Dr. Phil Net Worth

Kolik stojí Dr. Phil Worth?

Dr Phil Čistá hodnota: 460 milionů $

Doktor Phil je plat

80 milionů $

Čisté jmění a plat Dr. Phil McGraw: Phil McGraw, lépe známý jako Dr. Phil, je americká televizní osobnost, autor a bývalý psycholog, který má čistou hodnotu 460 milionů dolarů. Dr. Phil každoročně vydělává 60–90 milionů $ z různých snah. McGraw vlastní 100% obsahu své show. Ve skutečnosti platí CBS za distribuci show výměnou za velkorysé snížení příjmů z reklamy a umístění produktu. Výkonný producent také produkuje filmy „The Bull“ a „The Doctors“ a je spoluzakladatelem telemedicínské aplikace Doctors on Demand.

McGraw je držitelem titulu Ph.D. v klinické psychologii, ale nemá licenci k praxi. Poprvé získal status celebrity, když se na konci 90. let začal objevovat na 'The Oprah Winfrey Show'. V současné době žije se svou manželkou Robin v Beverly Hills v Kalifornii.

Časný život: Dr. Phil se narodil ve Vinitě v Oklahomě 1. září 1950. Vyrůstal v ropných polích v severním Texasu, kde byl jeho otec dodavatelem zařízení. Jeho rodina se přestěhovala, když byl Dr. Phil ještě dítě, aby jeho otec mohl sledovat svůj celoživotní cíl stát se psychologem. McGraw navštěvoval střední školu Shawnee Mission North High School v Overland Parku v Kansasu.

Na univerzitu v Tulse se zapsal v roce 1968 na fotbalové stipendium. Hrál prostředního linebackera. McGraw byl v týmu, který podlehl na Houstonské univerzitě skóre 100-6, což bylo jedno z nejvíce pokřivených skóre v historii NCAA. V následující sezóně přestoupil McGraw na Midwestern State University ve Wichita Falls v Texasu, kde v roce 1975 získal bakalářský titul v oboru psychologie. Magisterský titul získal v roce 1976 v oboru experimentální psychologie a titul Ph.D. v klinické psychologii v roce 1979 na University of North Texas. Po ukončení studia pracoval McGraw několik let v soukromé praxi.

Kariéra: V roce 1990 založil CSI Courtroom Sciences, Inc., organizaci, která radí společnostem a jednotlivým žalobcům, jak dosáhnout urovnání sporu. Po zahájení CSI McGraw ukončil praxi psychologie. Svou licenci udržoval aktuální a v dobrém stavu, dokud se v roce 2006 nerozhodl o 15 let později odejít do důchodu.

V roce 1995 si Oprah najala Philovu společnost, aby jí poradila v soudním řízení pro urážku na cti, kterému čelila poté, co na své show učinila pohrdavé komentáře ohledně hovězího masa v souvislosti s nemocí šílených krav. Oprah pozvala Dr. Phil, aby se objevil na její show v roce 1998. Jeho vystoupení bylo tak úspěšné, že se každý týden začal objevovat na „The Oprah Winfrey Show“ jako odborník na vztahy a životní strategie v úterý. Tato raná vystoupení mu přinesla národní uznání a slávu a postupem času vedla k jeho vlastní show, která měla premiéru v roce 2002. „Show Dr. Phil“ je stále v éteru a je publikována po celé zemi. „Dr. Phil Show“ vyrábí Oprah's Harpo Studios.

V roce 2003 se McGraw zapojil do hubnutí a prodával koktejly, doplňky a energetické tyčinky. Tyto produkty byly představeny na jeho výstavě se svými sestrami Deanou a Brendou a synovcem Tonym, které nabízejí osvědčení o tom, jak dobře produkty fungovaly. Výrobky byly uváděny na trh pod názvem Shape It Up, Woo Woo. Federální obchodní komise se brzy věnovala případu Dr. Phil a zabývala se tvrzením, že produkty „vám mohou pomoci změnit chování a převzít kontrolu nad vaší hmotností“. V březnu 2004 McGraw stáhl své doplňky z trhu a FTC vyšetřování zastavil. V roce 2005 byl žalován v hromadné žalobě od lidí, kteří používali jeho výrobky a neztráceli váhu. Společnost McGraw urovnala soudní spor v roce 2006 za 10,5 milionu $, ačkoli 6 milionů $ bylo vyplaceno žalobcům ve formě vitamínů značky Amway.

V roce 2008 zahájil Dr. Phil projekt „Dr. Phil 'spinoff' The Doctors, produkovaný Dr. Philem a jeho synem Jayem McGrawem. Jedná se o první show, která má být třetí generací show spinoff, protože 'Dr. Phil je odstartován z „The Oprah Winfrey Show“. Přehlídku pořádá lékař ER a bývalý účastník bakalářského studia Travis Stork. „Lékaři“ se zaměřují na zdraví a zdravotní problémy. Tým lékařů hovoří o tématech souvisejících se zdravím a odpovídá na otázky diváků, kteří se příliš stydí ptát se svých lékařů. Debutovalo 8. září 2008.

Televizní show „Bull“, v hlavní roli s Michaelem Weatherlym, vychází ze zkušeností Dr. Phila během jeho dnů, kdy působil jako zkušební konzultant ve společnosti Courtroom Science, Inc. Je považován za jednoho z tvůrců seriálu, který měl premiéru v roce 2016.

McGraw je také autorem řady nejprodávanějších knih o vztazích a stravě, včetně „Life Strategies“, „Relationship Rescue“ a „The 20/20 Diet“.

Kevin Winter / ImageDirect

Osobní život : McGraw se oženil se svou první manželkou Debbie Higgins McCall v roce 1970, když mu bylo pouhých 20 let. Toto manželství skončilo o tři roky později zrušením. McGraw začal chodit s Robinem Jo Jamesonem, zatímco procházel procesem ukončení svého prvního manželství. Vzali se v roce 1976 a měli dvě děti, Jaye a Jordan. McGraw je také soukromý pilot s přístrojovou kvalifikací, létající jednomotorové letouny. V roce 2003 založil McGraw Nadaci Dr. Phil s misí v boji proti dětské obezitě.

Nejdůležitější údaje o platu: Díky syndikaci je Dr. Phil jednou z nejlépe placených osobností v televizi. Na svém vrcholu vydělával 88 milionů dolarů ročně. V roce 2006 vydělal 45 milionů dolarů. V roce 2008 jeho příjem klesl na 30 milionů dolarů. V roce 2011 šílel 80 milionů dolarů. V roce 2012 vydělal 64 milionů $. V roce 2014 vydělal 72 milionů $. V roce 2014 vydělal 77 milionů $, v roce 2015 70 milionů $. V roce 2016 vydělal 88 milionů $. V roce 2017 vydělal 79 milionů $ a v roce 2018 přinesl 77,5 milionu $. Od roku 2019 se jeho roční příjem ze samotné show pohybuje kolem 80 milionů dolarů. V období od června 2018 do června 2019 však vydělal 95 milionů $.

Nemovitost: V roce 2008 Dr. Phil a jeho manželka Robin koupili dům v Beverly Hills za 7 milionů dolarů. V roce 2010 uvedli tento dům za 16,5 milionu dolarů. V dubnu 2011 jej prodali za 12 milionů dolarů.

V roce 2010 koupili McGrawovi obrovský dům na úbočí kopce v Beverly Hills za 29,5 milionu dolarů. Dům je vila ve středomořském stylu na třech akrech, která má hlavní dům o rozloze 14 000 metrů čtverečních s pěti ložnicemi a 11 koupelnami. K dispozici je také penzion a bazén.

V roce 2011 McGraw a jeho manželka uvedli další dům v Beverly Hills za 6,35 milionu dolarů. Tento dům nenašel kupce. V lednu 2020 jej znovu uvedli na seznam 5,75 milionu dolarů. Má jídelnu lemovanou pistolí a další eklektické povrchové úpravy, které mohou být zahrnuty do prodeje, pokud kupující chce.

Dr. Phil Net Worth

Phil McGraw

Čistá hodnota: 460 milionů $
Plat: 80 milionů $
Datum narození: 1. září 1950 (70 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,93 m)
Profese: Moderátor, psycholog, autor, televizní producent, herec, filmový producent, pilot
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse