Colin Kaepernick Čistá hodnota

Kolik stojí Colin Kaepernick Worth?

Colin Kaepernick Čistá hodnota: 20 milionů dolarů

Plat Colina Kaepernicka

12,4 milionu $

Colin Kaepernick čisté jmění: Colin Kaepernick je hráč amerického fotbalu, který má čistou hodnotu 20 milionů dolarů. Během šesti sezón v NFL, mezi lety 2011 a 2016, Colin vydělal o něco více než 43 milionů $ na platu (před zdaněním a poplatky). Jeho vrcholný plat NFL byl 14,3 milionu $, který přišel během sezóny 2016. Je také aktivistou za politická a občanská práva, nejlépe známým tím, že klečel během státní hymny během her NFL na protest proti policejní brutalitě a rasové nerovnosti ve Spojených státech.

Časný život : Colin Rand Kaepernick se narodil v Milwaukee ve Wisconsinu 3. listopadu 1987. Jeho matka ho dala k adopci a Colin se stal třetím dítětem Ricka a Teresy Kaepernickových. Pár měl dvě starší děti: syna Kylea a dceru Devona. Kaepernickové se rozhodli adoptovat chlapce poté, co ztratili další dva syny na srdeční vady. Kaepernickové žili ve Fond du Lac ve Wisconsinu až do svých čtyř let, kdy se přestěhovali do Kalifornie. Byl studentským sportovcem 4,0 GPA na střední škole Johna H. Pitmana v Turlocku v Kalifornii. Na střední škole se primárně zaměřil na baseball a získal několik stipendijních nabídek na hraní baseballu na vysoké škole. Chtěl se však zaměřit na fotbal a bylo mu nabídnuto místo na Nevadské univerzitě. Jako vysokoškolský fotbalista byl pravidelně považován za jednoho z nejlepších vysokoškolských quarterbacků v zemi. Během své vysokoškolské fotbalové kariéry získal řadu vyznamenání a vytvořil několik rekordů. Dvakrát byl jmenován Ofenzivním hráčem roku Západní atletické konference (WAC). Kaepernick byl také jediným hráčem v historii NBSA divize I FBS, který v kariéře nashromáždil 10 000 projíždějících yardů a 4 000 spěchajících yardů.

Kariéra NFL : Colin byl povolán Chicago Cubs v roce 2009, ale odmítl nabídku MLB pokračovat ve hře fotbalu. On podepsal s San Francisco 49ers ve druhém kole 2011 NFL návrhu a hrál jako záložní quarterback až do roku 2012. On vynikal po celou sezónu 2012, a nakonec vedl 49ers k Super Bowl XLVII ten stejný rok. Prohráli s Baltimore Ravens 31-34. V sezóně 2013 Colin vedl 49ers do hry mistrovství NFC, kde podlehli Seattle Seahawks.

Ve třetí preseasonové hře 49ers v roce 2016 se Kaepernick rozhodl sedět během hraní americké hymny před hrou, místo aby stál jako obvykle. Jednalo se o protest proti rasové nespravedlnosti, policejní brutalitě a systematickému útlaku v zemi. Následující týden a po zbytek pravidelné sezóny si Kaepernick během hymny poklekl. Protesty dostaly velmi vášnivé reakce pro a proti jeho protestu. Kaepernickovo sundání kolena se stalo mediální bouří, která vybuchla v září 2017 poté, co prezident Donald Trump řekl, že vlastníci NFL by měli „propouštět“ hráče, kteří protestují během státní hymny.

Kaepernick se po této sezóně stal volným hráčem. Žádný tým ho nepodepsal. Od tohoto psaní zůstává nepodepsaný.

Záznam smlouvy : V červnu 2014 dosáhli Colin a 49ers sedmileté prodloužené dohody. Dohoda mohla umožnit Colinovi vydělat až 126 milionů dolarů z dohody a 61 milionů dolarů na potenciálních zárukách. Rozšíření také přišlo s podpisovým bonusem 12,3 milionu $ a platem 640 000 $ pro nadcházející sezónu. Těch 13 milionů dolarů bylo jediným plně zaručeným aspektem smlouvy. Zaručených potenciálních 61 milionů dolarů bylo zaručeno pouze v případě, že Colin utrpěl zranění končící v kariéře. V té době to byla smlouva, která vytvářela rekordy.

Podle struktury smlouvy klesl Colinův základní plat každý rok o 2 miliony dolarů, nebyl jmenován do prvního ani druhého All-Pro týmu NEBO pokud 49ers v předchozí sezóně nehráli v Super Bowlu (s Colinem na nejméně 80% snímků). Jako takový byl jeho základní plat ve výši 12,4 milionu dolarů na začátku sezóny 2015 snížen na 10,4 milionu dolarů.

V březnu 2017 Kaepernick zjistil, že ho 49ers plánuje řezat. Rozhodl se odhlásit ze své smlouvy, aby se stal volným hráčem. Když bylo vše řečeno a hotovo, Colin vydělal 39 milionů dolarů na své rekordní smlouvě na 126 milionů dolarů.

NFL soudní spor a vypořádání : Colin podal stížnost proti NFL v roce 2017 a tvrdil, že liga a majitelé se spikli, aby mu zabránili hrát v NFL v reakci na jeho rozhodnutí pokleknout během národní hymny. Soud byl soukromě urovnán v únoru 2019 s nezveřejněnou platbou. 18. února 2019 několik sportovních zpravodajství oznámilo, že částka vypořádání mohla být v rozmezí 60 až 80 milionů dolarů. O měsíc později vyšlo najevo, že skutečná částka vypořádání byla pravděpodobnější kolem 10 milionů dolarů.

Getty

Smlouva o Nike : Colin podepsal svou první dohodu o podpoře společnosti Nike v roce 2011. Mnoho lidí věřilo, že společnost Nike neobnovila smlouvu poté, co Colin po roce 2017 strádal bez týmu. V roce 2018 vydala společnost Nike reklamní kampaň k 30. výročí kampaně společnosti „Just Do It“. . Reklama obsahovala Kaepernicka se slovy „V něčemu věř. I když to znamená obětovat všechno. “ Jak se ukázalo, Nike po celou dobu podporoval Colina a nakonec ho odhalil jako velvyslance značky. Podle reportéra Yahoo NFL Charlese Robinsona společnost Nike stále platí Colinovi smlouvu, která je srovnatelná se současnými hvězdnými sportovci NFL, miliony ročně, které budou zahrnovat licenční poplatky za řadu oblečení značky Kaepernick.

Osobní život: Kaepernickova rodina má od svých 10 let mazlíčka afrického ostružiny jménem Sammy.

Kaepernick byl pokřtěn metodistou, potvrdil luterán a během vysokoškolských let navštěvoval baptistický kostel.

Koncem roku 2015 začala Kaepernick sledovat veganskou stravu.

Kaepernick údajně začal chodit s osobností rozhlasu a televize Nessou Diabovou v červenci 2015 a o jejich vztahu oficiálně vyšel v únoru 2016.

Kaepernick a Nessa založili organizaci Know Your Rights Camp, organizaci bezplatných seminářů pro znevýhodněné mladé lidi, aby je učili o sebeposílení, americké historii a zákonných právech. V dubnu 2020 spustil tábor Know Your Rights Camp záchranný fond pro jednotlivce zasažené pandemií COVID-19. Kaepernick daroval fondu 100 000 $.

V únoru 2020 zahájila společnost Kaepernick Publishing Kaepernick. Kaepernick vydá monografii prostřednictvím své vydavatelské společnosti Audible.

Nemovitost: V roce 2017 prodal Kaepernick svůj domov v San Jose v Kalifornii za 3,075 milionu dolarů. Dvoupodlažní dům má čtyři ložnice, pět a půl koupelny a téměř 4600 čtverečních stop obytného prostoru. Mezi vybavení patří nástěnné akvárium, plný bar, bazén, lázně a vodopád. Kaepernick koupil dům v roce 2014 za 2,7 milionu $ a prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

Společnost Kaepernick koupila v červenci 2016 v New Yorku luxusní byt se dvěma ložnicemi za 3,21 milionu dolarů. Apartmán Tribeca údajně nabízí 24hodinovou recepční službu, bazén, soukromý klub zdraví a garáž. Byt o rozloze 1733 metrů čtverečních byl údajně zakoupen stejnou důvěrou rodiny, která zakoupila Kaepernickův dům v San Jose.

Colin Kaepernick Čistá hodnota

Colin Kaepernick

Čistá hodnota: 20 milionů dolarů
Plat: 12,4 milionu $
Datum narození: 3. listopadu 1987 (33 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,93 m)
Profese: Hráč amerického fotbalu
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse