Crepe Expectations nabízí překvapivý výběr

6215958-2-46215958-2-4

Můžete si myslet, že znáte palačinky. Ale v Crepe Expectations byl francouzský favorit přepracován několika překvapivými způsoby.

jak stará je andrea mitchell nbc news

Palačinky s karbanátky nebo feferonkami. Palačinky s tuňákem, koprovým nálevem a jalapeňo. Palačinky s carne asada, vepřové nebo krůtí.

Všechny - stejně jako tradičnější palačinky pro puristy - se nacházejí v nabídce Crepe Expectations, která byla otevřena v květnu na adrese 9500 S. Eastern Ave.Restaurace ve skutečnosti vyrostla z mobilní krepové kuchyně, kterou v září 2010 vytvořili zakladatelé Crepe Expectations Larry Cox a Ana Topete, jeho manželka a kulinářský ředitel restaurace a „krepový řemeslník“.

Cox však řekl: „Jedna věc vedla k druhé a lidé začali toužit po restauraci.“

V jídelně navržené tak, aby připomínala moderní bistro, si hosté mohou vybrat z nabídky sladkých, slaných a snídaňových palačinek.

Cox řekl, že mnoho palačinek v nabídce bylo upraveno podle tradičních receptů v restauracích. Například krepu Del Mar krevetky a cukety „byl původně recept, který se měl podávat přes těstoviny s motýlky“.

Někteří nováčci přicházejí s předem vytvořenými představami o tom, co je krep, dodal Cox, a „i teď zjišťuji, že je to trochu jako vzdělávací proces.

ka od cirque du soleil las vegas

'Neuvědomují si, jak daleko lze s krepem dojít ve všech směrech.'

Téměř všechno-dresinky, pesto, tzatziki a samozřejmě krepové těsto-je vyrobeno čerstvé a vlastní, řekl Cox.

Crepe Expectations také nabízí seznam vín a šampaňského, piva, čaje, džusy a - odraz vlastních preferencí Coxových nápojů - upscale limonády.

kolik stojí kaley cuoco

Topete dokonce zdokonalil bezlepkový krep, řekl Cox a vegani a vegetariáni shledali palačinky bez krepu jako uspokojivý vstup.

Crepe Expectations je otevřeno od úterý do pátku od 9 do 21 hodin, v sobotu od 7 do 15 hodin, v neděli od 8 do 15 hodin a v pondělí od 9 do 15 hodin

Palačinky na snídani: Rosarito (chorizo, míchaná vejce, guacamole, sýr jack), 7,50 dolaru; The Sunday Morning (míchaná vejce, okořeněné brambory, sýr jack), 6,75 $

Pikantní palačinky: Řecké (grilované kuře, špenát, sýr feta, jogurt tzatziki, olivy kalamata, červená cibule, rajče), 8 $; Del Mar (dušené krevety a cuketa v citronovo-máslové krémové omáčce), 9 dolarů; Grand Turk (dušená krůta, rajče, guacamole, černé olivy, sýr jack), 7,50 dolaru; Sonora (steak z carne asada, salsa z pečených rajčat, guacamole, sýr jack), 9 dolarů

Sladké palačinky: Avalon (máslové hrušky, kozí sýr, kandované vlašské ořechy, med), 7,50 dolaru; Frisco (čerstvé borůvky v tvarohu z citronu, čerstvá šlehačka a moučkový cukr), 7,50 $; The Monkey (nutella, banán, čokoládové mrholení, čerstvá šlehačka a moučkový cukr) 6,50 $

čisté jmění boogie wit da hoodie

Informace: 583-4939

Autor: JOHN PRZYBYS