Dr. Mehmet Oz Čistá hodnota

Kolik stojí Dr. Oz Worth?

Čistá hodnota dr. Oz: 100 milionů dolarů

Plat Dr. Oz

20 milionů dolarů

Dr. Mehmet Oz Čistá hodnota a plat: Dr. Mehmet Oz je turecko-americký kardiotorakální chirurg, autor a televizní osobnost s čistým jměním 100 milionů dolarů. Od tohoto psaní je autorem šesti knih a je vydavatelem vlastního časopisu, ale je nejvíce známý pro svou syndikovanou televizní show The Dr. Oz Show, která debutovala v roce 2009.

Mehmet Oz (aka Dr. Oz) se narodil 11. června 1960 v Clevelandu ve státě Ohio. Dr. Oz dostal svůj velký zlom v televizi na The Oprah Winfrey Show v roce 2004 a později se objevil v Larry King Live stejně jako v jiných televizních programech. V roce 2009 zahájila společnost Winfrey's Harpo Productions a Sony Pictures denní televizní program Dr. Oz Show zaměřený na lékařské záležitosti a osobní zdraví.

Mehmetovi bylo pouhých sedm let, když se rozhodl, že chce pracovat v lékařství. Inspiroval se poté, co byl svědkem naděje, kterou jeho otec přinesl svým pacientům jako chirurg ve Wilmington Medical Center. Po absolvování Harvardské univerzity získal Oz titul MBA na The Wharton School a MD na Lékařské fakultě University of Pennsylvania.

Oz se osvědčil jako výjimečný chirurg, stal se specialistou na transplantace srdce a minimálně invazivní postupy. Na začátku své kariéry ošetřoval pacienta, jehož rodina z náboženských důvodů nedovolila transfuzi krve. Ačkoli ho toto setkání zpočátku rozrušilo, nakonec vedlo Oz k rozšíření jeho přístupu k uzdravení. Zkušenost ho vedla k hledání alternativních způsobů léčby a jejich kombinaci se západními lékařskými praktikami. V roce 1994 Oz založil Kardiovaskulární institut a program integrativní medicíny v New York-Presbyterian Hospital. Následovala mediální expozice a Oz spoluautorem (se svou manželkou) knihy z roku 1998 „Healing from the Heart: A Leading Surgeon Combinines Eastern and Western Traditions to Create the Medicine of the Future“.

Manželé se znovu spojili, aby vytvořili druhý názor s Dr. Oz, televizní show, která přinesla chirurgické lékařské znalosti ještě širšímu publiku během jeho jediné sezóny v roce 2003. Jeho popularita byla tak velká, že Oprah Winfrey nabídla koprodukci televizní seriál pro něj. Dr. Oz Show debutovala v roce 2009 na nejvyšší denní televizní sledovanost zaznamenanou za devět let a získala tři po sobě jdoucí ceny Emmy.

Kontroverze : Dr. Oz byl některými kritiky nazýván „šarlatánem“. V roce 2014 tým lékařských vědců prozkoumal rady / tvrzení Dr. Oza a uvedl, že až 60% uvedených rad nemá vůbec žádný vědecký základ. Po vydání zprávy podepsalo 1300 lékařů otevřený dopis, který tvrdil, že Oz je „šarlatán a falešný a šarlatán… [jehož] rada ohrožuje pacienty“.

Osobní život : Dr. Oz je ženatý s Lisou Lemoleovou od roku 1985. Mají spolu čtyři děti. Jejich nejstarší dcera Daphne Oz je autorka a televizní moderátorka.

Nemovitost : V srpnu 2000 utratili Mehmet a Lisa 750 000 $ za nákup domu o rozloze 9 000 čtverečních stop v Cliffside Parku v New Jersey. Dnes je tento dům pravděpodobně na základě nedávných srovnatelných prodejů v hodnotě kolem 3 milionů dolarů. V červnu 2018 koupili Mehmet a Lisa honosný dům na pobřeží o rozloze 12 000 čtverečních stop v Palm Beach na Floridě za 18 milionů dolarů.

Dr. Mehmet Oz Čistá hodnota

Mehmet Oz

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 20 milionů dolarů
Datum narození: 11.6.1960 (60 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Lékař, spisovatel, chirurg, autor, vědec, kardiochirurg, hostitel talk show, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse