Cee Lo Green nepodává v případě extáze žádnou námitku

Entertainer Cee Lo Green opouští vrchní soud v Los Angeles po slyšení v pátek 29. srpna 2014. (AP Photo/ Nick Ut)Entertainer Cee Lo Green opouští vrchní soud v Los Angeles po slyšení v pátek 29. srpna 2014. (AP Photo/ Nick Ut) Entertainer Cee Lo Green opouští vrchní soud v Los Angeles po slyšení, které proběhlo v pátek 29. srpna 2014. Green během večeře v Los Angeles 2012 nepožádal o to, aby žena dostala extázi. Green, vlastním jménem Thomas DeCarlo Callaway, byl odsouzen na tři roky podmínky a 360 hodin veřejně prospěšných prací. (AP Photo/ Nick Ut) Na této souborové fotografii z 19. října 2012 pózuje americký portrétista, rapper, hudební producent a herec Cee Lo Green v New Yorku. Green v pátek 29. srpna 2014 neprosil o to, aby žena při večeři v Los Angeles v roce 2012 dostala extázi. Green, vlastním jménem Thomas DeCarlo Callaway, byl odsouzen na tři roky podmínky a 360 hodin veřejně prospěšných prací. (Foto Victoria Will/Invision/AP, soubor) Entertainer Cee Lo Green opouští vrchní soud v Los Angeles po slyšení, které proběhlo v pátek 29. srpna 2014. Green během večeře v Los Angeles 2012 nepožádal o to, aby žena dostala extázi. Green, vlastním jménem Thomas DeCarlo Callaway, byl odsouzen na tři roky podmínky a 360 hodin veřejně prospěšných prací. (AP Photo/ Nick Ut)

LOS ANGELES - Cee Lo Green v pátek nepřiznala žádnou soutěž k jednomu zločinu za poskytnutí extáze ženě během večeře v Los Angeles v roce 2012 a byla odsouzena k probaci a veřejně prospěšným pracím.

Zpěvák, který vyhrál Grammy, také podal zvláštní žalobní důvod, ve kterém trval na své nevině a že to brání tomu, aby proti němu byla u civilního soudu použita jeho žalobní důvod. Droga by mohla být použita proti Greenovi u trestního soudu, pokud bude čelit jinému drogovému trestnému činu.

Soudce vrchního soudu Mark Young odsoudil devětatřicetiletého zpěváka ke třem letům formální podmínky a 45 dnů veřejně prospěšných prací. Greenovi, vlastním jménem Thomas DeCarlo Callaway, bude povoleno cestovat za prací a povoleno navštívit soukromého lékaře pro drogové a alkoholové poradenství, řekl soudce.Green také může sloužit své veřejně prospěšné práci prostřednictvím MusiCares Foundation, pobočky organizace, která předává ceny Grammy.

Green vstoupil do prosby těsně před plánovaným předběžným slyšením, během kterého by státní zástupci museli prokázat, že existuje dostatek důkazů, aby se případ mohl dostat před soud.

Žalobci odmítli obvinění ze znásilnění proti Greenovi, když byl v říjnu 2013 obviněn ze zločinu obvinění z drog. Jeho obhájce Blair Berk řekl, že Green měl konsensuální sex se ženou, které dával extázi během večeře v červenci 2012.

Soudní záznamy ukazují, že kvůli incidentu v Los Angeles nebyl podán žádný civilní případ.

Green získal Grammy za hit Forget You a vystupoval jako součást dua Gnarls Barkley. Objevil se jako porotce v soutěžním pořadu NBC The Voice, ale přehlídku opustil poté, co byl obviněn.