Oslava Dne mrtvých ožívá v Las Vegas - FOTKY

Saed Robinson z Las Vegas, 8, na akci Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphotoSaed Robinson z Las Vegas, 8, na akci Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Tanečníci vystupují během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Tanečníci vystupují během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Carina Robles z Las Vegas, 55 let, na akci Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Marcos Vargas Gonzalez, 42 let, hostující ze Španělska, zdobí cukrovou lebku během akce Dia de los Muertos v háji Springs v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Arturo Reyna z Las Vegas, 29 let, vítá návštěvníky během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Alberto Valenzuela z Las Vegas, 35 let, drží svou dceru Aylani, 1, když se dívají na oltář během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Ariel Torres, 4, vlevo, a Leander Martinez, 4, vpravo, oba z Las Vegas, sedí vedle oltáře během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Třicetiletý Francisco Soto z Las Vegas stojí vedle oltáře během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Izrael Lazo z Las Vegas (40) vlevo koupí svému synovi Davidovi (9) vpravo cukroví během akce Dia de los Muertos v háji Springs v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Everly Roa, 5, vlevo, a Nicole Parra, 49, vpravo, oba z Las Vegas, vystavují své ozdobené cukrové lebky během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Cukrové lebky vystavené během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto 22letý Antonio Campa z Las Vegas se dívá na porcelánové lebky během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto Mark Latimer, 46, vlevo, sedí vedle svých dětí Sydney, 16, druhý zleva, Maddox, 7, druhý zprava a Teddy, 12, vpravo, během akce Dia de los Muertos v Springs Preserve v Las Vegas, neděle , 5. listopadu 2017. Joel Angel Juarez Las VegasJournal @jajuarezphoto

Las Vegas Springs Preserve tento víkend oslavilo svůj devátý ročník akce Día de los Muertos.

Tato staletá tradice zakořeněná v latinskoamerických kulturách zahrnovala akci Springs Preserve živá divadelní a taneční představení, oltáře, mariachis, malování na obličej, zdobení cukrové lebky a uměleckou výstavu.

Vrcholem akce je vytvoření oltářů místními obyvateli, komunitními skupinami a umělci k uctění zesnulých příbuzných. Oltáře jsou vyzdobeny fotografiemi, hořícími svíčkami a kadidlem a zobrazují oblíbená jídla jejich blízkých.