Casey Anthony

  Casey Anthony 10 dolarů Tisíc
: 10 tisíc dolarů
Datum narození 19. března 1987 (35 let)
Rod ženský
Národnost Spojené státy americké

💰 Porovnejte Caseyho Anthonyho

Co je Casey Anthony's?

Casey Anthony je podezřelá z vraždy, která byla obviněna ze zabití své dvouleté dcery Caylee v roce 2008. Casey Anthony má čisté jmění 10 000 dolarů. V jejím procesu v polovině roku 2011 byla zproštěna obvinění z vraždy a zneužívání, ale byla shledána vinnou ze čtyř trestných činů, kdy lhala orgánům činným v trestním řízení. Soudní proces a verdikt vyvolaly intenzivní zkoumání a pobouření napříč národními a sociálními médii a později se staly středem zájmu dokumentů o streamovací službě Peacock.

Casey Anthony se narodil 19. března 1986 ve Warrenu, Ohio. Během dětství si Casey údajně vytvořila vzorec lhaní, včetně klamání rodičů, aby si mysleli, že maturuje na střední škole, když jí opravdu chyběly kredity k promoci. Když jí bylo 19, tajila své těhotenství (s Caylee) před rodiči. Když bylo těhotenství zjištěno, odmítla prozradit totožnost otce, i když později poukázala na několik mladých mužů, včetně snoubence, který zemřel při autonehodě. Skutečná identita otce zůstává neznámá.Casey se nastěhovala zpátky ke svým rodičům a následovala další řada lží, včetně tvrzení, že má práci v Universal Studios.

nejlepší přehlídky v las vegas 2016

13. července 2009 její rodiče Cindy a George Anthony zjistili, že Caseyho odtažené auto má v kufru hrozný zápach. Brzy poté Casey řekla svým rodičům, že nechala Caylee s chůvou, která pak zmizela s Caylee (celý měsíc předtím, než to Casey řekla rodičům). Příběh chůvy se také ukázal jako nepravdivý. 31 dní po zmizení Caylee bylo zmizení dítěte konečně nahlášeno policii. Když se pátrání zintenzivnilo, Casey byl zatčen, když se objevily obrázky Caseyho na večírku a tetování s nápisem Bella Vita (krásný život, v italštině) – snímky pořízené v době, kdy Caylee chyběla. Casey byl zpět ve vězení pouhých osm dní po propuštění – tentokrát za padělání šeků a neoprávněné použití kreditní karty přítele.

Ačkoli obžaloba označila Casey za nečestnou, nezpůsobilou matku, nedokázali přesvědčit porotu, že byla vinna z vraždy Caylee, a Casey byl v červenci 2011 zproštěn viny. Následky soudního procesu přinesly v několika státech spoustu legislativních návrhů. Cayleeho zákon, zákon, podle kterého by bylo pro rodiče nebo zákonného zástupce trestným činem nenahlásit pohřešované dítě do určité doby.

kolik stojí jenelle evans
  1. Bankrot
  2. Raný život
  3. Zmizení Caylee
  4. Zatčení a obvinění
  5. Soud a verdikt
  6. Mediální pokrytí
  7. Život po soudu

Bankrot

V lednu 2013 Casey vyhlásil bankrot s odkazem na závazky ve výši 800 000 $. Uvedla kolem 80 věřitelů a v té době vykázala nulový příjem. Její největší dluh, 500 000 dolarů, byl dlužen jejímu trestnímu obhájci José Baez . Také dlužila 145 000 dolarů úřadu šerifa v Orange County a 70 000 dolarů IRS.

Raný život

Casey Anthony se narodil 19. března 1986 ve Warrenu ve státě Ohio Georgeovi a Cindy. Když vyrostla, vytvořila si zvyk neustále lhát; Mezi její největší lži patřilo, že řekla rodičům, že maturuje na střední škole. Ve věku 19 let Anthony otěhotněla, ale zatajila zprávu před svými rodiči. Později při zjištění těhotenství odmítla prozradit totožnost otce. Anthony dále lhal o svém zaměstnání a tvrdil, že pracuje v Universal Studios.

Zmizení Caylee

V červnu 2008, když tehdy žila v Orlandu na Floridě se svými rodiči, Casey Anthonyová odešla se svou dvouletou dcerou Caylee. Když se o měsíc později vrátila, Caylee nikde. Anthonyho matka Cindy nahlásila pohřešování dívky na policii a řekla, že Caseyho auto páchlo mrtvolou. Následovalo vyšetřování, během kterého Casey opakovaně lhala detektivům, že její dceru unesla chůva. Vyšetřovatelé později našli kosterní pozůstatky Caylee uvnitř pytle na prádlo v zalesněné oblasti poblíž domova rodiny Anthony.

kolik peněz má lisa marie presley

Zatčení a obvinění

Anthony byl poprvé zatčen v červenci a byl obviněn z lhaní orgánům činným v trestním řízení, zanedbávání dětí a maření trestního vyšetřování. Než byla propuštěna na kauci, strávila měsíc ve vězení. V říjnu byl Anthony obviněn velkou porotou z několika obvinění, včetně vraždy prvního stupně, a byl zatčen bez vazby. Ve všech bodech obžaloby odmítla vinu.

  Foto z článku s názvem'Casey Anthony '

Getty

Soud a verdikt

Anthonyho soud se konal od května do července 2011 a trval celkem šest týdnů. Obžaloba sledovala trest smrti a tvrdila, že se Anthony snažila osvobodit od rodičovských povinností zavražděním své dcery, čehož dosáhla použitím chloroformu a lepicí páskou na Cayleein nos a ústa. Mezitím obhajoba kontrovala tvrzením, že Caylee se omylem utopila v rodinném bazénu a že Anthonyho otec George se těla zbavil. Tým obhajoby předpokládal, že Anthonyho chronické lhaní pramení z její dysfunkční výchovy, včetně údajného sexuálního zneužívání jejím otcem.

Na závěr soudního procesu na začátku července porota shledala Anthonyho nevinným z obvinění z vraždy prvního stupně, těžkého zneužívání dětí a těžkého zabití dítěte. Shledala ji však vinnou ze čtyř trestných činů, kdy lhala orgánům činným v trestním řízení. Protože měla zásluhy za odsloužený čas, byla Anthony propuštěna 17. července 2011. Dvě z jejích odsouzení za přečin byly později na začátku roku 2013 zrušeny odvolacím soudem na Floridě.

Mediální pokrytí

Anthonyho soud a případný verdikt přitáhl intenzivní pozornost médií po celých Spojených státech a stal se hlavním tématem mnoha televizních talk show. Tento příběh byl také uveden v takových zpravodajských programech jako „Dateline“ a „20/20“, což se nakonec stalo jedním z největších celostátních taháků v té době. Mezitím na sociálních sítích, jako je Facebook a Twitter, veřejnost vyjádřila silné pobouření nad rozsudkem nevinen a přirovnala jej k podobně hroznému výsledku O. J. Simpson soud s vraždou. Jiní však verdikt obhajovali kvůli nedostatku definitivních důkazů. V roce 2022 byly případ vraždy a soudní proces předmětem dokumentů na streamovací službě Peacock.

Život po soudu

Brzy po jejím soudním verdiktu Anthony odešel na neznámé místo. O něco málo přes měsíc později jí bylo nařízeno vrátit se na Floridu, aby si odpykala rok pod dohledem probační doby za předchozí, nesouvisející odsouzení za kontrolní podvod. Na začátku roku 2013, Anthony požádal o bankrot. Později v roce se mimosoudně vyrovnala s neziskovou organizací Texas EquuSearch, která ji zažalovala za využití jejích služeb k nalezení Caylee, když už Anthony věděl, že Caylee je mrtvá. Anthonymu se veřejnost a média nadále z velké části vyhýbají.

kolik stojí andy roddick
Články Casey Anthony

Veškeré čisté jmění je vypočítáno na základě dat čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou poskytnuty, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od celebrit nebo jejich zástupců. I když pilně pracujeme na zajištění toho, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže.

* ?Casey Anthony      Název statistik celebrit