Eva Longoria Čistá hodnota

Kolik stojí Eva Longoria Worth?

Čistá hodnota Eva Longoria: 80 milionů $

Čistá hodnota a plat Eva Longoria: Eva Longoria je americká televizní a filmová herečka, která má čistou hodnotu 80 milionů dolarů. V roce 2011 byla Eva Longoria nejlépe placenou televizní herečkou na světě a v tomto kalendářním roce vydělala více než 13 milionů dolarů. Ona je možná nejlépe známá pro její roli v televizním seriálu Zoufalé manželky , ačkoli si předtím udělala jméno v telenovele Mladí a neklidní .

Mimo televizi má Longoria dlouhý seznam filmových titulků. Kromě svých vysoce vydělávajících úspěchů získala řadu ocenění a byla nominována na řadu dalších. Eva Longoria je často zmiňována v seznamech nejkrásnějších hollywoodských lidí. Jako fungující modelka Eva Longoria doplňuje své čisté jmění řadou reklamních smluv s významnými značkami.

Časný život: Eva Jacqueline Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi v Texasu. Byla vychována v římskokatolické domácnosti mexicko-americkými rodiči po boku tří sester. Přes své mexické dědictví Eva Longoria nemluvila španělsky až do roku 2009. Na střední škole strávila rozvíjením silné pracovní morálky a pracovala ve Wendy's.

Po absolutoriu navštěvovala Texas A&M University-Kingsville, kde získala bakalářský titul v kineziologii. Během studia získala v roce 1998 titul Miss Corpus Christi USA. Nakonec si našla cestu do Los Angeles, kde začala konkurz na role. O mnoho let později se Longoria vrátila na vysokou školu a v roce 2013 získala magisterský titul v oboru Chicano Studies na Kalifornské státní univerzitě.

Herecká kariéra: Herecká kariéra Evy Longoria začala v roce 1999 rolemi v show jako Beverly Hills 90210 a Všeobecná nemocnice . Poté si získala větší důležitost, když si rezervovala periodickou roli v Mladí a neklidní od roku 2001 do roku 2003.

Poté, co se Longoria objevila v několika mírně temných filmech, udělala další významný krok vpřed, když byla obsazena do role Gabrielle Solis Zoufalé manželky . Přehlídka probíhala osm sezón a stala se nesmírně populární. To výrazně zvýšilo pověst Longoria jako herečky a díky svým výkonům byla nominována na Zlatý glóbus.

Během jejího času Zoufalé manželky Longoria si také našel čas hrát v několika filmech, včetně Strážný a Kruté časy . Mezi další filmy patří Lowriders a Psí dny . Během své kariéry se objevila v mnoha dalších filmech.

Po Zoufalé manželky, Longoria se začala prosazovat jako producentka a režisérka. Byla výkonným producentem seriálu Mazané služky, a také hostoval v jedné epizodě show. Vedla také produkci dokumentů Sklizeň a Potravinové řetězce . Kromě toho, Eva Longoria režíroval sérii tři finále Black-ish .

Foto Gareth Cattermole / Getty Images

Schválení značky / práce na modelování: Jako modelka se Eva Longoria objevila na několika obálkách časopisů, včetně obálek časopisů Vogue, Marie Claire , Maxim, FHM, a Harperův bazar . Má lukrativní modelingové smlouvy se společnostmi L'Oreal, New York & Co. a mnoha dalšími. Kromě toho pracovala jako velvyslankyně značek pro Bebe Sport, zmrzlinu Magnum, Heineken, Microsoft, London Fog a Lays. Spolupracovala také s Sunrise Brands na vytvoření oděvní linie a prostřednictvím svého webu spustila vlastní módní značku.

Další podniky: V roce 2008 otevřela Eva Longoria v Hollywoodu restauraci s názvem Beso. Později otevřela druhou restauraci v Las Vegas. V roce 2011 podala společnost Beso LLC bankrot. Vzhledem k tomu, že Longoria držela 32% akcií společnosti, bylo jí nařízeno dostavit se k soudu, protože byly důkladně prozkoumány finance restaurace. Eva Longoria také vydala knihu s názvem Eva's Kitchen: Vaření s láskou k rodině a přátelům v roce 2011.

Vztahy: Od roku 2002 do roku 2004 se Eva Longoria provdala za Tylera Christophera, herce, kterého potkala na scéně Všeobecná nemocnice . V roce 2007 se Eva Longoria provdala Tony Parker , který byl v té době strážcem San Antonio Spurs. O tři roky později podala žádost o rozvod s odvoláním na neslučitelné rozdíly. Později připustila, že Parker údajně posílal SMS zprávy jiné ženě.

V roce 2016 se provdala za mexického podnikatele jménem José Antonio 'Pepe' Bastón Patiño, který byl prezidentem masmediální společnosti Televisa. Pár přivítal na svět syna v roce 2018.

Eva Longoria Plat: Zatímco se objeví v Zoufalé manželky , Eva Longoria postupně vyjednala vyšší plat. Ke konci běhu show vydělala 275 000 $ za epizodu. V tomto okamžiku Longoria znovu vyjednala svůj kontrakt na zvýšenou částku 325 000 $ za epizodu. S koncovými přírůstky a bonusy se tento počet zvýšil na odhadovaných 375 000 USD. To odpovídá zhruba 8 625 milionům $ za sezónu pro Longoria pouze ze základního platu. Další faktory údajně zvýšily tuto částku v celkových výdělcích za sezónu mnohem výše.

Li Zoufalé manželky pokračovala devátou sezónou, základní plat Longoria by se zvýšil na 350 000 $. Longoria později poznamenal, že tento proces vyjednávání nebyl snadný a bylo to možné jen díky úspěchu přehlídky, který umožnil herečkám přistupovat k produkci „z pozice síly“.

Nemovitost : Eva Longoria v průběhu let významně investovala do nemovitostí a velká část jejího čistého jmění je v různých nemovitostech po celé zemi. V roce 2015 Eva zaplatila 11,4 milionu $ za tříakrový komplex v Hollywood Hills. Sloučeninu dříve vlastnil Tom Cruise, který ji údajně používal jako scientologické útočiště. Eva strávila téměř tři roky pokusem o prodej nemovitosti a nakonec přijala ztrátu 3 miliony dolarů, když ji v dubnu 2020 prodala za 8,2 milionu dolarů.

V roce 2016 uvedla Eva Longoria na trh nemovitost v Hollywoodu za 1,395 milionu dolarů. Koupila středomořskou vilu již v roce 2005 za 1,15 milionu dolarů a nakonec nemovitost prodala za mírně sníženou cenu 1,375 milionu dolarů později v tomto roce. Dům se třemi ložnicemi a třemi koupelnami má více než 2 000 čtverečních stop obytného prostoru. Longoria má také dům o rozloze 8 600 čtverečních stop v Hollywood Dell, který koupila v roce 2006 za 3,6 milionu dolarů. Poté, co uvedla nemovitost na seznam 3,795 milionu dolarů, skončila vypořádáním se ztrátou více než 400 000 dolarů, když byl rozsáhlý dům prodán v roce 2018 za 3,2 milionu dolarů.

V roce 2017 koupila za 13,5 milionu dolarů obytný dům vysoko v kopcích Beverly Hills. Panské sídlo o rozloze 11 000 čtverečních stop má dlouhou bránu s bránou, která vede k nemovitosti o rozloze 1,42 akrů. Venku je mimo jiné bazén Baja a tenisové kurty. Dům se může pochlubit šesti krby, formální jídelnou, kuchyní připravenou pro kuchaře a dubovou podlahou.

Eva Longoria také udržuje nemovitost na pláži Zuma Beach v Malibu. V roce 2008 koupila rezidenci o rozloze 1 500 čtverečních stop za 2,5 milionu dolarů. Kromě toho Eva Longoria zakládá svou charitu, Evinu hrdiny, z rezidence o rozloze 3 500 čtverečních stop v San Antoniu. Koupila nemovitost v roce 2005 a je severně od centra San Antonia.

Eva Longoria Čistá hodnota

Eva Longoria

Čistá hodnota: 80 milionů $
Datum narození: 15. března 1975 (46 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 1 v (1,57 m)
Profese: Model, herec, filmový producent, hlasový herec, televizní producent, podnikatel, tanečník, filantrop, filmový režisér
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Evy Longoria

  • Zoufalé manželky 250 000 $ / epizoda
  • Zoufalé manželky 30 000 $ / epizoda
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse