Daisy Ridley Čistá hodnota

Kolik stojí Daisy Ridley Worth?

Čistá hodnota Daisy Ridley: 9 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Daisy Ridley: Daisy Ridley je anglická filmová a televizní herečka, která má čistou hodnotu 9 milionů dolarů. Ridley je pravděpodobně nejlépe známý tím, že hrál roli Rey ve franšíze Star Wars. Před rezervací této průlomové role byla Daisy relativně neznámá. Ačkoli se zpočátku snažila pokračovat ve své herecké kariéře poté, co její role Rey skončila, nakonec se zapojila do řady dalších projektů. Od svého vzestupu ke slávě s Hvězdnými válkami se Ridley stala také zavedenou hlasovou herečkou.

Časný život: Daisy Jazz Isobel Ridley se narodila 10. dubna 1992 ve Westministeru v Londýně v Anglii. Vyrostla v Maida Vale po boku dvou sester a Daisyina rodina byla vysazena šlechta. Její prastrýc Arnold Ridley byl také hercem a proslavil se účinkováním v seriálu „Tatínova armáda“. Během svého mládí byla Daisy posedlá filmem Matilda (podle knihy Roalda Dahla) a sérií Harry Potter.

Ridley získal stipendium na nezávislou internátní školu Tring Park School for Performing Arts. Po maturitě ve věku 18 let studoval Ridley klasickou civilizaci na University of London. Později odešla, aby se soustředila na rozkvetlou hereckou kariéru, i když se roky živila jako barmanka v Londýně, aby se uživila. O mnoho let později se Daisy vrátila na univerzitu a studovala sociální vědy.

Kariéra: Ridleyova profesionální herecká kariéra začala malými televizními rolemi. Během těchto prvních let se objevila v seriálech jako „Youngers“, „Toast of London“, „Silent Witness“, „Mr. Selfridge a „Nehoda“. Během tohoto období se Daisy objevila také v krátkých filmech jako „Modrá sezóna“, které byly přihlášeny do soutěže London Sci-Fi. Další raná filmová role byla ve třetím pokračování filmu „Lifesaver“, který získal nominaci na cenu BAFTA.

Poté, co se Ridley objevila v hudebním videu pro Wiley, debutovala v nezávislém hororu nazvaném Scrawl. Ačkoli se objevila ve filmu „Přizdis * áči 2“, její scény byly nakonec vystřiženy z hotového produktu. Za roli ve filmu Scrawl získala Ridley řadu ocenění.

V roce 2014 se Daisyin život navždy změnil. Byla obsazena do posledního pokračování franšízy Star Wars s názvem „Síla se probouzí“. Toto měl být Disneyho první vpád do světa „hvězdných válek“ po akvizici LucasFilmu za několik miliard dolarů. Když byla oznámena její role jako Rey, mnoho fanoušků zůstalo poškrábat se na hlavách. Nikdo ve skutečnosti nevěděl, kdo je Daisy Ridley - i když to pro vesmír hvězdných válek nebylo nic nového. O několik desetiletí dříve George Lucas také obsadil do klíčových rolí filmu „Nová naděje“ úplné neznámé.

Film „Síla se probouzí“ se ukázal být významným komerčním hitem, u pokladny vydělal přes 2 miliardy dolarů a stal se nejlépe vydělávajícím filmem roku 2015. Daisy byla kritiky vybrána za pochvalu a získala řadu ocenění. Jednalo se o cenu MTV Movie Award za nejlepší průlomový výkon a cenu Teen Choice Award za Choice Movie: Breakout Star. Navzdory tomu mnoho pozorovatelů (včetně George Lucase) uvedlo, že film „Síla se probouzí“ byl v zásadě remakem filmu „Nová naděje“ a za příběhem nebylo dost inovací.

Po produkci a vyprávění dokumentu „The Eagle Huntress“ v roce 2016 Ridley navázal na album Barbry Streisandové „Encore: Movie Partners Sing Broadway“. V roce 2017 Daisy ukázala svůj potenciál mimo vesmír „hvězdných válek“ vystoupením ve filmu Vražda v Orient Expressu. “ Film se stal hlavním komerčním hitem a vydělal přes 352 milionů $ s rozpočtem 55 milionů $ - navzdory tomu, že dostal protichůdné recenze.

S komerčním úspěchem předchozího filmu „Hvězdné války“ bylo jen otázkou času, kdy si Daisy v dalším pokračování příběhu zopakuje svoji roli Rey. Ten den přišel později v roce 2017 vydáním filmu „Star Wars: The Last Jedi“. Tento film se zaměřil na vztah mezi Reyem a Lukem Skywalkerem, přičemž druhý z nich byl znovu zobrazen Markem Hamillem. Stejně jako jeho předchůdce neměl ani „The Last Jedi“ problémy s hrabáním v hotovosti. Výdělky přesáhly 1,33 miliardy USD a rozpočet zhruba 250 milionů USD.

(Foto: Frazer Harrison / Getty Images)

Kritici byli také laskaví - i když příjem diváků a fanoušků hvězdných válek byl rozporuplnější. Mnoho si stěžovalo, že Reyovi rodiče nebyli důležití, přestože jejich identita byla něco, co bylo vybudováno v předchozím pokračování. Jiní si stěžovali, že Luke už najednou nebyl tak hrdinský jako předtím a že Snokeova postava byla málo rozvinutá.

Daisy pokročila po přistání hlavní role ve filmu „Ophelia“, který je založen na klasické Shakespearově hře „Hamlet“, ale se zaměřením na postavu Ofélie místo na normální titulní postavu. Film debutoval na filmovém festivalu Sundance. V tomto roce se Ridley etablovala také jako herec hlasu a hrála roli Cottontail v animovaném filmu „Peter Rabbit“.

V roce 2019 hrála Daisy naposledy roli Rey ve filmu „Star Wars: The Rise of Skywalker“. Film se stal nejméně komerčně úspěšným z Disneyho trilogie, ale přesto dokázal vydělat více než 1 miliardu dolarů a vytvořit zisk asi 300 milionů dolarů. Tento třetí film bohužel také obdržel špatnou odezvu od fanoušků i kritiků. Někteří jej označili za nejhorší film v celé franšíze a byl kritizován za to, že znovu sledoval vývoj předchozího filmu. Kritici znovu zaútočili na nedostatek fantazie od Disneyho, který se zdál spokojený s pouhým připomínáním publika Lucasových inovací před desítkami let.

Po náročných několika měsících, kdy měla Ridley potíže s hledáním rolí, bylo oznámeno, že se do budoucna objeví v řadě nových projektů. Patří mezi ně film „Chaos Walking“, nezávislý film s názvem „Daddio“, a řada projektů z filmů Bad Robot. Netflix také oznámil, že se Ridley objeví v řadě jejich filmů, například „Super-normální“, „Ztracená manželka“ a animovaný film „Vynálezce“.

Vztahy: V roce 2017 začala Daisy Ridley chodit s hercem Tomem Batemanem poté, co se pár setkal při natáčení filmu „Vražda v Orient Expressu“. Od roku 2020 byl pár stále ve vztahu.

Daisy Ridley Čistá hodnota

Daisy Ridley

Čistá hodnota: 9 milionů $
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec
Národnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse