Šéfkuchař Jose Andres navrhuje nabídku pro novou Esports Arénu v Luxoru

Prostor baru v Esports Arena Las Vegas v Luxoru v Las Vegas ve čtvrtek 22. března 2018. Chase Stevens Las VegasJournal @csstevensphotoProstor baru v Esports Arena Las Vegas v Luxoru v Las Vegas ve čtvrtek 22. března 2018. Chase Stevens Las VegasJournal @csstevensphoto Šéfkuchař Jose Andres hovoří o nabídce položek, které budou podávány v nové Esports Aréně v Luxoru v Las Vegas, ve čtvrtek 22. března 2018. Andresova skupina ThinkFoodGroup spolupracuje se společností Allied Esports na vytvoření jídelního a nápojového lístku inspirovaného hrami pro místo na 30 000 čtverečních stop. Chase Stevens Las VegasJournal @csstevensphoto Šéfkuchař Jose Andres hovoří o nabídce položek, které budou podávány v nové Esports Aréně v Luxoru v Las Vegas, ve čtvrtek 22. března 2018. Andresova skupina ThinkFoodGroup spolupracuje se společností Allied Esports na vytvoření jídelního a nápojového lístku inspirovaného hrami pro místo na 30 000 čtverečních stop. Chase Stevens Las VegasJournal @csstevensphoto Společnost šéfkuchaře Joseho Andrese, ThinkFoodGroup, se spojila s Allied Esports a navrhla jídelní a nápojový lístek inspirovaný hrami pro novou Esports Arena v Luxoru. : Anthony Mair Společnost šéfkuchaře Joseho Andrese, ThinkFoodGroup, se spojila s Allied Esports a navrhla jídelní a nápojový lístek inspirovaný hrami pro novou Esports Arena v Luxoru. (Anthony Mair) Společnost šéfkuchaře Joseho Andrese, ThinkFoodGroup, se spojila s Allied Esports a navrhla jídelní a nápojový lístek inspirovaný hrami pro novou Esports Arena v Luxoru. (Anthony Mair) Společnost šéfkuchaře Joseho Andrese, ThinkFoodGroup, se spojila s Allied Esports a navrhla jídelní a nápojový lístek inspirovaný hrami pro novou Esports Arena v Luxoru. (Anthony Mair) Společnost šéfkuchaře Joseho Andrese, ThinkFoodGroup, se spojila s Allied Esports a navrhla jídelní a nápojový lístek inspirovaný hrami pro novou Esports Arena v Luxoru. (Anthony Mair)

Snažím se dostat pod radar.

To nejsou slova, která se od Joseho Andrese očekávají. Nic o tomto šéfkuchaři - jeho osobnosti, jeho filantropii, politice a zejména jídle - nikdy nemělo skrytou kvalitu. Jedná se o muže, který dodává vzduchu chuť, dekonstruuje kulinářské sponky a servíruje segmenty foie gras na špejli, uložené v polštářích z cukrové vaty. Jeho kuchyně je zábava nejvyššího řádu.

Přesto v nové Luxorově Esports Arena Las Vegas, která byla veřejnosti otevřena minulý týden, Andres popisuje nabídku, kterou vytvořil pro hráče a diváky, jako podporu.kolik vydělal ryan reynolds za deadpool 2

Neexistuje žádný ohňostroj, říká. Na ohňostroje není čas. Nechcete na nikoho zapůsobit. Ale chcete zajistit, aby lidé říkali: „To je elegantní. To je chutné. A můžu hrát dál. ‘

Andrese požádal o vytvoření menu jeho přítel Adam Pliska, prezident World Poker Tour, poradce Esports Arena a častý host na bazaru v Los Angeles.

Moje první reakce byla „Najměte si mileniála,“ vzpomíná. Nebo kdokoli. Ve Vegas je spousta dobrých kuchařů. Nemusí být známí.

Nakonec se rozhodl, že aréna bude vhodná pro jeho sbírku restaurací v Las Vegas, která zahrnuje Bazaar Meat, China Poblano, Jaleo a e od Jose Andres. A doufá, že jeho zapojení pomůže čelit stereotypům o stravě hráčů.

Všichni říkají, že tyto děti nejí příliš zdravě, ale já si myslím, že to není pravda. Pravděpodobně někteří z nich jsou (i) vegetariáni.

Vyhnul se tedy nezdravému jídlu ve prospěch kvalitních položek a věnoval pozornost možnostem bez masa. Jediné smažené položky se nacházejí v miskách na rýži ve stylu katsu, smaženém kuřecím sendviči a kousku tempura vloček přidaných do sushi rolí pro texturu. Přílohy jsou omezeny na sezónní ovoce nebo čerstvou zeleninu.

Andres také zajistil, aby možnosti byly jednoduché a snadno si je užívali během krátkých přestávek při hraní her. Nabídka je bohatá na prstová jídla, jako jsou chlebové placky, sendviče a sushi. I gazpacho je popisováno jako pitelné a zmrzlina je zabalená v japonském mochi. Většina jídel, která vyžadují nádobí (primárně tři odrůdy rýžových misek s různými bílkovinami), je kompatibilní s hůlkami.

Andres se držel sortimentu známých a přístupných pokrmů - pozoruhodný posun muže, o kterém je známo, že si užívá překvapení.

co je frank fritz čisté jmění

Pokusili jsme se prolomit nějakou (novou půdu), říká. Zde jsou důležité hry a hráči. Tyto děti jsou superstar ve svém vlastním světě.

Kuchař a hráč

Hraji celý život, říká 48letý Jose Andres o svých herních zkušenostech. Pamatuji si, když mi bylo 7 nebo 8 ... hledali jsme peníze, abychom dostali 25 peset na hraní Donkey Kong a všechny ty hry.

V útlém dětství programoval vlastní jednoduché hry v BASICu. Dnes si užívá hraní online, ale nemá čas na maratonské sezení.

Mám rád třeba World of Tanks, podotýká. Arena of Valor, začínám si s tím lámat hlavu. Ale mám rád ‘Tanky‘, protože je to jednoduché, je to rychlé. Základní sedm minut. Ty hry jsou rychlé a brutální.

Andres nesleduje profesionální hraní dostatečně podrobně, aby znal jména jakýchkoli superhvězd, ale počítá s tím, že bude potenciální budoucí výhoda poznat některé hráče, se kterými se setká na Luxor.

robert johnson vsadil čisté jmění 2020

Pokud sledujete (film) Pacific Rim, je to nejbližší věc, kterou budeme mít k Pacific Rim. Kdo ví, jestli nás jednoho dne někteří z těchto lidí zachrání před marťanským útokem.