Čistá hodnota Christiny Haackové

Kolik stojí Christina Haack Worth?

Čistá hodnota Christiny Haackové: 12 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Christina Haack : Christina Anstead, dříve známá jako Christina El Moussa a Christina Anstead, je americká realitní investorka a televizní osobnost, která má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. Poprvé se proslavila jako co-star se svým manželem v té době Tarekem El Moussou v pořadu Flip or Flop na HGTV. V roce 2019 se začala objevovat v nové sérii s názvem `` Christina on the Coast``.

Časný život : Narodila se jako Christina Haack v Anaheimu v Kalifornii 9. července 1983. Její první zaměstnání mimo školu bylo v realitním průmyslu. Takto poznala svého budoucího manžela Tarek el moussa . Pár byl velmi úspěšný až do pádu akciového trhu v roce 2008, kdy se poprsilo mnoho investorů do nemovitostí a ploutví. V důsledku havárie Tarek a Christina El Moussa téměř ztratily všechno. Přešli od bydlení v domě, který stál 6 000 $ měsíčně, do bytu, který stál 700 $ měsíčně. Jejich podnikání a ekonomika obecně se pomalu zotavovala.

HGTV a Rise to Fame : V roce 2011 Tarek požádal přítele, aby mu pomohl vytvořit konkurzní kazetu HGTV, která mu a Christině ukázala dům od začátku do konce. Páska přistála v rukou manažerů produkční společnosti s názvem Pie Town Productions. Popravci se zamilovali do Tareka a Christiny. Pár oficiálně podepsal smlouvu s HGTV v roce 2012. Film „Flip of Flop“ měl premiéru v dubnu 2013. Mezi lety 2013 a 2017 odvysílala show 92 epizod během 7 sezón. V pořadu si Christina a Tarek koupili nemovitosti, obvykle domy se středními příjmy v Orange County, a poté strávili několik týdnů upgradováním, aby mohli nemovitost převrátit za účelem zisku. Tarek se soustředí na demolice a renovace, zatímco Christina se zaměřuje na design a zároveň zajišťuje, aby vše zůstalo v plánu.

Kolik vydělá Christina El Moussa za rok? V počátečních obdobích seriálu si Christina a Tarek vydělali celkem nepatrných 10 000 $ za epizodu. To pro sezónu vyšlo na přibližně 130 000 $. V sezóně tři se jejich plat za epizodu zvýšil na celkem 40 000 $, zhruba 600 000 $ za sezónu. Do roku 2019, kdy Christina přistála na vlastní show na HGTV, se její plat zvýšil na 50 000 $ za epizodu.

Vztahy : Tarek a Christina byli spolu od roku 2009 do roku 2016. Mají spolu dvě děti. K jejich rozchodu došlo brzy po incidentu, kdy byli do domu přivoláni policie poté, co Tarek z domu uprchl po hádce a byl údajně sebevražedný. Tarek tvrdil, že nikdy nebyl sebevražedný, a jednoduše se vydal na výlet se zbraní, aby se chránil před divokými zvířaty. V lednu 2017 podali žádost o rozvod. S rozvodem byla budoucnost jejich show a jejich spoluvlastnické realitní kanceláře „The El Moussa Group“ nejistá. Jejich rozvod byl dokončen v lednu 2018.

V roce 2018 vyšlo najevo, že Christina byla romanticky spjata s anglickou televizní moderátorkou Ant Anstead. Údajně spolu chodili od listopadu 2017. Christina a Ant se vzali v prosinci 2018 ve svém domě v Newport Beach v Kalifornii. Brzy poté, co oficiálně změnila své jméno z Christina El Moussa na Christina Anstead. V březnu 2019 Christina a Ant prostřednictvím Instagramu oznámili, že čekají své první společné dítě.

V září 2020 Christina a Ant oznámili oddělení. O několik týdnů později podala žádost o rozvod.

Po podání žádosti o rozvod začala Christina používat své rodné jméno, Christina Haack.

Christina na pobřeží : Je překvapivé, že Christina a Tarek dokázali své rozdíly odložit stranou a posunout se vpřed k natáčení osmé sezóny Flip nebo Flop. V květnu 2019 uvedla Christina vlastní novou show HGTV nazvanou `` Christina on the Coast``. Přehlídka sleduje Christinu, když dokončuje přestavby domů v různých částech jižní Kalifornie.

Osobní nemovitosti : V první sezóně filmu „Christina on the Coast“ Christina předělala dvorek svého domu na Newport Beach. Koupila dům v roce 2018 za 4,1 milionu dolarů. V dubnu 2021 uvedla Christina dům na prodej za 6 milionů dolarů.

Čistá hodnota Christiny Haackové
Čistá hodnota: 12 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse