Charlize Theron Čistá hodnota

Kolik stojí Charlize Theron Worth?

Čistá hodnota Charlize Theron: 160 milionů $

Charlize Theron čisté jmění a plat : Charlize Theron je jihoafrická herečka, modelka a producentka, která má čistou hodnotu 160 milionů dolarů. Kromě své herecké kariéry je Charlize vysoce placenou značkou pro společnosti jako Raymond Weil a Christian Dior. Její podpora a výdělky z filmů činí Charlize trvale jednou z nejlépe placených baviček na světě s ročním příjmem, který může snadno překonat 30-40 milionů dolarů.

Časný život: Charlize Theron se narodila jako jediné dítě v jihoafrickém Benoni 7. srpna 1975. Její první jazyk je afrikánština, i když mluví také plynně anglicky. Vyrostla poblíž Johannesburgu na farmě svých rodičů a začala navštěvovat Národní školu umění ve věku 13 let. Po vítězství v místní modelingové soutěži odcestovala do italského Milána na roční smlouvu o modelování ve věku 16 let. New York City, kde se zapsala na Joffrey Ballet School, ale zranění kolena ji donutilo zkrátit taneční kariéru.

Kariéra: Charlize se přestěhovala do Los Angeles v roce 1994, aby pokračovala v kariéře herečky, pomocí jednosměrného lístku, který jí matka koupila. Byla objevena, když se v bance snažila inkasovat šek, který jí matka poslala, aby jí pomohl zaplatit nájem, když talentový agent John Crosby zaslechl, jak křičela na pokladníka, že odmítl zaplatit šek. Pozornost od něj si ji všimla i další talentovaní agenti a během osmi měsíců získala nemluvící roli ve filmu „Děti kukuřice“. Pomalu následovaly větší role, včetně hlavní role po boku Keanu Reevese a Al Pacina ve filmu „The Devil's Advocate“ z roku 1997, který je považován za její průlomový film. Rovněž získala roli v The Cider House Rules, dalším komerčně úspěšném filmu.

Theron pokračovala v hledání stálé práce až do počátku dvacátých let 20. století a nakonec si získala celosvětové uznání, když hrála v loňském roce 2003 film The Italian Job, kasovní trhák. Roli, která se stala zlomovým bodem její kariéry, byla filmová společnost „Monster“ z roku 2003, kde se stala nezapomenutelnou postavou sériové vrahyně Aileen Wuornosové. Působivě také produkovala film. Roger Ebert vyjádřil, že Theron podal „jedno z největších představení v historii kinematografie“. V roce 2004 jí byla za představení udělena cena Akademie pro nejlepší herečku a stala se tak první Jihoafričankou, která kdy získala Oscara. Její vítězství ji vyneslo na 7. místo v seznamu nejlépe placených hereček Hollywoodu z roku 2006 a vydělalo až 10 milionů dolarů za film.

Theron pokračovala v získávání pevných rolí, které sbíraly její ohlasy u kritiků a nominace v průběhu 2000. let, si vzala dvouletou pauzu, než se v roce 2011 vrátila do centra pozornosti s úspěchem pokladny Young Adult. Její role v temné komedii, kterou režíroval Jason Reitman, si získala ohlas u kritiků a nominaci na Zlatý glóbus za ztvárnění 37leté duchovní spisovatelky v alkoholu, depresi a rozvodu. Po celé roky 2010 si nadále užívala stálé role a uznání. Časopis Time ji v roce 2016 pojmenoval na seznamu nejvlivnějších lidí na světě Time 100. V roce 2017 si zahrála ve filmu The Fate of the Furious jako hlavní protivník. Tento film celosvětově vydělal 1,2 miliardy $, což z něj dělá nejsledovanější film Theron. Theron dále hrála přesvědčivou matku tří dětí v černé komedii, kterou také produkovala, Tully (2018), režírovaný Jasonem Reitmanem a napsaný Diablo Cody. Theron také produkovala film „Soukromá válka“ z roku 2018 v hlavních rolích s Rosamund Pike a Jamie Dornan a film „Long Shot“ v roce 2019.

V roce 2019 byla Charlize nominována na Oscara a Zlatý glóbus za nejlepší herečku za ztvárnění Megyn Kelly z Fox News ve hře Bombshell, kterou také koprodukovala. Počátkem roku 2020 si Charlize díky rozsáhlé filmové historii získala 100 nominací na ceny a 39 vítězství.

Charlize Theron Čistá hodnota

(Foto Chris Jackson / Getty Images)

Aktivismus: V roce 2007 založila Charlize Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), jejímž posláním je podpora africké mládeže v boji proti HIV / AIDS. Projekt, zaměřený především na Jihoafrickou republiku, usiluje o podporu komunitních organizací, které se zabývají hlavními příčinami této nemoci prostřednictvím poskytování grantů, vytváření sítí a zaměřením jejich práce na místě. Následující rok byla Theron uznána jako posel míru OSN za své úsilí a práci s CTAOP. CTAOP do listopadu 2017 získal více než 6,3 milionu USD.

Theron je aktivní v organizacích pro práva žen a shromážděních podporujících výběr. Ona je také zastáncem PETA a objevil se v anti-kožešinových kampaní. V prosinci 2009, v partnerství s botami TOMS, byla vydána limitovaná edice unisex bot vyrobených z veganského materiálu a inspirovaná africkým baobabem. Část výtěžku šla do CTAOP a deset tisíc párů bylo věnováno dětem v chudobě.

Je hlasitým zastáncem manželství osob stejného pohlaví a v roce 2009 veřejně prohlásila, že se odmítla vdávat, dokud manželství osob stejného pohlaví nebude ve Spojených státech legální pro všechny.

Osobní život : Chodila s kolegou hercem Stuartem Townsendem v letech 2001-2009. Předtím chodila tři roky s vedoucím zpěvákem Third Eye Blind Stephanem Jenkinsem. Charlize byla krátce zasnoubená se Seanem Pennem a ukončila jejich tříletý vztah v červnu 2015. Má dvě adoptované děti, Jacksona a Augusta, a rodina žije v Los Angeles.

Výdělky a doporučení : Charlize je trvale jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu. V období od září 2017 do září 2018 vydělala 23 milionů $. V roce 2019 byla devátou nejlépe placenou herečkou na světě. Nejméně polovina jejích výdělků v daném roce pochází z cenného portfolia doporučení. Podepsala dohodu o schválení s Johnem Gallianem v roce 2004. Objevila se v reklamách na Christian Dior. V letech 2005 až 2006 vydělala 3 miliony dolarů na podporu hodinek Raymond Weil.

Nemovitost : Charlize's primary residence is a Spanish-style mansion in the Hollywood Hills that has acquired in 1998 for 1,65 million $. Vlastní také druhý Hollywood Hills, který koupila o rok nebo dva později za 3 miliony dolarů.

V roce 2005 zaplatila Charlize 1,8 milionu $ za skromný dům v západním Hollywoodu v Kalifornii. V září 2020 uvedla tento dům na prodej za 1,9 milionu dolarů.

V roce 2007 zaplatila Charlize 2,75 milionu dolarů za podkrovní byt ve slavné budově Broadway Hollywood Lofts, která byla ve 20. a 30. letech 20. století obchodním domem. Jedná se o dvoupodlažní podkrovní jednotku o rozloze 2350 čtverečních stop, ale má pouze JEDNU ložnici. Přístřešek prodala se ztrátou v roce 2016 za 1,75 milionu dolarů. Kupujícím byl spoluzakladatel a spoluzakladatel Netflixu Reed Hastings.

Charlize Theron Čistá hodnota

Charlize Theron

Čistá hodnota: 160 milionů $
Datum narození: 7. 8. 1975 (45 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 9 v (1,77 m)
Profese: Herec, model, filmový producent, mluvčí, filmový režisér
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Zisk Charlize Theron

  • Ã † na Flux 10 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse