Burt Reynolds Čistá hodnota

Kolik stojí Burt Reynolds Worth?

Burt Reynolds Čistá hodnota: 3 miliony dolarů

Burt Reynolds Čistá hodnota a plat: Burt Reynolds byl americký herec, režisér a hlasový umělec, který měl v době své smrti v roce 2018 čisté jmění 3 miliony dolarů. Burt si během několika desetiletí užíval působivé filmové kariéry, která zahrnovala Oscara nominace za roli ve filmu „Boogie Nights“. Burtovo čisté jmění bylo na vrcholu své kariéry mnohem vyšší než 3 miliony dolarů, bohužel však kvůli špatným investicím a nadměrnému utrácení utrpěl značné finanční problémy. Více podrobností dále v článku.

Časný život : Narodil se jako Burton Leon Reynolds, Jr. 11. února 1936 v Lansingu v Michiganu. Navštěvoval Florida State University na fotbalové stipendium. Zatímco byl na FSU, jeho spolubydlícím byl nějaký čas budoucí vysokoškolský trenér a analytik ESPN Lee Corso. Burt doufal, že bude jmenován All-American, ale autonehoda způsobila zranění kolena, které trvale vyloučilo jeho atletické touhy. Na nějaký čas uvažoval o tom, že se stane policistou. Během několika hodin na střední škole učitel angličtiny povzbudil Burta ke konkurzu na hru s názvem „Outward Bound“. Burt získal hlavní roli a nakonec za představení vyhrál Florida State Drama Award.

Kariéra : Burt se brzy přestěhoval do New Yorku, aby pokračoval ve hrách a peněženkách ve filmu a televizi. V roce 1961 získal svůj první filmový film ve filmu „Angel Baby“. Bylo to „Deliverance“ z roku 1972, které z něj udělalo hvězdu. Mezinárodně proslul v 70. a 80. letech díky vystoupení v hitových filmech jako „Smokey and the Bandit“, „The Longest Yard“ a „The Cannonball Run“. Později v jeho kariéře byl pozoruhodný pro projekty jako „Boogie Nights“, „Without a Paddle“ a „Burn Notice“. Za roli ve filmu Boogie Nights byl nominován na Oscara za nejlepší vedlejší roli. Samozřejmě, že byly chvíle, kdy kariéru Burta Reynoldse kazily kariérní propadáky a osobní neúspěchy. Byl dvakrát ženatý. Druhé manželství s herečkou Loni Anderson skončil hořkým rozvodem, který nakonec vedl k tomu, že Burt vyhlásil bankrot kapitoly 11. Obvinil ji, že ho podváděla, a v roce 1993 Burt souhlasil, že po pouhých 5 letech manželství zaplatí Loni paušální částku 234 794,13 $ plus 15 000 $ měsíčně na podporu.

Burt Reynolds zemřel 6. září 2018 ve věku 82 let poté, co údajně utrpěl infarkt.

(Foto: Kevin Winter / Getty Images)

Finanční problémy: Podle jeho vlastního odhadu dosáhl Burt na vrcholu své kariéry čistého jmění 60 milionů $. To je 60 milionů dolarů po zdanění v 80. letech. To je stejné jako kolem 150 milionů dolarů dnes po očištění o inflaci. Burt koupil několik domů v Beverly Hills, vybudoval rozsáhlý statek na Floridě a koupil 160-akrový ranč, také na Floridě. Na ranči choval stáj 150 koní. Koupil také sídlo v Gruzii, soukromé letadlo a vrtulník. Když se v roce 1988 oženil s Loni Anderson, koupil nové sídlo v Beverly Hills. Ve své předběžné smlouvě o uzavření manželství Burt uvedl své čisté jmění na 15 milionů dolarů. Kam tedy šly všechny peníze?

V 80. letech ho Burtův obchodní manažer přesvědčil, aby investoval do řetězce rodinných venkovských restaurací s názvem „Po“ Folks. Burt a partner koupili 30 franšíz a Burt garantoval leasing osobně. Jak se ukázalo, Burt a jeho partner byli prodáni trochu jako citron. Mateřská společnost byla katastrofa a zákazníci jídlo nenáviděli. Burt a jeho partner si najali konzultanta, aby jim pomohl prodat restaurace, ale tento „odborník“ je vlastně přesvědčil, aby investovali do DALŠÍHO (jiného) řetězce restaurací. Burt později připustil, že tento krok vzal odpis ve výši 5–6 milionů dolarů a proměnil jej v Ztráta 20–30 milionů $ pro oba muže.

V roce 1990 měl Reynolds tak málo peněz, že si na financování svého životního stylu potřeboval půjčit 4 miliony dolarů od CBS. Současně souhlasil, že bude hrát v pořadu „Večerní stín“ CBS a předpokládal, že dluh splatí, jakmile bude show prodána syndikátu. Když byla show zrušena po čtyřech sezónách, jednu sezónu nesmělou vydělávat poplatky za publikování, Burt zůstal kvůli síti 3,7 milionu dolarů.

V roce 1996 ho CBS žalovala kvůli dluhu 3,7 milionu dolarů. Tato žaloba přinutila Burta vyhlásit bankrot kapitoly 11. Jeho aktiva v té době činila 6,65 milionu dolarů a jeho dluhy 11,2 milionu dolarů. Některé podrobnosti z jeho bankrotu byly docela trapné. Například Burt dlužil svému výrobci tupé 121 000 $.

V listopadu 2014 mnoho zpravodajských serverů uvedlo, že Burt měl opět vážné finanční problémy. Byl údajně nucen prodat mnoho svých cenných věcí a filmových memorabilií, aby uspokojil dluh v hodnotě téměř 10 milionů dolarů. Údajně také čelil exekuci ve svém domě na Floridě poté, co nezaplatil splátky hypotéky v hodnotě 1,2 milionu dolarů. Burt odmítl zprávy, že byl na mizině, a tvrdil, že prodává memorabilia, protože už to nemá k ničemu a bylo mu špatně vidět jeho tvář všude.

Burt Reynolds Čistá hodnota

Burt Reynolds

Čistá hodnota: 3 miliony dolarů
Datum narození: 11. února 1936 - 6. září 2018 (82 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Filmový producent, filmový režisér, herec, hlasový herec, televizní režisér, televizní producent, scenárista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Burt Reynolds Výdělky

  • City Heat 4 000 000 $
  • Cannonball Run II 5 000 000 $
  • Cannonball Run - 5 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse