozicích, aby se uživila, a všichni tři členové rodiny museli sdílet jeden pokoj. Gillum začala pracovat v restauraci ve věku 14 let, aby pomohla zajistit rodinu.

Kariéra: G Eazy začal dělat hudbu, když byl v raném mladistvém věku, navštěvoval střední školu v Berkeley a začínal jako hudební producent. Připojil se k místní hip hopové skupině zvané The Bay Boyz a začali nezávisle nahrávat a vydávat své skladby prostřednictvím MySpace. Když byl ještě na vysoké škole, začal produkovat skladby pro další umělce. Jeho mixtapes začaly přitahovat stále více pozornosti a G-Eazy vydal své debutové studiové album The Epidemic LP v roce 2009. Později téhož roku získal G Eazy cenu NAACP za nejlepší hudbu na kampusu.

Ocenění v kombinaci s rostoucí popularitou jeho skladeb na MySpace vedlo k tomu, že se otevřel pro takové činy jako Drake, Lil 'Wayne a Snoop Dogg. Vystudoval Loyola University v New Orleans v roce 2011 v oboru studia hudebního průmyslu a okamžitě začal turné s Summer Warped Tour a turné „These Things Happen“, přičemž pokračoval ve vydávání skladeb. G Eazy vydal své další album Must Be Nice v roce 2012.

Hlavní debutové album G-Eazy These Things Happen vyšlo v roce 2014 a dostalo se na 1. místo v amerických hitparádách US Rap a US R & B a na 3. místo v žebříčku Billboard 200. Na podporu alba vyrazil v říjnu 2014. Turné se vyprodalo a zahrnovalo koncerty po celém světě v Austrálii a na Novém Zélandu, což z něj učinilo jeho první zámořské headliningové turné. V létě roku 2015 hrál G-Eazy hlavní pódia na několika velkých hudebních festivalech, včetně Bonnaroo, Lollapalooza a Austin City Limits.

Čistá hodnota G-Eazy

(Foto: Kevin Winter / Getty Images pro iHeartMedia)

Jeho album When It Dark Out vyšlo v roce 2015 a dosáhlo čísla 1 na žebříčku US Rap a US R & B a na 5. místě v žebříčku Billboard 200. Skladba „Me, Myself & I“ byla hitem hitparád Billboard a vrcholila na 7. místě v žebříčku Hot 100. Videoklip k písni sbíral přes 200 milionů zhlédnutí. G-Eazy také měl úspěch se singlem 'Good Life' (s Kehlani) a byl uveden na singlu 'You Don't Own Me' od Grace, který dosáhl čísla 1 v Austrálii. G Eazy zahájil své druhé světové turné v lednu 2016 a viděl ho znovu cestovat po Spojených státech, Evropě a Austrálii. To léto spolu s Logicem vedl turné Nekonečné léto. V červenci 2016 vystupoval na singlu Britney Spears z jejího devátého studiového alba „Make Me….“. Vystupovali na 2016 MTV Video Music Awards.

G-Eazy oznámil prostřednictvím Instagramu, že jeho další studiové album The Beautiful & Damned vyjde na podzim roku 2017. Oficiální datum vydání bylo 15. prosince a album doprovázel krátký film. Album bylo vydáno ke smíšeným kritickým recenzím. Jeho nejvýkonnějším singlem byl „Him & I“, spolupráce s Hasley. Ti dva společně přednesli píseň na Silvestra Dicka Clarka v Rockin 'Eve v roce 2018.

G-Eazy vydal nový singl „West Coast“ 27. února 2019. 25. června vydal EP, B-Sides. Obsahoval písně, které by se neobjevily na jeho nadcházejícím albu These Things Happen Too, které by mělo vyjít v roce 2020.

Legální problémy: G-Eazy byl zatčen 2. května 2018 ve švédském Stockholmu. Byl zatčen pro podezření z útoku a držení narkotik poté, co údajně udeřil do ostrahy. Policisté zjistili, že má v kapse kokain. 4. května se G-Eazy přiznal k násilnému odporu, držení a útoku na úředníka. Bylo mu nařízeno zaplatit pokutu 10 000 $ a odškodnění strážci 900 $.

Osobní život: G-Eazy a kolega hudebník a spolupracovník Halsey se datují od roku 2017 do roku 2018.

Píseň G-Eazyho „Všechno bude v pořádku“ pojednává o vztahu matky stejného pohlaví s ženou jménem Melissa, kterou původně zmatil, ale přijal ji. Jednoho dne tragicky přišel domů a zjistil, že Melissa se předávkovala pilulkami na předpis a zemřela.

Filantropie: G-Eazy vedl koncert pro Bay Area Fire Relief v roce 2018, který vynesl 15 milionů dolarů. Vytáhl lukrativní sponzorskou dohodu H&M poté, co se vynořily spory o rasistickou reklamu na mikinu. Na své platformě hovořil o kontrole zbraní a vystupoval ve sbírkách proti násilí na dělech Everytown. Založil Nekonečný letní fond, neziskovou organizaci, která pomáhá mladým lidem prospívat a podílet se na posilování komunity v Bay Area.

Čistá hodnota G-Eazy

G-Eazy

Čistá hodnota: 12 milionů dolarů
Datum narození: 24. května 1989 (31 let)
Rod: mužský
Profese: Skladatel, rapper
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse