Dcera Chrise Cornella zpívá v duetu poctu ke Dni otců

Chris Cornell hraje na portrétní relaci na Paramount Ranch v Agoura Hills v Kalifornii, na této souborové fotografii z 29. července 2015. Dcera Chrise Cornella zveřejnila nahrávku duetu ...Chris Cornell hraje na portrétní relaci na Paramount Ranch v Agoura Hills v Kalifornii, na této souborové fotografii z 29. července 2015. Dcera Chrise Cornella zveřejnila nahrávku duetu s jejím zesnulým otcem jako poctu jemu v den otce. Toni Cornell vydala v neděli 17. června 2018 duet Prince’s Nothing Compares 2 U spolu s poznámkou, která mu děkovala za jejího otce za jeho podporu. (Foto od Casey Curry/Invision/AP, soubor)

LOS ANGELES - Dcera Chrisa Cornella vydala nahrávku duetu se svým zesnulým otcem jako součást emocionální pocty zesnulému rockerovi na Den otců.

Toni Cornell vydala v neděli duet Prince’s Nothing Compares 2 U spolu s dopisem s poděkováním jejímu otci za jeho podporu.

Dodal jsi mi odvahu, když jsem žádnou neměl. Věřil jsi mi, když já ne. Tvoje láska mi chybí každý den, 13letá Toni Cornell napsala do příspěvků, které píseň doprovázely na Instagramu a YouTube. Nahrávání této písně s vámi bylo zvláštním a úžasným zážitkem, přál bych si, abych to mohl opakovat 100krát a vím, že vy také.Chris Cornell zemřel v květnu 2017 na turné a jeho smrt byla ovládána a sebevražda . Byl vedoucím grungeového hnutí v Soundgarden se sídlem v Seattlu a užíval si úspěšnou kariéru s jinými kapelami a jako sólový umělec.

Hard Rock Hotel v Las Vegas vzpomněl si na Cornella s ukázkou jedné z jeho kytar Gibson.

Toni Cornell v srpnu předvedla Hallelujah s One Republic na Good Morning America ABC jako poctu svému otci a pozdnímu rockerovi Chester Bennington , který také v červenci 2017 zemřel sebevraždou.

Příspěvek sdílený Chrisem Cornellem (@chriscornellofficial) 17. června 2018 v 5:36 PDT