Dave Franco Čistá hodnota

Kolik stojí Dave Franco Worth?

Čistá hodnota Dave Franco: 10 milionů $

Čistá hodnota Dave Franco: Dave Franco je americký herec, který má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. Je to mladší bratr herce James Franco . Dave je nejlépe známý pro svou hlavní roli v deváté sezóně televizního seriálu Scrubs, stejně jako pro vystoupení ve filmech jako '21 Jump Street' (2012), 'Now You See Me' (2013), 'Now You Viz mimo jiné Me 2 '(2016) a' Neighbors '(2014).

Časný život: David John Franco se narodil 12. června 1985 v Palo Alto v Kalifornii. Narodil se Betsy Lou (rozená Verne), básnířce, autorce a redaktorce, a Douglasu Eugene Francovi, vedoucímu podnikání v Silicon Valley. Jeho rodiče se setkali, když byli oba studenty Stanfordské univerzity. Vyrůstal spolu se svými dvěma staršími bratry Tomem a Jamesem v Kalifornii. Má švédské, ruské a portugalské předky. Jeho matka je židovka rusko-židovského původu a původní příjmení její rodiny bylo „Verovitz“, později změněné na „Verne“.

Franco navštěvoval University of Southern California s původním cílem stát se středoškolským učitelem kreativního psaní. Část jeho lásky k psaní pocházela z jeho matky, která byla spisovatelkou a básnířkou. Manažer jeho bratra Jamese (James už v té době začal svou hereckou kariéru) ho během druhého ročníku školy povzbudil, aby se připojil k divadelní třídě, a začal se zajímat o herectví.

Kariéra: Francova první profesionální herecká role přišla v roce 2006, kdy debutoval v dramatickém seriálu The CW 7thNebe'. Pokračoval v budování své kariéry díky četným vystoupením na různých přehlídkách, například „Nerušit“ a „Mladá spravedlnost“, a ve filmech jako „Superbad“ (2007), „Po sexu“ (2007), „Zkratka“ (2009). „Greenberg“ (2010), „Charlie St. Cloud“ (2010) a „The Broken Tower“ (2011). Byl také vracejícím se členem obsazení v roce 2008 CW dospívající drama ‚privilegovaný ', který byl zrušen kvůli nízkým hodnocením, ale jeho výkon byl chválen.

V roce 2009 byl Franco obsazen do hlavní role v deváté sezóně úspěšného sitcomu ABC Scrubs. Hrál roli studenta medicíny Colea Aaronsona. Získal pozitivní pochvalu za své herectví, ale nebyl schopen pokračovat v roli, protože devátá sezóna skončila začátkem minulé sezóny přehlídky. Expozice, kterou dostal od společnosti „Scrubs“, mu však pomohla získat uznání a více příležitostí. V roce 2011 byl společností NextMovie.com jmenován jedním z „Breakout Stars to Watch For“ v tomto roce. Zahrál si v hororovém komediálním filmu Fright Night (2011) po boku hvězd jako Colin Farrell a Toni Collette jako postava Marka. V roce 2012 si zahrál v komediálním filmu „21 Jump Street“ po boku Jonah Hill, Channinga Tatuma a Ice Cube. Byl velmi úspěšný a celosvětově vydělal 201 milionů dolarů. V pokračování svého úspěchu si zahrál v romantickém filmu o zombie 'Warm Bodies' v roce 2013 s Nicholasem Houltem a Teresou Palmerovou. Bylo založeno na románu stejného jména Isaaca Mariona.

(Foto: Emma McIntyre / Getty Images pro Turnera)

V roce 2013 si zahrál také v loupežném thrilleru „Now You See Me“ po boku Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Michael Caine, Mélanie Laurent a Morgan Freeman. Hrál postavu Jacka Wildera. První z nich byl kasovní úspěch navzdory tomu, že obdržela smíšené kritické recenze, a celosvětově vydělal 351,7 milionů dolarů, zatímco rozpočet činil pouhých 75 milionů. Jeho popularita a úspěch vyústil v pokračování „Now You See Me 2“ v roce 2016, které obsahuje většinu původního obsazení minus Isla Fisher a nové přírůstky Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan a Jay Chou. Opět obdržela smíšené kritické recenze, ale byla kasovním úspěchem a celosvětově vydělala 334 milionů $.

„Now You See Me“ není jedinou úspěšnou sérií filmů, ve kterých hrál. V roce 2014 si zahrál po boku Setha Rogena, Zaca Efrona, Rose Byrne a Christophera Mintze-Plasse v komediálním filmu „Neighbors“. Nakonec celosvětově vydělal přes 270 milionů $ a na něj navázalo pokračování „Neighbors 2: Sorority Rising“ (2016), ve kterém si Franco zopakoval svou roli. Pokračování bylo také komerčním úspěchem a vydělalo 108 milionů $ v porovnání s rozpočtem 35 milionů $. V roce 2015 hrál Franco ve filmu „Unfinished Business“ s Vince Vaughnem a Tomem Winkinsonem. Od té doby se objevil v mnoha filmech, včetně černé komedie „The Little Hours“ (2017), která získala velmi pozitivní recenze a pochvalu od kritiků, životopisné komediální drama „The Disaster Artist“ (2017), které režíroval a produkoval jeho bratr James Franco a oba bratři si v něm zahráli také závislostní drama „6 Balloons“ (2018), které natočila a uvedla společnost Netflix, a také si zahrála film Berry Jenkin Abbi Jacobsona „If Beale“ Street Could Talk '(2018) film' Zeroville '(2019), což je další film režírovaný jeho bratrem Jamesem a akční thriller filmu' 6 Underground '(2019), další film Netflix, režírovaný Michaelem Bayem a spolu s ním Ryan Reynolds.

Kromě hereckých rolí na obrazovce se Franco pustil také do dalších projektů. Jako režisér debutoval v roce 2020 hororovým thrillerem The Rental. Spoluautorem scénáře byl Joe Swanberg. Uvedení filmu je naplánováno na červenec 2020 a hrají v něm Alison Brie, Dan Stevens, Jeremy Allen White a Sheila Vand. Je také hlasovým hercem a vyjádřil postavu Tonyho Starka pro videohru Marvel 'Marvel Avengers Academy'.

Osobní život: Franco začal chodit s herečkou Alison brie v roce 2012 a zasnoubili se v srpnu 2015. Pár se vzal na soukromém obřadu 13. března 2017. V letech 2008 až 2009 byl předtím romanticky spojován s herečkou Diannou Agronovou.

Dave Franco Čistá hodnota

Dave Franco

Čistá hodnota: 10 milionů $
Datum narození: 12.06.1985 (35 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec, scenárista, filmový producent, hudebník
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse