Ethel M Chocolates v Hendersonu slaví 35. výročí - VIDEO

Jsou zobrazeny čokolády od Ethel M Chocolates. (Zvláštní k zobrazení)Jsou zobrazeny čokolády od Ethel M Chocolates. (Zvláštní k zobrazení) Tammy Jo French, vlevo, pomáhá Amy Kierce z Actonu, Massachusetts, s výběrem čokolády v Ethel M Chocolates v Hendersonu, Nev. (Alyssa Orr/Las VegasJournal) Tučňáci patří mezi hvězdy kaktusové zahrady Ethel M, fotografováno 13. listopadu 2014. (Ginger Meurer/View) Kaktusová zahrada Ethel M 2014 (Ginger Meurer/Zobrazit) Páví přízvuk si můžete prohlédnout v Ethel M Botanical Cactus Garden jako součást prázdninového displeje 2014. (Ginger Meurer/Zobrazit) Návštěvníci lemují chodníky po každoročním osvětlovacím ceremoniálu v botanické zahradě Ethel M Chocolates Botanical Cactus Garden 13. listopadu. Atrakce je naplánována tak, aby zůstala svítit 1. ledna (Ginger Meurer/View) Návštěvníci lemují chodníky po každoročním osvětlovacím ceremoniálu v botanické zahradě Ethel M Chocolates Botanical Cactus Garden 13. listopadu. Atrakce je naplánována tak, aby zůstala svítit 1. ledna (Ginger Meurer/View) Postava M&M je jednou z hvězd v kaktusové zahradě Ethel M 2014. (Ginger Meurer/Zobrazit)

Ethel M Chocolates letos slaví 35. výročí.

Továrna v Hendersonu, která otevřela své brány v roce 1981, každoročně přivítá do své továrny na čokoládu a kaktusových zahrad zhruba milion hostů.

S červnem, který je národním měsícem cukrovinek a oslavou narozenin továrny, je pět věcí, které možná nevíte o čokoládě Ethel M:Ethel M měla start pouze ve Vegas

Podle společnosti Ethel M Chocolates, když Forrest Mars Sr. koncem 70. let odešel z Mars, Inc. a přestěhoval se do Hendersonu, NV, byl inspirován vzkvétajícím turistickým průmyslem v Las Vegas, aby vytvořil jednu poslední čokoládovou značku. Tato značka by však vyráběla prémiové čokolády pomocí gurmánských receptů bez konzervantů, které vytvořila jeho matka-Ethel M.

Poté, co se Ethel M dostal do provozu v jeho kampusu v Hendersonu - kde stojí dodnes - Mars vyráběl krémové likérové ​​čokolády, které zabalil do fólie a prodával hotelům po celém Stripu, aby je využil během služby rozestavení.

V Ethel M se můžete stát čestným čokoládovníkem

kolik stojí tommy mottola

Milovníci cukrovinek, kteří se účastní nově otevřené Čokoládové degustační místnosti Ethel M, se stanou čestnými čokoládovníky.

Kromě toho, že si během zážitku mohou dopřát kousky cukrovinek, oficiální čokolády Ethel M učí účastníky, jak si vyrobit některé ze svých prémiových čokolád.

Podobně jako Walt Disney žil Forrest Mars na majetku, který vytvořil

Když byla v roce 1981 postavena továrna Ethel M, Mars nechal postavit byt přímo nad továrnou, podobně jako to udělal Walt Disney v Disneylandu, takže mohl dohlížet na výrobu a spolupracovníky, aby zajistil, že kvalita čokolády bude odpovídat kvalitě jeho matky čokolády.

Byt Forresta Mara nad továrnou Ethel M se od té doby změnil na obchodní kanceláře a pracovní prostory.

Všechny čokolády Ethel M jsou vyráběny interně

Ethel M produkuje asi 8 milionů kusů čokolády ročně - všechny (náplně a přísady) jsou vyráběny přímo v továrně Henderson.

kolik vydělává brian williams

Co to tedy obnáší? Ethel M si mele vlastní arašídové máslo, šlehá vlastní šlehače krému používané k plnění saténových krémových čokolád a vyrábí si vlastní lahodný karamel.

Aby toho nebylo málo, všech 8 milionů vyrobených kusů ročně je baleno ručně.

Ethel M je dobrý pro chuť na sladké - a životní prostředí

Během špičkové produkce Ethel M (během dne) je celá továrna plně poháněna sluneční energií.

Aby to bylo možné, Ethel M má nejen kaktusovou zahradu o rozloze 3 akrů-což Ethel M říká, že je největší kaktusovou zahradou v Nevadě a jednou z největších na světě-, ale má také solární zahradu, která zahrnuje téměř 4,5 akrů.

V zahradě je více než 300 různých druhů kaktusů a pouštních rostlin - polovina kaktusů a sukulentů pochází z jihozápadních Spojených států a zbytek pouštních stromů a keřů pochází z Austrálie, Jižní Ameriky a amerického jihozápadu.

A aby se kaktusová zahrada každý listopad proměnila v obří sváteční kaktusové osvětlení Spectacular, používá Ethel M více než 1,5 milionu světel.

Letošní Holiday Cactus Lighting Spectacular bude 23. rokem hostování milované prázdninové akce společnosti Ethel M.