Conor McGregor Čistá hodnota

Kolik stojí Conor McGregor Worth?

Čistá hodnota Conora McGregora: 120 milionů $

Čisté jmění Conora McGregora do roku 2020 a výdělek z kariéry : Conor McGregor je irský profesionální bojovník, který má čistou hodnotu 120 milionů dolarů. Toto čisté jmění zahrnuje výplatu zhruba 100 milionů dolarů, kterou Conor vydělal z boje v srpnu 2017 proti Floyd Mayweatherovi, a 50 milionů dolarů z boje z října 2018 proti Khabibovi. Mějte prosím na paměti, že se jedná o čísla před zdaněním. Aby měl Conor čistou hodnotu 120 milionů dolarů, musel během své kariéry vydělat severně od 230 milionů dolarů před zdaněním. V době psaní tohoto článku odhadujeme jeho výdělek v kariéře na 235 milionů dolarů. Pokračujte v čtení a získejte kompletní přehled o každém výplatě Conora McGregora. V období od června 2018 do června 2019 vydělal Conor 47 milionů $ z platu, peněženek a potvrzení.

Časný život : Conor Anthony McGregor se narodil 14. července 1988 v irském Crumlin. Jako dítě vynikal ve sportu, zejména ve fotbale, ale ve 12 začal trénovat v boxerském klubu. V roce 2006, ve věku 17 let, Conor zahájil instalatérské učení. To bylo přes tuto práci, které mu bylo představeno ke sportu UFC bojovník Tom Egan. Egan a McGregor brzy začali trénovat společně.

McGregor byl původně trénován v boxu a pokračoval v tréninku pod vedením Johna Kavanagha, prvního irského člověka, který dosáhl černého pásu v brazilském jiu-jitsu, a jeho týmu v SBG Ireland. Před soutěží v profesionálním MMA také trénoval v Tae Kwon Do, Karate, Capoeira a Kickbox.

UFC : Conor debutoval amatérským MMA o rok později ve věku 18 let. V prvním kole vyhrál svůj debutový zápas TKO. Jen několik týdnů před svým debutem v MMA byl Conor natolik zlomený, že pobýval na sociálních dávkách v Irsku a sbíral 235 $ týdně za kontroly vládní pomoci.

V únoru 2013 UFC oznámili, že podepsali McGregora se smlouvou na více bojů. V té době byl druhým bojovníkem z Irské republiky, který bojoval za společnost, po welterové váze Tom Egan. McGregor debutoval v UFC proti Marcusovi Brimageovi 6. dubna 2013 a byl úspěšný ve svém prvním zápase, když zvítězil přes TKO jen něco málo přes minutu do prvního kola. Toto vítězství také vyneslo McGregora jeho první ocenění Knockout of the Night.

McGregor je útočník s širokým postojem, který také úspěšně vyvinul řadu dalších bojových forem, aby uspěl a vyšplhal se do top 10. Někteří říkají, že jeho nejúčinnějším tahem je jeho rychlý úder levou rukou. McGregor měl úžasný vzestup pro cizího bojovníka UFC.

Conor McGregor Net Worth - největší výplaty UFC :

11. července 2015 si Conor vydělal 5 milionů dolarů, když porazil Chada Mendese na UFC 189. 11. prosince 2015 si Conor vydělal údajných 12 milionů dolarů, když porazil Jose Alda za 13 sekund. 5. března 2016 Conor údajně vydělal minimálně 10 milionů dolarů a možná až 15 milionů dolarů, když bojoval s Nateem Diazem v UFC 196. Údajně vydělal 25 milionů dolarů, když znovu bojoval s Nateem Diazem v UFC 202. Vydělal kolem 7 dolarů v listopadu 2016 bojoval s Eddiem Alvarezem. V říjnu 2018 vydělal odhadem 50 milionů dolarů na boji s Khabibem Nurmagomedovem.

Celkové výdělky UFC k dnešnímu dni: Zhruba 115 milionů $ (zahrnuje výplatu Khabib ve výši 50 milionů $).

Dne 18. ledna 2020 Conor porazil Donalda 'Cowboy' Cerroneho v jeho očekávaném návratu do UFC. Conorovi bylo zaručeno 5 milionů dolarů za boj, což je rekord UFC až do tohoto bodu. V rozhovorech naznačil, že pokud prodej Pay Per View proběhne dobře, jeho výdělky z boje s Cerrone by mohly představovat 80 milionů dolarů. Cerrone měl záruku, že se objeví.

23. ledna 2021 Conor podlehl Dustinovi Poirierovi. Conorovi bylo opět zaručeno 5 milionů dolarů. Ztráta účinně stála Conora obrovskou budoucí výplatu tím, že zabila další zápas proti Khabibovi Nurmagomedovovi.

McGregor Net Worth Cone

(Foto Steve Marcus / Getty Images)

Floyd Mayweather Fight and Earnings :

26. srpna 2017 Conor přešel z klece MMA na boxerský ring, když čelil neporaženému šampionovi Floydovi Mayweatherovi. Boj byl jednou z nejlukrativnějších PPV událostí všech dob, která vygenerovala 4,3 milionu nákupů. Na této úrovni získal Conor odhadem 100 milionů dolarů mezi zárukami, licenčními poplatky za zboží, ústupky a bonusy. Pokud předpokládáte, že Conor ztratil přibližně 50% svých příjmů na daních, hrubý zisk 100 milionů dolarů mu po boji Floyd zanechal čistou hodnotu 85 milionů dolarů.

Mezi červnem 2017 a červnem 2018 Conor také vydělal kolem 14 milionů dolarů na doporučeních od společností jako Burger King, Beats by Dre a Anheuser-Busch.

Kdyby Conor (proti všem očekáváním) porazil Mayweathera, připravilo by to odvetu, kde by Conor mohl vydělat další naprosto masivní výplatu. Nebylo by nerozumné předpokládat, že by byl schopen požadovat minimálně 50% příjmů z budoucího boje. To by teoreticky mělo za následek výplatu 200–300 milionů $.

Dne 20. září 2018 Conor oznámil, že podepsal dohodu o 8 bojích s UFC. Podmínky dohody nebyly odhaleny, ale je pravděpodobné, že na velmi nízkém konci má hodnotu nejméně 200 milionů dolarů.

Odchod do důchodu? Dne 25. března 2019 Conor rozeslal tajemný tweet, ve kterém tvrdil, že odchází z bojů MMA, aby se soustředil výhradně na své nové obchodní podniky, jako je jeho značka whisky Proper 12. Pokud skutečně bojuje, odejde s někým kolem 235 milionů $ v celkových kariérních výdělcích.

Conor McGregor Čistá hodnota

Conor mcgregor

Čistá hodnota: 120 milionů $
Datum narození: 14. července 1988 (32 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,75 m)
Profese: Mixed Martial Artist
Státní příslušnost: Irská republika
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse