Charlamagne Tha God Net Worth

Kolik stojí Charlamagne Tha God Worth?

Čistá hodnota Charlamagne Tha God: 10 milionů $

Charlamagne Tha Boží plat

3 miliony dolarů

Charlamagne Tha God Čistá hodnota a plat: Charlamagne Tha God je americká rozhlasová DJ a televizní osobnost, která má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. Charlamagne Tha God je jednou z nejznámějších osobností hip-hopové komunity, často komentuje problémy hudebního žánru a vede rozhovory s nejlepšími a nejjasnějšími hvězdami současné doby.

Charlamagne Tha God je pravděpodobně nejlépe známý pro společné hostování Snídaňový klub po boku DJ Envy a Angely Yee. Okamžiky z této show mají moc zamést celý národ a vyvolat kontroverzi nebo potlesk mezi miliony. Tato slavná osobnost prohlásila, že ‚za nikoho kousne do jazyka ', a nebojí se mluvit při rozhovorech s hlavními jmény a klást těžké otázky.

Plat : Údajně, Charlamagne Současná Boží smlouva mu vyplácí roční plat 3 miliony dolarů.

Časný život: Charlamagne Tha Boží skutečné jméno je Lenard Larry McKelvey. Narodil se v Charlestonu v Jižní Karolíně 29. června 1978. Střední ulice Moncks Corner nebyly pro mladého Mckelveye žádným vtipem a chlapec byl od mladého věku zapojen do trestné činnosti. To vyvrcholilo sérií zatýkání, díky nimž měl McKelvey na výběr. Na jedné straně mohl pokračovat po cestě, po které kráčel. V minulosti byl McKelvey zatčen za držení marihuany a kokainu s úmyslem distribuce. Byl také zatčen za účast na střelbě za volantem, i když jen seděl na zadním sedadle a byl svědkem toho, jak se událost odehrává s malou kontrolou nad jejím výsledkem. Za poslední trestný čin strávil mladý McKelvey více než měsíc ve vězení. Na druhou stranu se mladý muž mohl rozhodnout pro profesionální kariéru a vytrhnout se z tohoto životního stylu. Po propuštění z vězení si McKelvey zvolil druhou cestu. Pravděpodobně mu to zachránilo život.

Včasná účast v rádiu: Poté, co se dostal z vězení, se muž, který se jednoho dne stane Charlamagne Tha God, zapsal do noční školy se zaměřením na vysílání a média. To vedlo ke stáži v centru rozhlasového vysílání. Než si to uvědomil, nadcházející rozhlasový moderátor hrál druhé housle nikomu jinému než Wendy Williamsové. Během svého působení v noční škole četl o králi Charlamagne, který ve středověku vládl velké části Evropy. Když prodával drogy, McKelveyův alias byl „Charles“, a tak viděl svůj rádiový přezdívku jako kombinaci obou jmen. „Tha God“ přidal jednoduše z osobního vkusu.

Navzdory poučení od Wendy Williamsové a prohlížení jeho zkušeností s ní jako mentorství, Charlamagne začal vkládat své vlastní názory do rozhovorů hned od začátku. Jeho přímočarý a někdy tupý přístup k rozhovorům s celebritami se zdál v rozporu se skutečností, že byl ve světě rádia úplným nováčkem. Hosté Wendy Williamsové nebyli vždy spokojeni s tímto typem výslechu, ale Charlamagne Tha God si jistě získal v hip-hopové komunitě značnou reputaci. Trpělivost Wendy Williamsové začala téměř nevyhnutelně ubývat, protože Charlamagne Tha Bůh se postupně stal odvážnějším a sebevědomějším. Když Charlamagne opustila show Wendy Williamsové, většinu nepřekvapilo.

Snídaňový klub: V roce 2010 začal Charlamagne Tha God hostovat společně Snídaňový klub . Tento krok by ho vedl k slávě a úspěchu v mnohem větším měřítku než jeho předchozí rozhlasová kariéra. Přehlídka je také vysílána v televizi a vysílá se na více než 90 rozhlasových trzích po celých Spojených státech.

Charlemagne je jedním z nejotevřenějších hostitelů pořadu a v tomto formátu využil svého přímého a nesmyslného přístupu k rozhovorům ještě dále. To vedlo k několika významným slovním hádkám mezi ním a jeho hosty. Poté, co upevnil svou reputaci Snídaňový klub , Charlemagne si dal mnoho přezdívek, včetně „Architect of Aggravation“. Valící se kámen nazval ho „Hip-Hopův Howard Stern.“

Christopher Polk / Getty Images

Televizní kariéra: Charlamagne Tha God se objevil v řadě televizních pořadů, většinou omezených na MTV. Jeho první hlavní role přišla v roce 2011, kdy se začal objevovat v pořadu Guy Code . On také dostal jeho vlastní show na jednom místě, který byl volán Charlamagne a přátelé . On také co-hostil řadu MTV akcí, jako je MTV Music Video Awards pre-show. V roce 2015 dostal další show s názvem Neobvyklý smysl s Charlamagne, Bohem . Dostal také roli vypravěče pro BET Uvnitř štítku . Kromě tradiční televize našla osobnost úspěch také na streamovacích platformách jako YouTube, iTunes a SoundCloud.

Obchodní podnikání: Kromě své role televizní osobnosti se Charlamagne Tha God věnoval řadě dalších podnikatelských aktivit. V roce 2017 vydal knihu s názvem Black Privilege: Příležitost přichází pro ty, kteří ji vytvářejí . Kniha byla svépomocným průvodcem zaměřeným na mladé černochy žijící v obtížných podmínkách. Kniha získala pozitivní recenze a v žebříčku se umístila na šestém místě New York Times ' seznam nejprodávanějších svazků literatury faktu. V roce 2018 vydal McKelvey druhou knihu s názvem Shook Ones: Anxiety Playing Tricks On Me . Charlamagne Tha God je také výkonným producentem a provozuje vlastní produkční společnost s názvem CThaGod World.

Kontroverze: Když vezmeme v úvahu veřejnou osobnost Charlamagne Tha Boha a jeho přístup k vedení rozhovorů, nemělo by být žádným překvapením, že se tato celebrita dostala do řady kontroverzí a sporů s jinými celebritami.

Počet hostů na Snídaňová show byli viditelně rozzuřeni otázkami a komentáři Božího Charlamagne Tha. Birdman skvěle vyšel z rozhlasového pořadu během dvou minut v důsledku léčby od hostitele. Rapper Lil 'Mama byl Charlamagne neúnavným slovním útokem naprosto rozřezán a rozbit. Fredro Starr musel být utěšen Sticky Fingazem poté, co byl tlačen na okraj hostitelskými komentáři. Beanie Sigel, Lil 'Duval a dokonce i potenciální demokratická kandidátka Elizabeth Warrenová se účastnily kontroverzních okamžiků Snídaňová show .

Charlamagne Tha God Net Worth
Čistá hodnota: 10 milionů $
Plat: 3 miliony dolarů
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse