Čistá hodnota Dule Hill

Kolik stojí Dule Hill Worth?

Čistá hodnota společnosti Dule Hill: 8 milionů dolarů

Čisté jmění a plat Dule Hill: Dule Hill je americký herec a stepař a má čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Dule Hill se narodil 3. května 1975 v Orange v New Jersey. Na univerzitu navštěvoval Seton Hall University. Dule Hill se poprvé stal široce známým pro svou roli osobního asistenta prezidenta Charlieho Younga v dramatickém televizním seriálu NBC The West Wing. On je také známý pro hraní farmaceutický prodavač-soukromý detektiv Burton Guster v USA Network televizní komediální drama Psych. Od raného věku studoval balet. Když bylo Hillovi deset let, zavolali producenti Broadwaye The Tap Dance Kid jeho taneční škole. V té době hledali mladé tanečníky, kteří by také mohli zpívat a hrát v připravované inscenaci v Minskoffově divadle. Dule nakonec získal roli záskok pro Savion Glover. To vedlo k dalším muzikálům. Jako teenager se objevil v několika národních televizních reklamách. Před maturitou opustil školu, aby se objevil v Bring in 'da Noise, Bring in' da Funk na Broadwayi. V roce 1999 se objevil po boku Freddieho Prinzeho Jr. v populárním filmu She's All That. V roce 1999 získal roli prezidentského asistenta Charlieho Younga ve filmu The West Wing. Již po jedné sezóně seriál získal rekordních devět cen Emmy a získal prestižní Peabody Award. U show zůstal až do jejího ukončení v roce 2006. Ve stejném roce se Dule přihlásil ke hvězdě v kabelové komedii Psych jako fólie na maniakálního vůdce James Roday . On také sloužil jako producent na výstavě od roku 2009 do roku 2014.

Dule Hill se oženil s Nicole Lyn v letovisku Round Hill v Montego Bay v červenci 2004. Rozvedli se v roce 2012. Oženil se s Jazmyn Simon v roce 2018. Ve volném čase se věnuje pokeru a podporuje společnost Leukemia & Lymphoma Society.

Čistá hodnota Dule Hill

Dulé Hill

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 3. května 1975 (45 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Herec, tanečník, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse