Derrick Rose Čistá hodnota

Kolik stojí Derrick Rose Worth?

Čistá hodnota Derrick Rose: 90 milionů $

Plat Derricka Rose

7 milionů $

Čisté jmění a plat Derrick Rose : Derrick Rose je americký profesionální basketbalový hráč s čistou hodnotou 90 milionů dolarů. Rose je vysoká 6 stop a 3 palce a je strážcem bodu. Derrick Rose v současné době vydělává minimální veteránský plat NBA ve výši 2,1 milionu dolarů. Na svém vrcholu získal za hraní Knicks 21 milionů dolarů. V typickém roce vydělá 12–15 milionů dolarů na doložkách, zejména dohodě s Adidasem. V roce 2009 byl Derrick Rose zvolen za „Rookie of the Year“, nejmladšího hráče do té doby, který si tuto čest získal. Jeho agentem je bývalý strážný Bulls, B. J. Armstrong.

Časný život: Derrick Rose se narodil 4. října 1988 a vyrůstal v Englewood Illinois, jedné z nejnebezpečnějších čtvrtí na chicagské jižní straně. Byl čtvrtým synem Brendy Rose po Dwayne, Reggie a Allanovi, ale prvním za sedm let. Všichni tři byli talentovaní basketbaloví hráči, kteří učili Rose basketbalistům na nedalekých kurtech.

Kariéra: V době, kdy se Rose zapsala na Simeon Career Academy v roce 2003, byl horkou komoditou pro vysokoškolské trenéry. Navzdory své pověsti hrál za Wolverines nováček a basketbal JV. Po vstupu do posledního ročníku se Rose zařadila na pátou nejlepší vyhlídku v zemi Sports Illustrated . Rose poté přijala stipendium na University of Memphis Tigers pod vedením Johna Calipariho, který ho naverboval poté, co ho viděl hrát ve hře AAU. Rose se rozhodla jít do Memphisu kvůli historii školy, kdy hrála hráče v NBA. Během hraní za Memphis si Rose vysloužil velkou chválu za obranu. On byl jmenován do týmu All-Final Four po průměrně 20,8 bodů, 6,5 doskoků a 6,0 asistencí na zápas v této sezóně. V dubnu téhož roku Rose oznámil, že se vzdá posledních tří sezón v Memphisu, aby mohl vyjít v roce 2008 v draftu NBA.

V draftu z roku 2008 byla Rose vybrána prvním celkovým výběrem ze strany Chicago Bulls. Poté byl vybrán do výběrového týmu USA, aby proti němu bojoval a připravil národní tým na olympijské hry v Pekingu. Rose se stal prvním draftem Bulls, který ve svých prvních 10 hrách získal 10 a více bodů od doby, kdy ho dosáhl Michael Jordan. Opakovaně byl oceněn Rookie of the Month, dokud se nedostal do Rookie of the Year, a připojil se k Michaelu Jordan a Elton Brand jako jediní Bulls, kteří tak učinili.

Jeho druhá sezóna s Bulls začala zraněním kotníku a on vynechal zbytek preseason. Jak se jeho kotník zlepšoval, zlepšovala se i jeho hra. Do svého prvního zápasu hvězd byl zvolen v lednu 2010. V květnu 2011 byl jmenován nejužitečnějším hráčem NBA a opět se stal členem Michael Jordan jako jediný hráč, který získal ocenění v historii Chicago Bulls. Ve svých 22 letech se zapsal do historie jako nejmladší hráč, který kdy obdržel cenu. V prosinci 2011 podepsal s Bulls pětileté prodloužení smlouvy ve výši 94,8 milionů $. Roztržený seznam ACL a následný chirurgický zákrok pomohli Rose po dobu jednoho roku a během sezóny 2012–2013 se neobjevil ve hře. Jeho poslední sezóna s býky byla sezóna 2015-2016. Rose byla vyměněna v roce 3016 do New York Knicks. 2. dubna 2017 byl Rose po zbytek sezóny vyloučen poté, co si roztrhl meniskus v levém koleni, což ho v jeho devítileté kariéře donutilo ke čtvrtému kolu na operaci kolena. O několik měsíců později podepsal smlouvu s Cleveland Cavaliers. O rok později ho získal Utah Jazz v obchodě se třemi týmy. O dva dny později se Rose Jazz vzdal. On podepsal s Minnesota Timberwolves v březnu 2018 a znovu podepsal s nimi pro sezónu 2018-2019. Rose byla vyloučena z jarní sezóny 2019 se zraněním pravého lokte. V červenci 2019 podepsal smlouvu s Detroit Pistons a stal se prvním hráčem v historii Pistons, který zaznamenal sedm 20+ bodových her v řadě.

(Foto: Christian Petersen / Getty Images)

Doporučení a dohody: Poté, co ji v roce 2008 navrhli Bulls, podepsala Rose s Adidasem dohodu o obuvi za 1 milion dolarů ročně. V roce 2012 podepsal smlouvu s Adidas, která by nakonec mohla mít hodnotu 185 milionů dolarů. Podepsal také dohody se sportovními potřebami Wilson, sluchátky Skullcandy, Powerade, sportovními nápoji Force Factor a příměstským prodejcem automobilů Nissan Nissan.

Statistiky řešení Adidas :

 • Celková hodnota obchodu 185 milionů USD za 14 let
 • Adidas mu platí zhruba 12 milionů dolarů ročně
 • Dostává dalších 5 milionů $ ročně na poplatky za vystoupení a přístup k soukromému letadlu pro přepravu
 • Může vydělat až 6,5 mil. $ Ročně na licenčních poplatcích na základě prodeje
 • Smlouva vyplácí Derrickovu staršímu bratrovi 250 000 $ ročně jako konzultant
 • Smlouva vyplatila jeho dětství bff 75 000 $ jako konzultant
 • 64 dní po podpisu smlouvy Derrick roztrhl svůj ACL a nikdy nebyl stejný.

Osobní život: Roseina přítelkyně Meika Reese porodila jejich píseň Derrick Jr 9. října 2012. Rose byla zapojena do federálního občanského soudního sporu, ve kterém se hodnotilo, zda on a jeho dva přátelé sexuálně napadli bývalou přítelkyni v srpnu 2013. Rosein žalobce, anonymně označovaný jako „ Jane Doe, “svědčila u soudních přepisů, že ji Rose znepríjemnila tím, že ji požádala, aby pro něj prováděla sexuální činy nebo aby do jejich sexuálního života zapojila další lidi, a že se někdy naštve, když to odmítne. Během soudu Rose vyjádřila potíže a nejistotu s definicí slova „souhlas“. V říjnu 2016 byl osmičlennou porotou shledán odpovědným. Odvolání proti opětovnému zahájení vyšetřování v roce 2018 bylo zamítnuto.

Derrick Rose Čistá hodnota

Derrick Rose

Čistá hodnota: 90 milionů $
Plat: 7 milionů $
Datum narození: 4. října 1988 (32 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,91 m)
Profese: Basketbalový hráč, sportovec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021

Výdělky Derrick Rose

Kliknutím rozbalíte
 • Chicago Bulls (2012-13) 16 402 500 $
 • Chicago Bulls (2011-12) 6 993 708 $
 • Chicago Bulls (2010-11) 5 546 160 $
 • Chicago Bulls (2009-10) 5 184 480 $
 • Chicago Bulls (2008-09) 4 822 800 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse