Čistá hodnota Cardi B.

Kolik stojí Cardi B Worth?

Čistá hodnota Cardi B: 30 milionů dolarů

Čistá hodnota Cardi B 2020: Cardi B je americká televizní osobnost a rapper, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Čisté jmění Cardi B bylo skutečně spuštěno v roce 2017 díky úspěchu jejího singlu 'Bodak Yellow'.

Časný život: Belcalis Marlenis Almánzar se narodil 11. října 1992 na Manhattanu a vyrůstal v Bronxu v New Yorku. Je dcerou dominikánského otce a trinidadské matky a má sedm sourozenců, z nichž nejznámější je její sestra Henessy Carolina. Poté, co navštěvoval Renaissance High School for Musical Theatre & Technology, Cardi B začal odizolovat ve věku 19 let a připsal si to jako pozitivní zkušenost: „[Stripping] mě opravdu zachránil před mnoha věcmi. Když jsem začal svlékat, vrátil jsem se do školy. “ Navštěvovala Borough of Manhattan Community College, než nakonec vypadla.

Umělecké jméno „Cardi B“ vyvinula jako původ značky rumu Bacardi, což byla její dřívější přezdívka. V roce 2013 si začala získávat proslulost a popularitu díky několika videům, které se staly virálními na sociálních médiích, jako je aplikace pro sdílení videa Vine a její stránka Instagram.

Začátky kariéry: Cardi B se připojila k obsazení televizního seriálu reality show VH1 „Love & Hip Hop: New York“ v roce 2015 a debutovala v šesté sezóně seriálu. Získala velkou fanouškovskou základnu v seriálu a Jezebel ji považovala za útěkovou hvězdu šesté sezóny. Po dvou sezónách oznámila v prosinci 2016, že opustí show, aby se zaměřila na svou vlastní začínající kariéru v hudbě.

Hudební kariéra: Hudební debut Cardi B přišel v listopadu 2015, před jejím oznámením, že opouští „Love & Hip Hop“. Byla uvedena v remixu zpěváka Shaggyho k jeho singlu 'Boom Boom' po boku jamajského tanečního zpěváka Popcaana. Její debut v hudebním videu přišel v prosinci 2015 filmem „Cheap Ass Weave“, její verzí rapperky Lady Leshurr „Queen's Speech 4.“ V březnu 2016 Cardi B vydala svůj první zdlouhavější projekt, mixtape „Gangsta Bitch Music, sv. 1. ' Byla uvedena na kompilačním albu 2016 „Underestimated: The Album“, což byla spolupráce mezi ní a dalšími umělci skupiny KSR HoodCelebrityy, SwiftOnDemand, Cashflow Harlem a Josh X. Během tohoto období Cardi B pokračovala v budování svého jména a následování prostřednictvím vystoupení na výstavách jako „Uncommon Sense with Charlamagne“ a Khloe Kardashian „Kocktails with Khloe“.

Její velký průlom nastal v únoru 2017, kdy podepsala nahrávací smlouvu s významnou nahrávací společností Atlantic Records. Předchozí měsíc právě vydala svůj druhý mixtape „Gangsta Bitch Music, sv. 2 '(leden 2017). Byla nominována na cenu Best New Artist and Best Female Hip-Hop Artist at the 2017 BET Awards, ačkoli se jí nepodařilo vyhrát žádnou. Vystupovala však na přehlídce Afterparty BET Awards. Následně se objevila na obálce vydání The Fader's Summer Music July / August 2017.

Cardi B Čistá hodnota, plat, bohatství

Cardi B Net Worth (Jamie McCarthy / Getty Images)

16. června 2017 vydala Cardi B komerční debutový singl Bodak Yellow s Atlantic Records. Aby to propagovala, účinkovala na ‚The Wendy Williams Show 'a‚ Jimmy Kimmel Live'. Jak neustále stoupalo po žebříčcích a zasáhlo číslo jedna na Plakátovací tabule Žhavá hitparáda v září 2017, Cardi B se stala první rapperkou, která dosáhla čísla jedna se sólovým singlem od Lauryn Hilla „Doo Wop (Thing Thing)“ v roce 1998. Slavena editorem The New York Times jako „rapová hymna“ léta byla „Bodak Yellow“ RIAA certifikována jako sedmiplatinová platina. To také přijalo nominace za nejlepší rapový výkon a nejlepší rapovou píseň na 60thGrammy Awards a vyhrál Single of the Year na 2017 BET Hip Hop Awards.

Invasion of Privacy, debutové studiové album Cardi B, vyšlo v dubnu 2018 s velkým ohlasem. Album se stalo hitem číslo jedna ve Spojených státech a Cardi B se stala první zpěvačkou, která zmapovala 13 položek současně Plakátovací tabule Hot 100, protože každá skladba z alba vstoupila do žebříčku 21. dubna. V říjnu 2018 jej RIAA certifikovala jako dvojitou platinu. Časopis Time a časopis Rolling Stone označili časopis „Invasion of Privacy“ za nejlepší album roku a časopis Time rovněž zařadil Cardi B na svůj výroční seznam 100 nejvlivnějších lidí na světě .

Mezi významné spolupráce, na kterých Cardi B pracovala, patří například „No Limit“ (2017) s G-Eazy a ASAP Rocky, „MotorSport“ (2017) s Migosem a Nicki Minaj, „Girls Like You“ (2018) s Maroon 5 a „Taki“. Taki '(2018) s DJ Snake.

Další kreativní pronásledování: Filmový debut Cardi B přišel ve filmu Hustlers z roku 2019, který získal ohlas u kritiků. Pracovala také na filmu F9, který 22. května 2020 vydala společnost Universal Pictures. Spolu s Chance the Rapper a T.I. byla Cardi B potvrzena jako porotkyně v soutěži Netflix a seriálu pro vyhledávání talentů Rhythm + Flow, která měla premiéru 9. října 2019.

Obchodní podnikání a doporučení: První dohodou o podpoře Cardi B byla její kampaň z roku 2016 s newyorským řetězcem spodního prádla Romantic Depot. Její reklamy na značku se objevily v rozhlase a kabelové televizi. Mezi další partnerství, která měla, patří společnosti MAC Cosmetics, Gypsy Sport, Reebok a Pepsi. V listopadu 2018 vydala kolekci oděvů s módním oblečením značky Fashion Nova.

(Foto: Dave Kotinsky / Getty Images)

Osobní život: Na začátku roku 2017 začala Cardi B veřejně chodit s rapperem Offsetem ze skupiny hip hop Migos . Pár se stal veřejně zasnoubeným v říjnu téhož roku poté, co Offset navrhl během koncertu Power 99 Powerhouse, ačkoli TMZ v roce 2018 odhalila, že jejich manželská licence naznačuje, že se pár vzal tajně v září 2017. Cardi B později toto odhalení potvrdila na sociálních médiích. Porodila jejich dceru v červenci 2018.

V prosinci 2019 pár koupil sídlo v Buckheadu , předměstí Atlanty ve státě Georgia, která byla uvedena na 5,79 milionu dolarů. Za zámek zaplatili 5,5 milionu dolarů. V roce 2017 byl dům uveden na 10 milionů $. Zde je video prohlídka nemovitosti:

Rozvod : 15. září 2020 požádala Cardi B o rozvod s ofsetem. V žádosti o rozvod požádala Cardi o primární fyzickou péči o jejich dceru Kulture, výživné na děti a spravedlivé rozdělení majetku, protože očividně nedošlo k předběžné kontrole. V době podání byly již odděleny.

Historie Cardi B Net Worth : Cardi B byla poprvé přidána do Celebrity Net Worth 12. ledna 2016 s čistým jměním 400 tisíc $. Její čisté jmění bylo aktualizováno na 1,5 milionu $ 9. února 2017 a poté znovu na 4 miliony $ 25. září 2017. V srpnu 2018 bylo její čisté jmění aktualizováno na 8 milionů $. V květnu 2019 bylo její čisté jmění aktualizováno na 12 milionů dolarů. Poté, co v období od října 2018 do října 2019 vydělala 28 milionů $ (před zdaněním), bylo její čisté jmění aktualizováno na 22 milionů $.

Čistá hodnota Cardi B.
Čistá hodnota: 30 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse