Dennis Wilson Čistá hodnota

Kolik stojí Dennis Wilson Worth?

Čistá hodnota Dennisa Wilsona: 20 milionů dolarů

Čistá hodnota Dennisa Wilsona: Dennis Wilson byl americký zpěvák, skladatel a hudebník, který měl špičkové čisté jmění rovné 20 milionům dolarů, ale bohužel zemřel téměř na životech na lodi v kalifornském Marina Del Rey.

Dennis Wilson se narodil v prosinci 1944 v kalifornském Inglewoodu a zemřel v prosinci 1983. Byl nejlépe známý jako zakládající člen skupiny The Beach Boys. Byl členem skupiny od jejich vzniku až do smrti v roce 1983.

S kapelou nahrál dvacet čtyři studiových alb a vydal jedno kriticky uznávané sólové album. The Beach Boys byli označováni jako America's Band. Mají 36 skladeb, které se dostaly do top 40 v USA. Po celém světě se prodalo přes 100 milionů desek a v roce 2004 byl časopisem Rolling Stone zařazen mezi 12. největší umělce všech dob. Skupina byla uvedena do Rock and Roll Hall of Fame v 1988. Dennis byl prostředním bratrem Carla a Briana Wilsona. Dennis byl jediným pravidelným surfařem v Beach Boys.

Getty Images

Dennis se spřátelil s Charlesem Mansonem a rodina Mansonů s ním krátce žila. Dennis hrál ve filmu Two-Lane Blacktop z roku 1971. Dennis byl ženatý pětkrát a měl syna Gage v roce 1982. Dennis bojoval se zneužíváním alkoholu.

Zemřel 28. prosince 1983 z utonutí v Marina Del Rey v Los Angeles ve věku 39 let. V době své smrti byl Dennis téměř na mizině. Byl vykázán z akcí Beach Boys a byl vytlačen ze svého domu. Dokonce musel prodat milovanou jachtu, aby pomohl uhradit základní účty.

Dennis Wilson Čistá hodnota

Dennis Wilson

Čistá hodnota: 20 milionů dolarů
Datum narození: 4. prosince 1944 - 28. prosince 1983 (39 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,75 m)
Profese: Hudební producent, skladatel, hudebník, bubeník
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse