Cirque se připravuje na návrat „O“ 4. července

Obsazení Cirque du SoleilObsazení Cirque du Soleil ‚0 'vystoupí během 10. výročí show v Bellagiu v této souborné fotografii z 15. října 2008. (Las VegasJournal) Obsazení členů LOVE poise Cirque du Soleil pro fotografie během mediálního náhledu na show v The Mirage z této souborné fotografie z 24. května 2004. (Las VegasJournal) Mystere od Cirque du Soleil. (Cirque du Soleil)

Pojistka byla nesnesitelně dlouhá, překlenula zeměkouli a doutnala více než rok. Ale Cirque du Soleil touží zapálit petardu 4. července tím, že znovu otevře svůj dlouhodobý vodní hit O na Las Vegas Strip.

kdy zemřel manžel celine dions

Myslím, že v tuto chvíli cítíme, že potřebujeme udělat čáru v písku kvůli množství času, který by pro nás vyžadoval návrat do práce, vzhledem ke složitosti našich show a fyzickému výkonu, abychom dostali naše umělce zpět do show v připraveném stavu, řekl ve čtvrtek v telefonickém rozhovoru senior viceprezident Cirque Eric Grilly. Plánujeme otevřít toto léto. Doufám. Rád bych otevřel o víkendu 4. července.

Grilly, který byl jmenován do své výkonné role v Cirque v listopadu 2019, potvrdil, že předběžný postup postupu znovuotevření bude O v Bellagio, následovaný Mystere na Ostrově pokladů, pak stále ještě určeným průvodem Lásky v The Mirage, Michael Jackson One v Mandalay Bay a Ka na MGM Grand.Od července by se Cirque show měla otevírat každý měsíc, zhruba do konce roku 2021.

Na koncepci tohoto plánu znovuotevření Grilly spolupracovala s exekutory MGM Resorts International, které vedl prezident zábavy a sportu této společnosti George Kliavkoff a manažerský tým na Ostrově pokladů.

S MGM Resorts si myslím, že jsme velmi spokojeni s tím, že „O“ bude první show, kterou s nimi znovu spustíme, řekl Grilly. A naše partnerství a Ostrov pokladů vyjádřily velký zájem o návrat „Mystere“, takže jsme tak trochu identifikovali tyto dvě přehlídky, které by byly první, které by se znovu otevřely ... Představili jsme střídavý přístup k otevírání přehlídek, ale opravdu jsme kromě toho nemáš rozvrh.

Cirque divadla by pravděpodobně měla sníženou kapacitu s rozmístěnými sedadly pro požadavky na sociální distancování. Ale zmenšené domy by nebyly zabijákem obchodů pro Cirque show. Generální ředitel společnosti Daniel Lamarre a Kliavkoff uvedli, že Cirque by mohl pořádat své Strip show na 50 procent a stále by se dostal do černých čísel.

Ve své šabloně znovuotevření první holding Cirque, který se vrátil na scénu, nemusí být tradiční show Cirque. Je představitelné, že by Blue Man Group, kterou Cirque vlastní, mohla být zpět na pódiu v Luxoru ještě předtím, než dorazí O.

kolik stojí bill rancic

Byl bych nerad, abych nepřidal, naše skutečná první show, která by mohla být znovu otevřena, by mohla být Blue Man Group, řekla Grilly. Přehlídka hraje na míru přizpůsobené divadlo naproti v druhém patře Atrium Showroom v Luxoru. Aby se to vrátilo, musel by být odstraněn problémový 25 stop dlouhý příkop namísto vzdálenosti 6 až 12 stop mezi umělci a publikem.

Grilly’s Las Vegas Entertainment Creators Council and Las Vegas Events Committee Pat Pat Christenson’s Vegas COVID-19 Events Committee has been lobbing Official Clar County County and the State Covid Task Force to modify that Directive. Pravděpodobně to splní 1. května, kdy se prosazování pandemických protokolů v hotelových kasinech v Nevadě přesune z nouzové směrnice guvernéra na COVID, do státní rady pro řízení her a (na Stripu) komise okresu Clark.

Umělecky by umělci a technici Cirque potřebovali asi osm až deset týdnů na návrat na scénu. Umělce a techniky v show tak složitě uspořádané a choreografické jako O, pro začátek, nelze jen zavolat zpět a očekávat, že budou okamžitě bezpečně hrát. To je případ, i když Grilly říká, že asi 95 procent umělců této společnosti zůstalo v Las Vegas a školí se po celou dobu odstávky COVID.

jaké je čisté jmění kennyho chesneyho

V březnu voláme zpět umělce do našich divadel, aby provedli fyzické posouzení těch aktů, které mají specifické aparáty, takže nám to poskytne dobrý pocit fyzické kondice, řekl Grilly. To by mohlo ovlivnit a pravděpodobně ovlivní naše současné myšlení kolem doby zkoušky.

Grilly byl dříve generálním ředitelem VStar Entertainment a zastával svůj post u Cirque poté, co společnost praskla všechny VStar produkce (včetně Sesame Street Live a Barney & Friends). Byl sotva na místě, než COVID vypnul celou celosvětovou operaci Cirque. Šest představení Cirque na Pásu bylo zastaveno 14. března s tím, že společnost propouštějící 3 500 zaměstnanců přes 44 mezinárodních show . To zahrnuje přibližně 1370 umělců, techniků a podpůrného personálu v Las Vegas.

V listopadu, Cirque trvale vypnul Zumanity, který běžel 17 let v New Yorku-New Yorku. O několik týdnů později nový investiční tým formálně převzal kontrolu nad společnost . Investice skupiny ve výši 375 milionů dolarů ve skutečnosti udržela Cirque nad vodou.

Vztah mezi novým Cirque a MGM Resorts International není úplně stejný jako před pandemií, protože neexistuje žádná záruka, že Cirque uskuteční své naděje přinést novou show do New Yorku-New Yorku. A MGM Resorts má další plány pro Luxor Theatre, kde Cirque držel dlouhé partnerství s kouzelníkem Criss Angelem a pokusil se o 64 milionů dolarů, graficky inspirovanou produkci R.U.N, který zavřel před necelým týdnem Celofiremní vypnutí Cirque.

lotos siam las vegas nv

Ale pro Cirque jsou novinky na jaře jasnější než kdykoli v minulém roce. Grilly říká, že letos se rozhodně koná oslava zaměřená na 15leté výročí Lásky, což by byla po přetrvávajícím vypínání boffo událost.

Jednoho dne jsem dostal kartu od herců a štábu filmu „Láska“ a poděkoval nám, sobě i týmu za snahu vrátit výkony, řekl Grilly. Je nakažlivé vidět lásku, kterou tito lidé mají, a vášeň, kterou mají pro své umění a pro své show. Cítím se poctěn, že mohu být jeho součástí.