David Muir Čistá hodnota

Kolik stojí David Muir Worth?

Čistá hodnota Davida Muira: 20 milionů dolarů

Plat Davida Muira

5 milionů $ ročně

Čisté jmění a plat Davida Muira: David Muir je americký novinář a moderátor, který má čistou hodnotu 20 milionů dolarů. Je kotvou ABC World News Tonight a kotvou 20/20.

David Muir se narodil v Syrakusách v New Yorku 8. listopadu 1973. Vystudoval žurnalistiku na univerzitě v Syrakusách v roce 1995. Svou profesionální vysílací kariéru zahájil ihned po ukončení vysoké školy. Vstoupil do štábu WTVH-TV v Syrakusách a během následujících pěti let získal řadu novinářských ocenění. V roce 2000 se přestěhoval do Bostonu, kde pracoval pro WCVB-TV jako moderátor a reportér. Následně mimo jiné získal cenu Edwarda R. Murrowa za vyšetřovací zpravodajství. V roce 2003 se stal přes noc kotvou pro „World News Now“ na ABC. Od té doby se stal moderátorem víkendových zpráv a vysílání bylo přejmenováno na „World News with David Muir“. Je také co-hostitelem '20 / 20 '.

David Muir Čistá hodnota

David Muir

Čistá hodnota: 20 milionů dolarů
Plat: 5 milionů $ ročně
Datum narození: 8. listopadu 1973 (47 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Novinář
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse