David Cassidy Čistá hodnota

Kolik stojí David Cassidy?

Čistá hodnota Davida Cassidyho: 500 $

David Cassidy Čistá hodnota: David Cassidy byl americký herec a zpěvák, který měl v době své smrti čistou hodnotu 500 tisíc dolarů. On byl široce známý pro jeho roli jako Keith Partridge v 70. letech hudební situační komedie 'The Partridge Family'. Cassidy byl velkým srdcem v jeho rozkvětu 70. let. David Cassidy bohužel zemřel 21. listopadu 2017 ve věku 67 let.

David Cassidy se narodil 12. dubna 1950 v New Yorku, New York. Byl synem herce a zpěváka Jacka Cassidyho. Vyrůstal a byl obklopen show businessem, protože Cassidyho matka Evelyn Ward byla také herečkou. Jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě dítě, a jeho otec se v roce 1956 oženil s herečkou a zpěvačkou Shirley Jonesovou, čímž se stala Davidovou nevlastní matkou. Jones a Cassidy v ironii pokračovali v hraní matky a syna na filmu „The Partridge Family“, který debutoval na podzim roku 1970. Kromě toho, že byla fiktivní rodina populární v televizi, zaznamenala několik hitů, například „I Think I Love You ', který uváděl Cassidy na vokálech vedení.

David Cassidy vydal několik hitových alb a několik let měl úspěšnou kariéru jako sólový umělec. V polovině 70. let se však Cassidyho dospívající fanouškovská základna posunula dál. Později měl úspěšný běh v Las Vegas, počínaje výstavou EFX v roce 1996. On pokračoval dělat více divadelní vystoupení a zůstat poněkud relevantní v očích veřejnosti. Cassidy se o své životní zkušenosti podělil se čtenáři ve své autobiografii z roku 2007 „Mohlo by to být navždy? Můj příběh'.

Právní a finanční problémy: Cassidy byl poprvé zatčen pro DUI na Floridě 3. listopadu 2010 a podruhé zatčen v Schodacku v New Yorku 21. srpna 2013. Byl podroben dechové zkoušce na alkohol, která vracela hladinu alkoholu v krvi 0,10, což je výše zákonný limit státu New York ve výši 0,08. Cassidy byl obviněn, převezen do vězení a propuštěn na několik hodin na kauci. Veřejně přiznal, že měl problém s alkoholem v roce 2008. Cassidy byl 10. ledna 2014 v Kalifornii 10. ledna 2014 zatčen pro podezření na DUI poté, co proti červené světlo udělal nelegální odbočku vpravo. Byl zadržen přes noc ve vězení a podle plánu se měl před soudem dostavit 5. února. Místo toho David poslal svého právníka na jednání a když se zjistilo, že Cassidy byl místo dostihu v nedalekém městě na dostizích, soud datum bylo přeloženo.

Po Davidově smrti v roce 2017 vyšlo najevo, že svůj majetek nechal svému synovi Beauovi. Majetek byl původně uváděn v hodnotě pouhých 150 000 $. Nakonec vyšlo najevo, že Beau zdědil výplatu životního pojištění svého otce v hodnotě jednoho milionu dolarů a důchodový účet ve výši 450 000 dolarů.

V různých zpravodajských článcích se opakovalo, že hodnota Cassidyho majetku byla v době jeho smrti 1,5 - 1,7 milionu dolarů, ale tato čísla zahrnují výplatu životního pojištění ve výši 1 milionu dolarů.

Nemovitost : V roce 2001 David zaplatil 1,1 milionu $ za dům se šesti ložnicemi ve Fort Lauderdale na Floridě. V domě žil až do roku 2015, kdy prošel rozvodem. V únoru 2015 David podal návrh na konkurz. V srpnu 2015 bylo oznámeno, že banka plánuje dražit Davidovo bývalé sídlo v hodnotě 3 milionů dolarů na Floridě. Dům se nakonec prodal v aukci za 2 miliony dolarů. To bylo uvedeno na prodej v roce 2018 za 3,9 milionu $ a prodáno v lednu 201 za 2,6 milionu $.

David Cassidy Čistá hodnota

David Cassidy

Čistá hodnota: 500 tisíc dolarů
Datum narození: 12. dubna 1950 - 21. listopadu 2017 (67 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Profese: Herec, skladatel, kytarista, zpěvák, spisovatel
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse