Drew Carey Net Worth

Kolik stojí Drew Carey Worth?

Čistá hodnota Drew Carey: 165 milionů $

Drew Carey's Plat

12,5 milionu $

Čistá hodnota a plat Drew Carey: Drew Carey je americký herec, komik a televizní moderátor, který má čistou hodnotu 165 milionů dolarů. On je nejvíce široce uznávaný pro jeho roli v ‚The Drew Carey Show ', a jako hostitel‚ The Price is Right'. Během svého působení v The Drew Carey Show byl jedním z nejlépe placených bavičů na světě a vydělával inflačně upravený ekvivalent 1 milion $ za epizodu.

Cena je správný plat : Drew vydělává 12,5 milionu $ ročně na hostování „Price“. To je dost na to, aby se stal jedním z 20 nejlépe placených televizních hostitelů na světě.

Počáteční život a kariérní začátky: Drew Allison Carey se narodil 23. května 1958 a byl vychován v Clevelandu ve státě Ohio jako nejmladší ze tří písní. Jeho otec zemřel na infarkt, když mu bylo osm let. Vystudoval střední školu Jamese Forda Rhodese v roce 1975, kde hrál na trumpetu v pochodové kapele. Pokračoval ve vzdělávání na Kent State University, kde byl dvakrát vyloučen pro špatné studijní výsledky. Po třech letech školu opustil a v roce 1980 nastoupil do rezervy námořní pěchoty Spojených států. Jako mariňan působil šest let jako obor radista v Ohiu.

Svou komediální kariéru zahájil v roce 1985 poté, co jeho přítel David Lawrence navrhl, aby si z knihovny vypůjčil knihy o tom, jak psát vtipy. V roce 1986 se stal mistrem ceremoniálu v Cleveland Comedy Clubu poté, co vyhrál otevřenou mikrofonní soutěž. Během několika příštích let účinkoval v komediálních klubech v Clevelandu a Los Angeles.

Improv a úřadující kariéra: Carey poprvé získal národní uznání jako komik, když se objevil v roce 1988 na výstavě „Star Search“, po níž následovaly vystoupení na výstavách jako „The Tonight Show Starring Johnny Carson“ a „Late Night with David Letterman“. Jeho první stand-up komediální speciál „Drew Carey: Human Cartoon“ byl vysílán na Showtime v roce 1994 a získal mu cenu CableACE Award za nejlepší psaní. Jeho úspěch v stand-up comedy mu pomohl získat vedlejší role v televizních pořadech a filmech jako „Coneheads“ (1993) a situační komedie „The Good Life“ (1994).

Spolu se spisovatelem Brucem Helfordem vyvinul Carey příběh „sitcomu The Drew Carey Show“, který se točil kolem beletrizované verze Carey. Premiéru měla na ABC v září 1995. Během prvních několika sezón se těšila vysokému hodnocení, ale nakonec byla zrušena kvůli klesajícím hodnocením a zvyšujícím se výrobním nákladům (kolem 3 milionů USD za epizodu). Během devítiletého běhu měla celkem 233 epizod.

Během účinkování v seriálu „The Drew Carey Show“ se také začal účastnit dalších projektů, včetně improvizační komediální show „Whose Line Is It Anyway?“ v roce 1998. V pořadu hrál kombinovanou roli hostitele a účastníka, který oznámil improvizované hosty, režíroval hry a obvykle se účastnil závěrečné hry každé epizody. Přehlídka trvala 220 epizod, dokud nebyla zrušena v roce 2006. Také koprodukoval a hrál v seriálu „Drew Carey's Green Screen Show“, což je spin-off filmu „Whose Line? zrušeno WB. Pokračoval v budování své „Čí linie?“ Úspěch pořádá improvizační show Primetime Improv-A-Ganza od Drew Carey, která se natáčela na MGM Grand v Las Vegas v Nevadě. Vzalo to premisu „Whose Line?“ a představoval mnoho stejných umělců z původní show, která předvádí improvizaci na základě návrhů poskytnutých publikem.

(Foto: Michael Buckner / Getty Images)

Hosting Kariéra: Carey poprvé začal hostovat herní představení v roce 2007, jeho prvním koncertem byl pilotní představení hry CBS „Power of 10“ (srpen 2007 - leden 2008). Kontaktoval jej CBS ohledně možnosti nahradit Boba Barkera jako moderátora filmu „The Price Is Right“ po nahrání pilotní epizody filmu „Power of 10.“ Svou první epizodu „The Price“ natočil v srpnu 2007 a epizody se začaly vysílat v říjnu 2007. Carey oslavil své desetileté výročí jako hostitel show v roce 2017 a stal se teprve druhým hostitelem vedle Boba Barkera na oslavu úspěchu.

Obchodní podnikání a jiné věci: Carey se poprvé začal objevovat v reklamách na konci 90. let. Jeho dvouletá smlouva s kanadskou společností A&W Food Services byla přerušena v listopadu 1998 po epizodě „The Drew Carey Show“ představované společností McDonald's a Carey žaloval společnost o náhradu škody. V roce 1999 debutovalo Disney's Hollywood Studios (součást Walt Disney World Resort na Floridě) atrakcí „Zní to nebezpečně!“ který uváděl Carey. V roce 1997 vydal svou autobiografii Dirty Jokes and Beer: Stories of the Unrefined.

Podrobnosti o osobním životě a výdělcích: Předtím byl zasnoubený s Nicole Jaraczovou v letech 2007 až 2012 a oznámil své zasnoubení se sexuální terapeutkou Amie Harwickovou v lednu 2018, ačkoli manželství ukončilo zasnoubení později v tomto roce v listopadu.

Jeho působivá čistá hodnota je výsledkem mnoha let komedie. Kromě úspěchu v televizní komedii a ve světě herních show je Carey známý také svým aktivismem ve prospěch veřejných knihoven. Často věnuje čas a peníze na udržení otevřených a funkčních knihoven. Carey je díky svému zájmu o knihovny poněkud protiintuitivním krokem také otevřeným členem liberální strany, která požaduje omezenou vládu a nižší daně. Ale v očích většiny divácké veřejnosti zůstává milým starým Drewem se svými ochrannými brýlemi a mírně nervózní osobností na obrazovce.

Drew Carey plat a výdělky : Na svém vrcholu byl Drew Carey jedním z nejlépe placených bavičů na světě. Jen v roce 1998 vydělal z různých snah 45 milionů dolarů. To je stejné jako kolem 70 milionů dolarů dnes po očištění o inflaci. V letech 2001 až 2004 vydělal 750 000 $ za epizodu seriálu The Drew Carey Show. To je stejné jako dnes vydělat přibližně 1 milion dolarů za epizodu. Natočil 79 epizod v tomto tempu, což za poslední tři sezóny vychází na 59 250 000 $ (před inflací). Vydělává 12,5 milionu $ ročně hostingem „Cena je správná“. To je dost na to, aby se stal jedním z 20 nejlépe placených televizních hostitelů na světě.

Drew Carey Net Worth

Drew Carey

Čistá hodnota: 165 milionů $
Plat: 12,5 milionu $
Datum narození: 23. května 1958 (62 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Komik, herec, moderátor her, televizní producent, scenárista, fotograf, hlasový herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Drew Carey Earnings

  • The Drew Carey Show 750 000 $ / epizoda
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse