Eric Thomas Čistá hodnota

Kolik stojí Eric Thomas Worth?

Čistá hodnota Erica Thomase: 5 milionů dolarů

Čisté jmění Erica Thomase: Eric Thomas je americký motivační řečník, autor a ministr, který má čistou hodnotu 5 milionů dolarů. Snad je nejlépe známý svými projevy na YouTube.

Eric Thomas se narodil v Chicagu ve státě Illinois v září 1970. Po ukončení střední školy byl bez domova. Thomas si narovnal život, oženil se a promoval na Oakwood University. Pracoval na Michiganské státní univerzitě a vyvinul vysokoškolský retenční program Advantage. Eric Thomas působil jako starší pastor na ministerstvu změny v Lansingu v Michiganu a získal magisterský titul a titul PhD. Později založil společnost nabízející vzdělávací poradenství, sportovní rozvoj a výkonné koučování. Thomas je známý svými motivačními projevy pro vysoké školy a profesionální sportovce. Objevil se na Fox News a byl uveden na albu Settle by Disclosure a na albu Wins and Losses od Meek Mill. Eric Thomas je autorem knih Tajemství úspěchu v roce 2012, Greatness Is Upon You: Laying the Foundation v roce 2014 a Average Skill Phenomenal Will v roce 2016.

Citáty o úspěchu Erica Thomase:

Pokud chcete uspět tak špatně, jak chcete dýchat, budete úspěšní.

Většina z vás nechce úspěch tolik, kolik chce spát!

Nikdy nebudete úspěšní, dokud vám nebudu muset dát desetník za to, co děláte.

Úspěch není nikdy se slevou! Velikost není nikdy v prodeji! Velikost nikdy není napůl! Je to všechno nebo nic! Je to celý den, každý den! Velikost nikdy není na slevu!

Eric Thomas Čistá hodnota
Čistá hodnota: 5 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse