Chris Brown Čistá hodnota

Kolik stojí Chris Brown Worth?

Čistá hodnota Chrisa Browna: 50 milionů dolarů

Chris Brown čistá hodnota: Chris Brown je americký hudebník R & B, který má čistou hodnotu 50 milionů dolarů. Od svého debutu v roce 2005 vydal Chris Brown devět studiových alb, z nichž některá získala několik platin.

Časný život: Christopher Maurice Brown se narodil v Tappahannock ve Virginii 5. května 1989 Joyce Hawkinsové, ředitelce centra péče o děti a Clintonovi Brownovi, opravnému úředníkovi. Má jednu starší sestru, Lytrell Bundy. Jeho rodiče se rozvedli, když byl mladý, a jeho matka se stala obětí domácího násilí ze strany svého nového přítele. Chris se naučil zpívat a tančit a vyrůstal sledováním svých idolů Usher , Michael Jackson . Chris také citoval sbírku nahrávek duší svých rodičů jako hlavní hudební vliv v jeho raných létech.

Hudební kariéra: Chris s pomocí své matky hledal nahrávací smlouvu v raném mladistvém věku a nakonec se přestěhoval do New Yorku, aby našel zastoupení. V šestnácti nahrál své debutové album Chris Brown. Jeho singl „Run It!“ byl natolik populární, že se Brown stal prvním mužským umělcem, který debutoval na prvním místě v hitparádách Billboard od Montell Jordan v roce 1995. V roce 2007 vydal Brown své druhé album Exclusive, které debutovalo u čísla čtyři v hitparádách Billboard. Exclusive také vytvořil svůj druhý hit Hot No. 1 v hitparádách Billboard, Kiss Kiss. Chris vydal své třetí album Graffiti v roce 2009. Vydal album F.A.M.E. v roce 2011, které se stalo jeho prvním albem na vrcholu Billboard 200. Toto album mu také vyneslo cenu Grammy za nejlepší R&B album. Jeho páté album, Fortune, vyšlo v roce 2012, opět na vrcholu Billboard 200. Brown vydal X, také v roce 2012, album pro spolupráci s názvem Fan of a Fan: The Album v roce 2015, Royalty, také v roce 2015 a Heartbreak on a Full Moon v roce 2017. Brownovo deváté studiové album Indigo vyšlo v roce 2019 a stalo se jeho třetím albem číslo jedna, které debutovalo na Billboard 200.

Brown cestoval na podporu všech svých alb. Byl úvodním aktem Beyoncé Knowles na částech jejího turné Beyoncé Experience a podpořila Rihannu na jejím turné Good Girl Gone Bad. K dnešnímu dni prodal více než 100 milionů alb a singlů po celém světě. Chris Brown je jedním z nejprodávanějších umělců na světě. Získal Grammy, 15 BET Awards, čtyři Billboard Music Awards a šest Soul Train Music Awards.

Herecká kariéra: V lednu 2007, Brown debutoval ve filmu Stomp the Yard. On také hrál malou hostující hlavní roli v televizním seriálu The O.C. Později téhož roku se objevil ve filmu This Christmas. Objevil se také ve filmech Takers, Think Like a Man a Battle of the Year, stejně jako v televizním pořadu Black-ish.

Chris Brown Čistá hodnota

(Foto Amy Sussman / Getty Images)

Rihanna Assault : 8. února 2009 byl Brown zatčen a obviněn z trestného činu vyhrožování své tehdejší přítelkyni, zpěvačce R&B Rihanna . Ti dva měli hádku, která vyústila v fyzické napadení a nechala Rihannu se zraněními, která si vyžádala nemocniční péči. Po jeho zatčení bylo pozastaveno několik reklam a televizních pořadů, které se ho týkaly, a stáhl se z veřejného vystoupení. Byl odsouzen k jednomu roku poradenství v oblasti domácího násilí, šesti měsícům veřejně prospěšných prací, pěti letům ve zkušební době a pětiletému omezujícímu příkazu od Rihanny. O měsíc později byl obviněn z trestného činu útoku. V červnu 2009 se přiznal. V příštím roce Brown požádal o vízum ke vstupu do Velké Británie, aby provedl prohlídku britských měst, ale bylo mu zamítnuto z důvodu „vinného ze závažného trestného činu“. 11. března začal Brown ve své šatně násilím v komerční přestávce poté, co ho vyslechl Robin Roberts z Good Morning America a byl dotázán na soudní zákaz a situaci Rihanny. Hodil předmět oknem s výhledem na Times Square, poté vtrhl z budovy bez košile. Brownova zkušební doba formálně skončila 20. března 2015.

Další právní problémy: Chris se podílel na rvačkách a hádkách s Drakeem, Tonym Parkerem a Frankem Oceanem. V červenci 2013 byl Brown obviněn z údajného výtržnictví v LA. Poplatky byly později zrušeny, ale ke zkušební době mu bylo přidáno dalších 1 000 hodin obecně prospěšných prací. Brown byl zatčen ve Washingtonu DC v říjnu 2013 za trestný čin útoku poté, co odmítl pořídit fotografii se dvěma muži. Brown byl po 36 hodinách ve vězení ve Washingtonu propuštěn a dobrovolně se přihlásil do rehabilitačního zařízení. Poté, co dokončil 90 dní, mu soudce nařídil, aby zůstal do 23. dubna 2014. 14. března 2014 byl Brown vykázán z rehabilitačního centra kvůli porušení pravidel a poslán do regionálního vězení Northern Neck. Ke dni soudu 9. května 2014 byl odsouzen na 131 dní vězení, ale byla mu udělena uznání za čas, který již strávil v rehabilitaci a ve vězení. Brown byl propuštěn 2. června 2014 kvůli přeplněnosti.

Brownovi je zakázáno vlastnit střelnou zbraň z důvodu jeho předchozího odsouzení za těžké trestné činy. Dne 30. srpna 2016 byla na policii zavolána žena, která tvrdila, že jí Brown ve svém domě vyhrožoval zbraní. Brown odmítl vstup policistům, když se dostavili, a následoval stand-off, který vyprovokoval akci LAPD divize loupežných vražd a týmu SWAT. Byl zatčen a obvinění bylo později zrušeno.

Brown má zákaz vstupu do Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu a Japonska kvůli jeho trestnímu rejstříku.

Jiné podniky : Chris v několika rozhovorech uvedl, že vlastní 14 restaurací Burger King. V roce 2012 zahájil oděvní řadu s názvem Black Pyramid. Od roku 2007 provozuje pod značkou Interscope nahrávací společnost CBE (Chris Brown Entertainment).

Osobní život: Hnědý datovaný model Karrueche Tran. Rozešli se v roce 2015 a Tran dostal pětiletý soudní zákaz proti Brownovi a tvrdil, že jí hrozí, že ji zabije. Brown má dvě děti.

Nemovitost : Od roku 2014 je Chrisovým primárním sídlem 4místný dům na kopci v Tarzaně v Kalifornii. Koupil dům, který má dům o rozloze 8 000 čtverečních stop na 0,75 akru, za 4,35 milionu dolarů. Od roku 2011 do roku 2015 žil v Hollywood Hills v domě na svahu, který stál 1,5 milionu dolarů. Tento dům uvolnil poté, co se dostal do války se sousedy kvůli grafitům, které přidal k exteriérům zámku. Předtím žil v bytě v západním Hollywoodu, který koupil za 2. Z tohoto bytu byl v podstatě vyhozen sdružením majitelů domů za nadměrný hluk a údajné závody na chodbě. Často také parkoval svá auta na handicapovaných místech budovy. Tuto nemovitost prodal za 1,6 milionu dolarů, což je zhruba částka, kterou zaplatil v roce 2011.

Chris Brown Čistá hodnota

Chris Brown

Čistá hodnota: 50 milionů $
Datum narození: 5. května 1989 (31 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Zpěvák, herec, písničkář, skladatel, hudební producent, rapper, tanečník, hudební umělec, podnikatel, scenárista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse