Čistá hodnota Chanel West Coast

Kolik stojí Chanel West Coast Worth?

Čistá hodnota Chanel West Coast: 3 miliony dolarů

Čistá hodnota Chanel West Coast: Chanel West Coast je americký rapper a televizní moderátor, který má čistou hodnotu 3 miliony dolarů. Chanel West Coast je nejznámější pro své vystoupení na MTV show jako „Fantasy Factory Roba Dyrdka“ a „Ridiculousness“. Svou kariéru v show businessu zahájila v relativně mladém věku. Kromě hudby a herectví vytvořila Chanel oděvní linie a řadu produktů souvisejících s konopím.

Časný život: Chelsea Chanel Dudley se narodila 1. září 1988 v Los Angeles v Kalifornii. Byla vychována v New Yorku i v severním Hollywoodu a dělila si čas mezi jednotlivá města, aby mohla trávit čas se svou matkou a jejím otcem, kteří žili odděleně. Protože její otec byl DJ, byla od útlého věku vystavena hudebnímu průmyslu.

Se svým otcem pravidelně navštěvovala noční kluby a s jeho povzbuzováním chodila na hodiny zpěvu a tance. Jako mladá dívka se také začala zajímat o rapovou hudbu a do svých 14 let začala vytvářet vlastní rapy. Chanel několik let navštěvovala střední školu, ale nakonec dokončila vzdělání domácím vzděláváním.

Televizní kariéra: Chanel se poprvé setkala Rob Dyrdek ve věku 20 let a začala pro něj pracovat jako recepční, zatímco on se soustředil na svou reality show „Fantasy Factory Roba Dyrdka“. Chanel využila tohoto spojení k tomu, aby začala pracovat jako herečka na různých MTV show a debutovala filmem „The Hard Times of RJ Berger“. Chanel se poté začala objevovat po boku Dyrdka na reality show „Ridiculousness“, kde hostitelé kontrolují online videa.

Nakonec se také poprvé objevila v „Fantasy Factory“ během páté sezóny seriálu. Na další chvíli se nadále objevovala ve filmech „Ridiculousness“ a „Fantasy Factory“ a také se prosadila jako herec hlasu s rolí v animovaném seriálu „Wild Grinders“. V roce 2017 si také rezervovala periodickou roli ve čtvrté sezóně filmu Love & Hip-Hop: Hollywood.

Byl tlumený / Getty Images

Hudební kariéra: Chanel West Coast zahájila svou hudební kariéru nedlouho po zahájení práce s MTV. V roce 2009 začala spolupracovat s řadou dalších umělců a nahrála svůj debutový singl „Melting Like Ice Cream“ s Tiffanie Anderson. Mezi její další pozoruhodné skladby patřily skladby „PHAMOUS“ a „I Love Money“. V roce 2012 byla podepsána Lil Waynem jeho nahrávací společnosti Young Money Entertainment. To vedlo k vydání jejího prvního mixu „Now You Know“ v roce 2013. Na tomto vydání spolupracovala s řadou umělců, včetně Snoop Dogga, French Montany, Robin Thicke a mnoha dalších. Chanel poté propagoval mixtape řadou turné.

Její druhý mixtape s názvem „WAVES“ obsahuje umělce jako YG a B-Real. V roce 2014 oznámila připravované studiové album a začala vydávat skladby jako „Blueberry Chills“ s Honey Cocaine. V příštích několika letech Chanel pokračovala ve vydávání skladeb jako „Miles and Miles“ a „Bass in the Trunk“, které by později byly uvedeny na jejím debutovém studiovém albu.

Nemovitost: V roce 2019 koupila společnost Chanel West Coast nemovitost ve čtvrti Hollywood Dell v Hollywood Hills v Los Angeles za 1,65 milionu dolarů. Dům je od roku 2018 čerstvě zrekonstruovaný a nabízí úctyhodný životní prostor o rozloze 2600 čtverečních stop. Tato nemovitost také vyniká dřevěnými podlahami, štukovou podlahou a garáží pro 2 auta.

Čistá hodnota Chanel West Coast

Chanel West Coast

Čistá hodnota: 3 miliony dolarů
Datum narození: 1. září 1988 (32 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Televizní osobnost, herec, písničkář, rapper, modelka
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse