Elvis Duran Čistá hodnota

Kolik stojí Elvis Duran?

Čistá hodnota Elvise Durana: 20 milionů dolarů

Plat Elvise Durana

6 milionů $

Elvis Duran Čistá hodnota a plat: Elvis Duran je americký rozhlasový DJ, který je hostitelem Elvise Durana a Ranní show v New Yorku na Z100 a v syndication na Premiere Radio Networks. Elvis Duran má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Elvis Duran se narodil 5. srpna 1964 v McKinney v Texasu. Duranova rozhlasová kariéra trvala 30 let a zahrnovala povinnosti hostitele i programového ředitele. Před jeho současným zaměstnáním v Z100 zahrnoval Duranovy předchozí rozhlasové práce stint jako osobnost ve vzduchu na WIOQ ve Filadelfii. Působil jako programový ředitel WIOQ od května 1989 do těsně předtím, než byl propuštěn v únoru 1990. V říjnu 1991 se Duran stal jak programovým ředitelem, tak hostitelem ranní show KBTS (nyní KGSR) v texaském Austinu. Svou denní rozhlasovou show začal hostovat na newyorském Z100 v dubnu 1996. Přehlídka se rozšířila na Sussex County NJ v roce 2004 a Y100 / WHYI-FM v Miami / Ft. Lauderdale v roce 2006. Od té doby se show těší velkému úspěchu, což má za následek národní dohodu v březnu 2009 s přední národní rozhlasovou syndikační společností Premiere Networks, dceřinou společností Clear Channel. Duranův pořad je nyní slyšet živě na téměř 70 trzích, včetně New Yorku, Filadelfie, Clevelandu, Fort Myers, Syrakus, Des Moines, New Haven a Richmondu.

Plat Elvisa Durana: V roce 2012 podepsal Elvis s Clear Channel pětiletou mega kontrakt, který platil údajně 4 miliony dolarů ročně. V roce 2017 podepsal novou pětiletou smlouvu s iHeartMedia, která platí 6 milionů $ ročně.

Elvis Duran Čistá hodnota

Elvis Duran

Čistá hodnota: 20 milionů dolarů
Plat: 6 milionů $
Datum narození: 5. 8. 1964 (56 let)
Rod: mužský
Profese: Osobnost rádia, moderátorka
Národnost: Spojené státy americké
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse