Čistá hodnota Eazy-E

Kolik stojí Eazy-E Worth?

Čistá hodnota Eazy-E: 8 milionů dolarů

Čisté jmění Eazy-E : Eazy-E byl americký rapper a výkonný ředitel, který vystupoval v hip hopové skupině N.W.A. V době své smrti měl Eazy-E čistou hodnotu 8 milionů dolarů.

Časný život: Eazy-E se narodil jako Eric Wright 7. září 1963 v Comptonu v Kalifornii Richardovi a Kathie Wrightovým. Jeho otec byl poštovní pracovník a jeho matka administrátorka základní školy. Wright odešel ze střední školy v desáté třídě, ale později získal GED. Živil se především prodejem drog a ve věku 23 let Wright údajně vydělal až 250 000 dolarů za prodej drog. Poté, co byl zastřelen a zabit jeho bratranec, se rozhodl živit se v prosperující losangeleské hip hopové scéně.

Kariéra: Ve snaze o lepší život se vydal na hudební scénu, kde jeho popularita rychle rostla. Začal nahrávat písně v polovině 80. let v garáži svých rodičů a založil Ruthless Records. V roce 1987 byl Eazy-E členem skupiny N.W.A. s Dr. Dre , Kostka ledu , DJ Yella, MC Ren a Arabian Prince. N.W.A. byla vytvořena, když Bezohledné záznamy signees, Dr. Dre a Ice Cube napsali „Boyz-n-the-Hood“. Skupinové kompilační album „N.W.A. and the Possee 'byl propuštěn 6. listopadu 1987 a měl by být v USA certifikován jako zlato. Debutové album Eazy-E s názvem „Eazy-Duz-It“ vyšlo 16. září 1988 a obsahovalo 12 skladeb. Prodalo se přes 2,5 milionu kopií a dosáhlo čísla 41 v hitparádách Billboard. Pokračoval v budování úspěšné kariéry N.W.A. psaní a předvádění hitů, včetně sedmi z osmnácti skladeb hitového alba „Niggaz4Life“.

Ice Cube opustil N.W.A v roce 1989 kvůli vnitřním sporům a skupina pokračovala jako čtyřčlenná. Vydali film „100 mil a Runnin“ v roce 1990 a v roce 1991, N.W.A. se začal rozcházet poté, co se manažerem kapely stal Jerry Heller. V březnu 1991 přijal Eazy pozvání na oběd ve prospěch republikánského Senátního vnitřního kruhu, který uspořádal tehdejší prezident George H. W. Bush. Mluvčí rappera uvedl, že Eazy-E podporoval Bushe kvůli manipulaci s válkou v Perském zálivu.

Mezitím se zdálo, že se Heller stará o zájmy Eazy-E před ostatními členy kapely a Dr. Dre nakonec požádal Eazyho, aby ho propustil z Bezohledné záznamy smlouva. Eazy odmítl a slepá ulička vedla k prudkému sporu mezi dvěma spoluhráči. Spor nakonec vedl k Dreovu propuštění z Ruthless Records, ale Dre pokračoval v útoku na Eazyho ve své skladbě „The Chronic“ a Eazy vystřelil zpět s EP „It On (Dr. Dre) 187um Killa“. Album z roku 1993 obsahovalo obrázky Dreho, kteří měli na sobě krajkové oblečení a líčení z doby, kdy působil v elektro-hopové kapele World Class Wreckin 'Cru. 30. ledna 1996, deset měsíců po smrti Eazy-E, vyšlo jeho poslední album „Str8 off tha Streetz of Muthaphukkin Compton“.

(Foto: Michael Ochs Archives / Getty Images)

Osobní život: Wright se setkal s Tomicou Woodsovou v nočním klubu v Los Angeles v roce 1991. Vzali se v roce 1995, pouhých dvanáct dní. 24. února 1995 byl Eazy-E přijat do lékařského centra Cedars Sinai s násilným kašlem a tím, co považoval za astma. Místo toho mu byl diagnostikován AIDS. Svou nemoc oznámil ve veřejném prohlášení 16. března. Eazyho sexuální aktivita vedla nejen ke smrtelnému onemocnění, ale také k 11 dětem s osmi různými ženami. Jeho známé děti jsou Eric Darnell Wright (také známý jako Lil Eazy-E), Erin, Dominick a Daijah, narozené šest měsíců po jeho smrti. Zemřel 26. března 1995, měsíc po diagnóze ve věku 30 let. Během týdnů před svou smrtí se Eazy napravil s Dr. Dre a Snoop Doggem. Je pohřben na hřbitově Rose Hills Memorial Park Cemetery. Jeho pohřbu se zúčastnilo přes 3 000 lidí, včetně Jerryho Hellera a DJ Yelly. Byl pohřben ve zlaté rakvi a byl oblečen ve flanelové košili, džínách a klobouku Compton. Jeho dcera Erin zahájila v říjnu 2016 kampaň na financování davu, aby vytvořila film s názvem „Ruthless Scandal: No More Lies“, který má vyšetřovat smrt jejího otce. Kampaň neúspěšně skončila v prosinci 2016. Po smrti Eazy-E převzal Ruthless Records Tomica.

Bohatství Eazy-E: Existují zprávy, že Eazy-E měl během svého života hodnotu až 35 milionů dolarů. To by mohla platit na absolutním vrcholu úspěchu NWA, když Ruthless Records vydělala přibližně 10 milionů dolarů měsíčně na rekordních prodejích. Bohužel Eazyho bohaté výdaje a špatné obchodní návyky způsobily, že se jeho bohatství ke konci života ponořilo. Vlastnil panské sídlo v Calabasas v Kalifornii, které koupil za 1,1 milionu dolarů v roce 1991. Tento dům byl po jeho smrti ponechán jeho manželce Tomice. Jen o devět měsíců později byl dům pro uzavření uzavřen.

Čistá hodnota Eazy-E

Eazy-E

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 7. září 1963 - 26. března 1995 (31 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Hudební producent, rapper, skladatel
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse