Bývalá televizní hvězda „Fame“ Hufsey pomáhá ostatním „rozsvítit oblohu jako plamen“

5872125-4-45872125-4-4 5868243-2-4 5863521-3-4

Cítíš ho?

To je jako ptát se na floridském pobřeží, jestli to cítí hurikán.

'Cítíš mě?' Billy Hufsey napůl se ptá/napůl prohlašuje po vystoupení v showbyznysu, ve kterém je zdůrazněno tolik slov, že jsou zdůrazněna slova bez zdůraznění.

jaké je čisté jmění russella peterse

Velký muž. Velká osobnost. Obrovské nadšení. Všude může samostatně zvednout laťku pro rodiče na jevišti. Na tom, že Hufsey sám není, téměř nezáleží.

'Mám tu dívku, která před devíti měsíci nemohla zpívat!' on říká. 'Je tady?' ptá se svého asistenta. „Přiveďte ji sem! Vyveď ji! '

Zavedena do své kanceláře, 14letá Lenae Rodriguez je požádána, aby přepásala několik barů, a okamžitě se vrhne do riffu podobného Christině Aguilera, který záhadně stoupá z jejího drobného rámu.

Potrubí? Mosazný. Přístup? Drzý. Billy - i když je mu 52, je paprskem „Billy“, nikoli „Billa“.

Jste na škole Billy Hufsey School of Professional Performing Arts v Hendersonu-to je Billy Hufsey, jako ve vířivém tanečníkovi Christopheru Donlonovi na 'Fame' NBC od 1982-87, pak jako Emilio Ramirez na 'Days of Our Lives' od 1988 -91 -kde právě teď malé, bouřlivé divadlo plné dětí, mladistvých a dospívajících při zkouškách inscenace „Bye Bye Birdie“ dupá nohama na „We Will (We Will) Rock You“ (dupat! dupat!). Kde ve studiu vedle stojí studentský idol z 80. let-jeho kudrnaté kudrnaté vlasy před 30 lety, které se nyní stříhaly do vhodnějšího (i když stále dlouhého),, jak se sluší muži středního věku 21. století-oslovuje studenty v tónech, díky nimž pokyny pro chodce zní jako roztleskávání.

„Když potkám svého tvůrce, neřekne:„ Jakým autem jsi řídil? ‘Je mi požehnáno,“ říká Hufsey, což zní jako trvalá mantra pro učitele talentovaného talentu. 'Myslím, že je mojí prací později v životě pomoci ostatním dětem žít sen, který jsem kdysi žil.'

Bez vyzvání vám jednorázový boxer/zpěvák/herec, který se stal boxerem, který se stal disko tanečním tanečníkem, bez okolků řekne: „Co mi chybělo vrozené schopnosti, to jsem vynahradil pevností a houževnatostí. Řekl jsem: „Neuděláš mě.“

Než se podíváte na jeho stará videa „Fame“ na YouTube, dohoníme vás: Ačkoli pěvecká kariéra a hostování v sitcomech a filmech na nižších příčkách následovaly po sérii, která zvýraznila jeho životopis, zdravotní problémy (špatně zarovnané disky v jeho krk, který vyvolal velkou bolest) ho odsunul na krátkou kariéru bankéře, než přijal koučování v Los Angeles, kde stále tráví část každého týdne, ačkoli nyní žije v Las Vegas se svou ženou.

dustin hatfield syn Bobbyho hatfielda

Tato profesionální etika-zbavte se kostrče, dítě-informuje, co dělá zde ve své dvoupodlažní škole Silvestri Lane, kde zaměstnává osm učitelů pro zhruba 40 studentů. Přestože je hrdý na své vlastní zkušenosti s divadlem a „uměním“, není to Las Vegas Academy, nebo dokonce verze školy múzických umění, která byla propagována jako „Fame“. Toto je příprava na showbyznys.

„To, co zde učíme, je televize, filmy, jak se stát popovým zpěvákem, to je další úroveň,“ říká („enthuses“ by bylo přesnější než „říká“).

„Herecká technika se liší od divadla, protože to nemůžete dělat tak velikým způsobem, musíte to sundat. Pro divadelního zpěváka, který se snaží být popovým zpěvákem, nemohu poslat malé dítě na konkurz do seriálu Disney nebo Nickelodeon a zazpívat něco z „Les Miz“ („Les Miserables“). Potřebují zpívat Hilary Duff nebo Selenu Gomez. '

Nevěříš mu? Posílá další dva dospívající, aby dodali nějaké melodie s gustem ve stylu „American Idol“. Mosazný? Šek. Drzý? Check-a-rooney.

Nyní se dostáváme k osvědčené části našeho příběhu - neváhejte si ji uložit jako brožuru:

■ „Nevěděl jsem nic o vokalizaci. Naučil mě věci, které mě ostatní učitelé neučili. Říkám si: ‚Páni!‘ “ - Rodriguez.

■ „Ze začátku jsem byl s Billym trochu nervózní (musela to být celá jeho energie podobná raketě, která zoufale toužila po odpalovací rampě). Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, co říká. Nikdy jsem s někým tak tvrdě netrénoval. ' - Spencer Leon, 12.

■ 'Učí vás být si jistý sám sebou. Ostatní (učitelé) říkají: „To bylo skvělé, kde jsou peníze?“ - Peyton Bivona, 11.

■ „Je to nejprofesionálnější práce, kterou jsem kdy udělal, mám pocit, že konečně postupuji. Tvrdě na nás tlačí a tlačí mě na konkurz. ' - Devyn Zobrist, 13.

kolik je čisté jmění 2 řetězců

■ „Je tu opravdu skvěle. Billy je tak zábavný. Dívali jsme se na ‚Sláva‘, jako ‚Bože, Billy!‘ “ - Jazlyn Cadiente, 8.

■ 'Zaměřuje se přímo na vás a (říká) o vašich silných a slabých stránkách a na čem je třeba zapracovat. … Viděl jsem jeho videa na YouTube a je to jako: ‘Právě udělal trojitou piruetu. Co dělá? ‘Potom by zpíval. Říkal jsem si: ‚Opravdu ho chci jako svého učitele, kdyby to dokázal.‘ “ - Kristin Goodhart, 15.

Tím je do očí bijící část našeho příběhu hladícího ego. (Šek vložte do našeho přímého vkladu, Billy.)

Nejžhavější vedro Hufseyovy kariéry? Před několika desítkami let (líčeno v letmé sérii VH1 „Confessions of a Teen Idol“ v roce 2009). 'Sláva' sláva dávno zmizela. Přesto s ohledem na jeho vášeň pohánět kariéru dětí, které jsou mu v podstatě před 30 lety, na něm není nic, co by zavánělo zbytky 80. let.

Vzpomínky? Ceněný.

„(„ Sláva “) byla nejlepší show na světě,“ říká. „Z toho mi běhá mráz po zádech a nad tím, co z toho vzešlo. Pamatuji si, že jsem dělal show v Londýně a s Janet Jacksonovou, 20 000 lidí na (newyorské) Jones Beach. Zpíval jsem na Zlatých glóbech, dívám se ven - Streisand! Travolta! Heather Locklear! Pracoval jsem s Milton Berle, Carol Burnett! Jsem šťastná kočka. '

co je čisté jmění rex Tillerson

Nyní je však nyní. „Někteří stále žijí tou věcí z 80. let a to je v pořádku, ale já jsem toho nechal,“ říká, ale přiznává: „Vyvolávat úsměvy na srdcích lidí - někdy mi to chybí.“

Cítíš ho?

Kontaktujte reportéra Steva Bornfelda na adrese sbornfeld@review journal.com nebo 702-383-0256.