Cirque pumpuje brzdy při návratu „Ka“ na MGM Grand

Scéna ze show Cirque du SoleilScéna ze show Cirque du Soleil „Ka“ na MGM Grand. (Cirque du Soleil) Earl Turner je ukázán během zkoušek na výletní lodi Oasis of the Seas 23. listopadu 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Earl Turner je ukázán během zkoušek na výletní lodi Oasis of the Seas 23. listopadu 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Usher vystupuje při slavnostním otevření Usher: The Las Vegas Residency v The Colosseum v Caesars Palace 16. července 2021 v Las Vegas. (Denise Truscello/Getty Images pro Caesars Entertainment)

Cirque du Soleil posouvá časovou osu své závěrečné show, aby se znovu otevřela na Stripu.

Podle mluvčí společnosti se nyní Ka v MGM Grand podle projekcí znovu spustí v listopadu Ann Paladie. Zopakovala, že show má v plánu znovu otevřít do konce roku.

CEO společnosti Daniel Lamarre řekl v červenci, protože Mystere se chystal restartovat, show bude pravděpodobně spuštěna v říjnu.

kolik vydělává seth macfarlane za rok

Údajně Ka podniká měřené kroky při opětovném otevírání kvůli nedávným mandátům přepětí a maskování COVID. Všichni umělci Cirque v Mystere a O mají na pódiu kryty obličeje (s výjimkou většiny leteckých akcí nebo těch, které se provádějí ve vodě), podle směrnic společnosti. Členové publika musí být maskováni kvůli nejnovějším protokolům COVID daného státu.

Nadcházející otevírání Cirque stále pokračuje podle plánu. Michael Jackson One v Mandalay Bay je naplánován na 19. srpna, následovaný Love at the Mirage 26. srpna. Ka je největší a nejdražší produkce Vegas ve společnosti.

ZZ Top v ‘21

Navzdory obavám z toho ZZ Top v říjnu nemusí hrát svá data ve Vegas v Benátském divadle, Billy F. Gibbons potvrdila, že kapela plánuje ponechat tato data v knihách. Gibbons citoval zesnulého basistu Dusty Hilla, položeného v úterý v Houstonu, se slovy: „Nechte show pokračovat! Nebyla to metafora. Byla to směrnice. Kapela převzala zkušenou kytarovou technologii ZZ Top Elwood Francis jako jeho třetí člen.

Hill bude na nadcházejícím albu ZZ Top hojně uveden na basu a zpěv. Tento projekt byl téměř dokončen po Hillově smrti a měl by být venku o prázdninách.

Obraťte hořák

Od té doby uplynuly pozoruhodně tři roky Earl Turner vystupoval ve městě. Dlouholetý headliner Vegas se naposledy objevil ve Soundtracku s Clint Holmes na Westgate v roce 2018. V 19:30 přetrhává strunu. Pátek a sobota v showroomu South Point. Turner předvádí písně, které zpíval pro publikum pouze jednou. Love Me Like a Rock, autor Paul Simon „Práce, kterou musíte udělat Isley Brothers, a standard Sinatra, The Way You Look Tonight.

Turner strávil většinu roku 2018-2019 na silnici a také jako headliner na Royal Caribbean International. Po většinu COVID hostil svou vlastní Facebook Live talk show.

Nejde o to vrátit se zpět na kolo. To zvládnu, říká Turner. Uvidíme, jak dlouho na tom vydržím.

Ru den

Ru Paul Drag Race živě! se ve čtvrtek večer znovu otevírá v showroomu Flamingo. Obsazení se ujalo Piff The Magic Dragon’s show v pondělí večer. Piff je v plamenech, mimochodem táhne přes 500 zaplacených za noc.

Cestou ven se mě držitel lístku zeptal, proč všichni umělci Ru Paul sledují Piffa. Řekl jsem, že je to proto, že se dva akty dělí o čas v předváděcí místnosti. Nabízejí dva pro jednoho? zeptal se tento člověk.

Studna. Nyní tu máme možnost slevového balíčku Drag ‘n‘ Dragon. Udělej to.

Mezitím v Riu…

Wow se vrací do své showroomu 10. srpna Produkce smolaře stále hledá způsob, jak udělat show.

A v překvapivém vývoji událostí se Chippendales nastaví na návrat do majetku. Žádné oznámené místo ani časová osa, ale jsme si jisti, že se mužská revue vrací do svého původního domova. Společnost Caesars Entertainment v květnu zavřela Chippsovo divadlo a ponechala show bez místa konání. Nyní slyšíme nové divadlo a zářijové oživení.

Páni, produkované bývalým mimem v hlavním vysílacím čase Hanoch Rosenn, má zaznamenal více než 1 000 představení ve Vegas . Rosenn také produkuje Extravaganza v Bally’s, show podobnou Wow v jejích mnoha speciálních akcích a také její odolnost.

Válcování s údery

Floyd Mayweather a Usher v úterý kroužil kolem Mayweather’s Skate Rock City. Mayweather také v sobotu večer, ve stejnou noc, zasáhl Usherovu show v Koloseu v Caesars Palace Kevin Hart vyhodil do vzduchu show s jeho nevyfakturovaným tanečním číslem s hodnocením R. Trio pózovalo na fotkách v předvánoční produkci Backstory show pod Kolosem.

Jak Usher zveřejnil na své stránce na Twitteru, Co se stane v klubu Ushh, zůstane v klubu Ushh.

Křič na šampióna, @FloydMayweather @skaterockcity

: @thomasfalcone pic.twitter.com/PN1jZrRTlK

- Usher Raymond IV (@Usher) 3. srpna 2021

Ještě více „milenců“

Festival Lovers & Friends přidal ke svému vystoupení na Las Vegas Festival Grounds druhé datum, 15. května. Původní datum 14. května bylo údajně vyprodáno za hodinu. Zmíněný Usher, Ludacris, Lauren Hill a Lil Jone patří mezi headlinery. Vstupenky jsou v prodeji pro širokou veřejnost ve 14 hodin. Pondělí.

Osmond to pojmenovává

Začít znovu je název Od Donnyho Osmonda nadcházející vydání. Osmond zveřejnil minulý týden obálku nového alba na sociálních sítích. Osmond snížil 40 skladeb na 12 pro nové vydání, které vyšlo těsně poté, co se Osmond otevře v Harrah’s Showroom 31. srpna.

Křič na šampióna, @FloydMayweather @skaterockcity

: @thomasfalcone pic.twitter.com/PN1jZrRTlK

- Usher Raymond IV (@Usher) 3. srpna 2021

Cool Hang Alert

Arizona Charlie’s Decatur oživuje slavný Naughty Ladies Saloon s Americký orel USA ve 20 hodin Sobota. Ano, skupina Eagles tribute, která to nakopla tam, kde kdysi drželi The Checkmates. Neexistuje žádný krycí poplatek, ale vzdejte hold hudebnímu tipu.