Chris Cuomo Čistá hodnota

Kolik stojí Chris Cuomo?

Čistá hodnota Chrisa Cuomo: 12 milionů dolarů

Plat Chrisa Cuomo

6 milionů $

Chris Cuomo čistá hodnota: Chris Cuomo je americký televizní novinář, který má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. On je nejlépe známý jako moderátor Hlavní čas Cuomo , týdenní zpravodajská analýza na CNN. Cuomo je bratr newyorského guvernéra Andrewa Cuomo a syn zesnulého newyorského guvernéra Maria Cuomo.

Plat: Chris Cuomo za své role v CNN vydělává 6 milionů dolarů ročně.

Časný život: Christopher Charles Cuomo se narodil v newyorské čtvrti Queens v New Yorku 9. srpna 1970. Jeho otcem byl zesnulý Mario Cuomo, bývalý guvernér New Yorku, a Matilda Raffa Cuomo. Rodiče Maria Cuomo, Andrea a Immacolata Cuomo, emigrovali do Spojených států z Itálie: Andrea v roce 1926 a Immacolata v roce 1927. Jeho bratr Andrew je současným guvernérem New Yorku. Jeho sestra Maria Cuomo Cole je producentkou filmů se sociálním dopadem v Cuomo Cole Productions a je vdaná za módního návrháře Kennetha Colea. Jeho další sestra Margaret je lékařka. Cuomové jsou italského původu. Chrisovi prarodiče z otcovy strany pocházeli z jižní Itálie a jeho prarodiče z matčiny strany pocházeli ze Sicílie. Chris navštěvoval soukromou přípravnou školu The Albany Academy v Albany v New Yorku. Bakalářský titul získal na Yale University a J.D. na Fordham University. Advokátem s licencí je od roku 1995.

Kariéra: Cuomo raná kariéra novináře zahrnovala vystoupení na CNBC, CNN a MSNBC. Byl korespondentem Fox Files na Fox News, kde se zabýval kontroverzními sociálními problémy. Cuomo také pracoval jako analytik politické politiky pro Fox News. Udělal roční úkol pokrývající závislost na heroinu ovlivňující předměstské rodiny pro ABC 20/20 . Cuomo byl hlavním korespondentem pro právo a spravedlnost pro ABC News. Pokryl zemětřesení na Haiti, šikanu a dospívající bezdomovce. Poté, co o nich podal zprávu, provedl také změnu v řadě průmyslových odvětví, včetně tajného pohledu na náborové pracovníky škol. Tip společnosti Cuomo od majitele BMW navíc vedl ke stažení více než 150 000 automobilů.

(Foto: Theo Wargo / Getty Images)

Od září 2006 do prosince 2009 byl Dobré ráno, Amerika kotva zpráv. V této roli byl hlavním reportérem pro získávání novinek po celém světě. Válku proti terorismu popsal tím, že byl několikrát zakotven v Pákistánu, Iráku a Afghánistánu. Během jednoho z těchto úkolů byl jeho konvoj zasažen IED. Po návratu do USA Cuomo zastřelil střelby na Virginia Tech, Fort Hood a Amish School v Pensylvánii. Pokryl také kolaps Sago Mine, kolaps mostu Minneapolis v roce 2007 a hurikány Katrina a Rita.

Cuomo se v únoru 2013 přestěhovala do CNN, aby spoluorganizovala ranní show. Debutoval na CNN 8. února 2013 jako polní kotva v epizodě Piers Morgan dnes večer . V březnu 2018 při současném kotvení Nový den bylo oznámeno, že se přestěhoval do hlavního vysílacího času Cuomo Primetime .

V říjnu 2017 Uvnitř s Chrisem Cuomo, na HLN měla premiéru nová dokumentární série. Přehlídka se zaměřuje na „příběhy ovlivňující skutečné lidi ve skutečných městech po celé Americe“.

V září 2018 začal v pořadu P.O.T.U.S. hostovat dvouhodinový rozhlasový pořad „Pojďme na to“ ve všední den. kanál na SiriusXM

Cuomo získal několik cen Emmy. Cuomo Dobré ráno, Amerika profil inspirujícího dvanáctiletého básníka Mattieho Štěpánka byl oceněn jako News & Documentary Emmy, díky čemuž se Cuomo stal jedním z nejmladších korespondentů, kteří získali toto ocenění v historii síťových zpráv. Cuomo byl nominován na několik cen Emmy News & Documentary Emmy Awards v kategoriích Outstanding Breaking News Coverage, za reportáže o hurikánech Irma, Harvey a Maria Outstanding Live Interview, za rozhovory s přeživšími z masakru v Las Vegas Outstanding Breaking News Coverage. Battle for Mosul Best Story in a Newscast, for his reporting on Undercover in Sýria, and more. Získal také cenu Edwarda R. Murrowa, Polka a Peabodyho.

Osobní život: Chris je ženatý s bývalou redaktorkou časopisu Gotham Cristinou Greeven. Vzali se v roce 2001. Společně bydlí na Manhattanu a mají tři děti - Bella Cuomo, Carolina Regina Cuomo a Mario Cuomo.

Cuomo byl v roce 1997 jmenován jedním z časopisu People '50 Sexiest People '.

Dne 13. srpna 2019, v Shelter Island v New Yorku, Cuomo vyhrožoval, že v baru srazí výtržníka ze schodů, a poté, co ho muž nazval Fredo, ho pokáral urážkami, které mu říkalo Fredo, v souvislosti s fiktivní postavou z filmu Kmotr román a filmy. Cuomo řekl muži, že používání jména „Fredo“ se rovná „n-slovu“ pro italské Američany.

V březnu 2020 Cuomo v CNN pohovoroval se svým bratrem, guvernérem New Yorku Andrewem Cuomoem, o vypuknutí koronaviru. Andrew diskutoval o reakci New Yorku na vypuknutí koronaviru a poznamenal, že je možné zavést zákaz vycházení, aby zůstali obyvatelé uvnitř. 'Nemám rád slovo zákaz vycházení. Táta se pro mě snažil mít zákaz vycházení a já jsem nikdy nepřekonal zášť, “řekl Andrew. Chris odpověděl: „To bylo to nejmenší z vašich problémů, vašich problémů se zákazem vycházení. Jen abys věděl.' Po tom, co tam a tam škádlil, Chris řekl: „… bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, vždy je čas zavolat mámě. Chce od tebe slyšet. Jen abys věděl.'

Nemovitost: V roce 2001 Chris a Cristina Cuomo koupili dům v Southamptonu se třemi ložnicemi a čtyřmi koupelnami o rozloze 3000 čtverečních stop za 1,3 milionu dolarů a poté se pustili do celkové přestavby nemovitosti. Cuomos prodal tento dům v květnu 2019 za 2,9 milionu $.

V červnu 2011 Chris a Cristina koupili byt na Park Avenue za 2,995 milionu $.

Chris Cuomo Čistá hodnota

Chris Cuomo

Čistá hodnota: 12 milionů dolarů
Plat: 6 milionů $
Datum narození: 9. 8. 1970 (50 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Právník, novinář, scenárista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse