Chrissie Hynde říká, že je nadčasová, protože není dobrá v „znovuobjevování“

Chrissie Hynde (s laskavým svolením)Chrissie Hynde (s laskavým svolením)

V jedné ze svých písní, My City Was Gone, Chrissie Hynde si stěžuje na návrat do Ohia, aby zjistila, že v centru není.

Hlas Pretenders je zpět na turné, což dokazuje, že se za posledních 30 let nezměnila. Ale jako dobrovolnice to má mnoho center.

kolik peněz stojí adam sandler

Obecně platí, že americká města se nyní tak nějak otáčí, (s lidmi) a snaží se vrátit zpět do městského centra poté, co tak dlouho zachraňovali předměstí. Lidé se na předměstí nudí, říká.Dochází k jakési přestavbě centra města a to je úžasná věc. Něco, o čem jsem pokračoval 25 let, a nyní se zdá, že se to vrací.

Městská revitalizace není jen píseň, která ji pronásleduje od roku 1982, způsob, jakým Pete Townshend musí žít s My Generation. Je to neustálá vášeň.

Zpěvák, synonymum pro Pretenders, uzavírá telefonický rozhovor tím, že prostřednictvím projektu The Downtown Project pokládá otázky ohledně vlastní renesance centra Las Vegas. Vypadá to, že si možná dokonce zapisuje jméno předsedy Zapposu a zakladatele Downtown Project Tonyho Hsieha.

Ptá se také na místní rockovou scénu a říká, že nejlepší na tomto turné je hraní starých filmových paláců, které byly zachráněny a obnoveny jako živá místa.

Ale sama Hynde? Říká, že opravdu nejsem člověk, který by se znovu objevil. Dělám pořád to samé.

Na letošním albu Stockholm je to v dobrém slova smyslu. Pohodlně zapadá do nestárnoucího katalogu Pretenders, kde písně zřídka pocházejí ze syntetizátorů nebo jiné vypovídají o jejich kořenech z 80. nebo 90. let.

V tomto ohledu jsem s formátem docela tradiční, říká. Nesnažím se prolomit novou půdu nebo získat nové publikum nebo cokoli jiného, ​​jen se snažím dělat svou věc jako vždy.

Pokud si myslíte, že nové album zní rozmanitěji než předchozí práce Hynde-od otvíráku velikosti Phil Spector You Or No One až po tichý, strašidelný Tourniquet (Cynthia Ann)-možná vás vedl Stockholm jako první oficiální sólo Chrissie Hynde album.

Ti, kteří v průběhu let zůstali naladěni, vědí, že jméno Pretenders vlastně od začátku 80. let nestálo na konzistentní kapele a že z původního kvarteta stále žije pouze bubeník Martin Chambers.

V tuto chvíli je to jen branding, říká Hynde. Začal jsem dost hájit obhajobu názvu kapely - a byly to různé sestavy - a nakonec jsem šel s proudem toho, co mi lidé pořád říkali. Jediný důvod, proč jsem to neudělal dříve, je, že se mi nelíbí být v centru pozornosti. Mám rád hnízdění zpět na pozadí kapely.

V show hraje velkou část Stockholmu a říká, že fanoušci vypadají, že jsou s novými písněmi zaujati; někteří dokonce vypadají, že je znají. Je ráda, že je to baví, protože přiznává, že to je způsob, jak ji to baví.

Pokud bych chtěla jít ven jako umělec dědictví a prostě nechat všechny své rádiové hity doma a jít do arén, pravděpodobně bych to dokázala, kdybych to chtěla, říká. Jednou z radostí toho, co dělám, je jít a nahrát album. Je to jen zábava. Je zábavné to psát, je zábavné to zaznamenávat. Setkat se s novými lidmi a jít do nových studií, to je paráda.

Starší písně, které tvoří soubor, jsou ty, které se mi prostě líbily, některé hity, některé střihy alb, například The Phone Call z prvního alba Pretenders. Třiašedesátiletý hráč říká: Nemyslím si, že by existovaly některé z mých písní, které bych teď nemohl udělat, a myslím si, že se mi zdá, že už se mě to netýká.

Nabízí další důvod pro tuto konzistenci.

Dávám si načas. Nejsem příliš ambiciózní. Moje motto se nikdy nezměnilo, stačí udělat dost, abyste se dostali. „Zůstaňte uprostřed“ je vždy dobrá zásada.

Náhled

Chrissie Hynde

8 večer. Listopad. 28

Perla v dlaních, 4321 W. Flamingo Road

43–93 $ (702-944-3200)