Jídlo zastiňuje zpívající žábu v Lakeside ve Wynn Las Vegas

Marek Pachman staví stůl v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheidMarek Pachman staví stůl v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Hudson Valley foie gras předkrm na Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Mečoun na rýžovém dortu a zakončený cibulí Maui v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Hudson Valley foie gras předkrm na Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Marek Pachman staví stůl v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Mečoun na rýžovém dortu a zakončený cibulí Maui v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid Marek Pachman staví stůl v Lakeside ve Wynn Las Vegas v pátek 11. listopadu 2016. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid V pátek 11. listopadu 2016 postavte stoly v Lakeside ve Wynn Las Vegas. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid V pátek 11. listopadu 2016 postavte stoly v Lakeside ve Wynn Las Vegas. Jeff Scheid/Las VegasJournal Sledujte @jeffscheid

Doby, kdy si majitelé restaurací mysleli, že nikdo nechce jíst venku v jižní Nevadě, jsou dávno pryč.

Okamžitá popularita terasy v Mon Ami Gabi po debutu Paris Las Vegas v roce 1999 otevřela protipovodňové brány pod širým nebem. V následujících letech se zdálo, jako by byly stoly pokládány na jakýkoli kus dlažby, který byl k dispozici mimo restauraci, a poskytovaly zákazníkům pohledy, které sahaly od jezera přes Strip-daleko v dálce až po předměstské parkoviště.

kdy se příběh hraček otevře ve světě Disney

Nenapadá mě žádný pohled, který by zastiňoval ten z Lakeside ve Wynn Las Vegas.Lakeside je, dost dobře, přímo u letoviska Lake of Dreams, což znamená, že je zde umělé jezero, tyčící se vodní stěna a nepravděpodobný les stromů oddělující jídelní veřejnost od bulváru Las Vegas a Sands Avenue nedaleko. Ještě nepravděpodobnější je, že elektronické přehlídky jezera, které se spouští každých 30 minut, zahrnují obrovskou žábu, která vyskakuje přes vrchol vodního valu a zpívá hlas Louise Armstronga What a Wonderful World.

Není tak nepravděpodobné jídlo od veterána šéfkuchaře Wynna Davida Walzoga. Existují steaky a vegetariánská jídla, ale hvězdy přehlídky zde souvisejí s mořskými plody, jako je mečoun, kterému menu také říká výstřední (47 dolarů). Jedna z nejlepších věcí na rybích pokrmech v Lakeside je, že si zákazník může vybrat z pěti způsobů přípravy. Pečený květák a divoká houba zněly správně pro mečouna, ale když byl dotázán, náš číšník doporučil marmeládu z cibule Maui a my jsme byli rádi, že ano. Mysleli jsme si, že křupavý rýžový koláč, na kterém spočívala tlustá ryba, mohl být příliš křupavý - pikantní přirovnání k Rice Krispie Treats bylo nevyhnutelné - ale líbily se nám chuťové kontrasty marmelády a texturní kontrasty pevného, ​​ale poddajného ryba s křupavou rýží.

Rizoto humra (54 dolarů) bylo pozoruhodné z několika důvodů. Za prvé, textura byla dokonalá, zrna carnaroli zůstala oddělená, její pevná povaha mezi ultra-krémovou zdánlivě nemožnou. Velké kusy humra měly pýchu místa ve středu talíře, ale po celém je bylo distribuováno mnohem více, což vypadalo jako bonus.

kolik stojí josh harris

Začali jsme s foie gras (28 dolarů), máslovým a krémovým samotným a jen doplněným o kus bourbonem nasáklého rozinkového chlebového pudinku, plátky sušeného jablka a cideru gastrique, který dodal podzimnímu dojmu.

Což zase posílil lepkavý karamelový pudink se zmrzlinou (15 dolarů). Museli jsme chvíli počkat, než se připraví, ale stálo to za to, s charakteristickou hloubkou nepříliš sladké chuti.

A kromě toho, komu vadí trochu čekání, když sedíte u jezera, i když jsou ona a její žába v klasickém stylu Las Vegas pohádkově faux?

kolik peněz má skála