Čistá hodnota Charli D'Amelio

Kolik stojí Charli D'Amelio Worth?

Čistá hodnota Charli D'Amelio: 8 milionů dolarů

Čisté jmění Charli D'Amelio: Charli D'Amelio je americká sociální mediální osobnost, která má čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Ona je nejlépe známá pro bytí hvězdou na platformě sociálních médií TikTok, kde se rychle rozrostla v jednu z jejích největších hvězd. Od tohoto psaní je nejsledovanější osobou na TikToku. Několik měsíců roku 2020 předstihla Loren Gray asi o 8 milionů následovníků. 22. listopadu 2020

Charli poprvé překonal 100 milionů sledujících. V té době měla druhá nejvíce upsaná osoba Addison Rae 70 milionů následovníků. Charli je první osoba, která má na Tik Tok 100 milionů sledujících.

Klíčová fakta
  • První osoba, která na TikToku oslovila 100 milionů fanoušků
  • Vydělal 3 miliony dolarů v roce 2020
  • Účtuje minimálně 100 000 $ za sponzorované příspěvky
  • Vydělal 1 milion $ na reklamu Super Bowl v roce 2020

Charli D'Amelio se narodila v Norwalku v Connecticutu v květnu 2004. Začínala na Instagramu v roce 2016 a svůj kanál TikTok vytvořila v roce 2019. Proslavila se svým vlastním kanálem TikTok a spolupracovala s dalšími hvězdami TikTok včetně Chase Hudson a Maximo Rivano. V srpnu 2019 dosáhla na TikToku 100 000 sledujících a poté o několik měsíců později zasáhla 5 milionů. Nedlouho poté, co se rozrostla na 20 milionů následovníků. V dubnu 2020 překonala 50 milionů sledujících a 3 miliardy lajků.

Charli D'Amelio (vlevo) a sestra Dixie (Getty)

D'Amelio je také členem skupiny TikTok The Hype House a podepsala smlouvu s talentovou agenturou UTA v roce 2020. Objevila se na jevišti během vystoupení Bebe Rexha a The Jonas Brothers v New Yorku v roce 2019. Jedno z jejích videí TikTok s jejím tancem vedle sebe s jiným uživatelem má více než dva miliony zhlédnutí. Uspořádala schůzku a pozdravila, což vyneslo asi 7 000 dolarů na charitu.

Zisk : Charli vydělává peníze z různých zdrojů včetně doporučení, zboží, sdílení výnosů z YouTube a sponzorovaných příspěvků. Za jeden sponzorovaný příspěvek si účtuje minimálně 100 000 $ a toto číslo se s růstem jejího kanálu určitě zvýší. Charli údajně vydělal 1 milion dolarů za to, že se objevil v reklamě Super Bowl na rok 2020 pro Sabra Hummus.

V roce 2020 Charli vydělal 3 miliony dolarů. To stačilo na to, aby se stala druhou nejlépe placenou osobností TikToku na světě za Addison Rae, která vydělala 5 milionů dolarů. Charli vydělala 3 miliony dolarů ze svých sponzorských, prodejních a produkčních obchodů.

Charli d
Čistá hodnota: 8 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse