Cynthia Bailey Čistá hodnota

Kolik stojí Cynthia Bailey Worth?

Čistá hodnota Cynthia Bailey: 2,5 milionu dolarů

Plat Cynthie Baileyové

300 tisíc dolarů za sezónu

Čisté jmění a plat Cynthie Bailey: Cynthia Bailey je modelka, herečka, podnikatelka a reality hvězda, která má čistou hodnotu 2,5 milionu dolarů. Ona je nejlépe známá jako člen obsazení na The Real Housewives of Atlanta. Přestěhovala se do New Yorku ve věku 18 let, aby pokračovala v kariéře modelky. Brzy poté, co podepsala pětiletou smlouvu, byla zarezervována k účasti v časopisech a reklamních kampaních, stejně jako procházka po módních přehlídkách v Paříži a Miláně.

Časný život: Cynthia Denise Bailey se narodila v Decaturu v Alabamě 19. února 1967. Její matce Barbarě bylo pouhých 18 let, když otěhotněla s Cynthií. Její druhé dítě Malorie se narodilo asi rok po Cynthii. Jejich otec, Elijah, pracoval v továrně na automobily. Jejich matka pracovala v továrně na šití.

Cynthia Bailey byla první černou královnou návratu domů na Deshler High School. Poté, co získala tuto korunu, byla prozkoumána talentem pro Wilhelmina Models. Bailey se zapsal na University of Alabama v Huntsville. Pokračovala v soutěži v místních soutěžích krásy. Později téhož roku se přestěhovala na Manhattan, kde podepsala pětiletou smlouvu o modelování s Wilhelminou.

Kariéra: Bailey přistál v New Yorku v roce 1985, na vrcholu hudební vlny nové vlny. Objevila se ve videoklipu k hitu New Order z roku 1989 „Round and Round“. V roce 1990 si zahrála Roxanne po boku Sandry Bernhardové ve filmu Bez tebe nejsem nic. Bailey a Bernhard zůstali po natáčení přáteli. Bailey také zůstal přáteli s režisérem Brettem Ratnerem poté, co s ním pracoval na raných videích. Také v roce 1990, Bailey byl obsazen v epizodě The Cosby Show. V roce 1994 se objevila v hudebním videu Heavy D pro skladbu Nuttin But Love.

První rezervace Baileyho jako modelu byla titulní stránkou časopisu Essence. Rok strávila prací v Paříži a Miláně jako model přistávací dráhy. Poté se vrátila do New Yorku a získala modelování pracovních míst pro Target, Maybelline a Oil of Olay. Objevila se také v časopise pro Vogue, Vanity Fair, Elle a Glamour. Obálku časopisu Essence zdobila dvakrát - poprvé v červnu 1995 a znovu v roce 1997. V průběhu let modelovala také pro Macy's, Neiman Marcus, Lord & Taylor, Saks Fifth Avenue, Talbots, Chicos a Bergdorf Goodman.

Bailey se přidala k obsazení The Real Housewives of Atlanta v roce 2010. Přehlídka ji oslovila kvůli jejímu přátelství s NeNe Leakes a jejímu romantickému vztahu s majitelem nočního klubu Peterem Thomasem. Zpočátku příliš netoužila po tom, aby se přidala k oblíbeným franšízám Bravo. Ve skutečnosti to celé nazvala „příliš dramaticky“. Poté, co to viděla jako obchodní příležitost, si to rozmyslela. Bravo ji kontaktoval brzy poté, co se s Thomasem přestěhovali do Atlanty. Síť jí řekla, že chtějí do show přivést více třídy a představovat ženy, které měly úspěšnou kariéru, než byly obsazeny jako skutečná žena v domácnosti. Ona byla představena během třetí sezóny přehlídky, vedle Phaedra Parks. Přehlídka se zaměřila na její vztah s Thomasem a její přátelství s NeNe.

(Foto: Dave Kotinsky / Getty Images pro AAFA)

Bailey otevřela svoji modelářskou školu v Atlantě v roce 2011. Následující rok zahájila vyhledávání modelů v několika městech na jihu v rámci soutěže o hlavní cenu smlouvy s newyorskou modelingovou agenturou.

Bailey se objevil na celebrity vydání Cupcake Wars s Nene Leakes. V roce 2017 byla Bailey hostující soudkyní na 65. soutěži Miss Universe.

V červenci 2019 otevřela společnost Bailey vinařský sklep Bailey Room a prostor pro akce The Bailey Room v Atlantě. Nějaký brouhaha na večírku pro podpisový drink způsobil konec Baileyho přátelství s Nene Leakes. V poslední době Bailey znovu otevřela svůj vinný sklep po odstávkách souvisejících s Covid-19.

V květnu 2020 začaly kolovat zvěsti, že Cynthia Bailey byla propuštěna z The Real Housewives of Atlanta. Producenti seriálu údajně hledají způsoby, jak přilákat nové členy obsazení a zároveň se snaží nalákat bývalou hospodyňku Phaedra Parks. Nic není oficiální, dokud Bravo nevydá své oficiální oznámení sezóny 13.

Osobní život: Cynthia Bailey odmítla sňatky od hráče NBA Jaysona Williamse a rekordního magnáta Russella Simmonsa.

Bailey měla romantický vztah s hercem a zpěvákem Leonem Robinsonem a 9. listopadu 1999 porodila jejich dceru Noelle.

Bailey považuje za svůj největší osobní úspěch dceru Noelle Forde Robinson.

Baileyova dcera Noelle vyšla jako sexuálně tekutá v epizodě The Real Housewives of Atlanta. Během jízdy v jejich autě řekla Cynthii: „Lidé rádi zkoušejí všechny zabalit a na všechno umístit štítky, ale já to vlastně nedělám ... je tu spousta atraktivních kluků a spousta atraktivních dívek. Opravdu to přišlo odnikud trochu. Opravdu jsem nečekal, že se to stane. “ Od roku 2020 chodí Noelle se ženou jménem Alexis.

Bailey se oženil s představitelem nočního klubu Peterem Thomasem 24. července 2010. Svatba byla uvedena na The Real Housewives of Atlanta v sezóně tři. Bailey a Thomas se rozešli v roce 2016. Jejich rozvod byl dokončen v březnu 2017.

Bailey považuje za svůj největší kariérní okamžik okamžik, kdy ve filmu Bez tebe nejsem nic porazila Naomi Campbellovou za roli po boku Sandry Bernhardtové.

Baileyovou oblíbenou modelingovou prací byla Vanity Cover, kterou natočila Annie Leibovitz a představovala Imana, Beverly Johnsonovou, Naomi Campbellovou a Tyru Banksovou, kterou Iman pozval k účasti na natáčení.

Cynthia si za svůj úspěch připisuje pevnou vůli a silné duchovní zázemí. Na svých oficiálních webových stránkách napsala: „Věřím v tvrdou práci, ctižádost, lásku a pozitivní potvrzení. Každý má svůj osud. S vírou v sebe a vírou v Boha můžete dosáhnout čehokoli. Když tuto energii pošlete do vesmíru, musí se vám vrátit. “

V dubnu 2018 podstoupila Bailey operaci k odstranění nádoru lipomu z levé lopatky. Postup byl úspěšný bez jakýchkoli hlášených komplikací.

Bailey veřejně oznámila svůj vztah s korespondentem Fox Sports Mikem Hillem v srpnu 2018. Hill a Bailey se zasnoubili v červenci 2019 a plánují se oženit v říjnu 2020.

Nemovitost: 8. září 2016 koupila Cynthia Bailey dům v Atlantě za 940 000 $. Dům má výhled na malé jezero v Sandy Springs s velkou terasou. Dům má šest ložnic a pět koupelen na jednom a půl akru. Říká svému domu „Bailey Lake“. Zpočátku chtěla byt s tím, že chce „životní styl v New Yorku“, ale producenti z The Real Housewives v Atlantě ji přesvědčili, aby si místo toho koupila dům.

Cynthia Bailey Čistá hodnota

Cynthia Bailey

Čistá hodnota: 2,5 milionu $
Plat: 300 tisíc dolarů za sezónu
Rod: ženský
Profese: Herečka, modelka
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse