Bruce Jenner Čistá hodnota

Kolik stojí Bruce Jenner Worth?

Čistá hodnota Bruce Jennera: 100 milionů $

Čisté jmění Bruce Jenner: Bruce Jenner, nyní známý jako Caitlyn Jenner , je zlatý olympijský medailista, podnikový mluvčí a televizní hvězda reality show, která má čistou hodnotu 100 milionů $. V roce 2005 vyšla Jenner jako transexuálka a později přešla na ženu. Ačkoli Jenner dosáhla značné slávy jako olympijský atlet, získala ještě větší proslulost poté, co se stala nejznámější transexuální ženou na světě.

Časný život: Caitlyn Marie Jenner byla při narození přidělena mužskému pohlaví a dostala jméno William Bruce Jenner. Jenner se narodila 28. října 1948 v Mount Kisco v New Yorku. Jenner jako dítě trpěla dyslexií a střední školu absolvovala v roce 1968. Jenner navštěvovala Graceland College na fotbalovém stipendiu, ale poté, co utrpěla zranění kolena končícího kariéru, musela přestat hrát.

Aby zůstal zapojený do sportu, přešel Jenner na radu jednoho z traťových trenérů Graceland k desetiboji. Tento krok se ukázal být začátkem mimořádně úspěšné olympijské kariéry. Poté, co Jenner profesionálně soutěžil v jedné události Decathalon, vystudoval tělesnou výchovu na Graceland College.

Olympijská kariéra: Dalším cílem Jennera bylo kvalifikovat se na olympijské hry 1972 a k tomu musel soutěžit v olympijských soudech Spojených států. Generoval rozruch po extrémně rychlém posledním kole - 22 sekund před ostatními závodníky. Dostal se do olympijského týmu a v Mnichově skončil na desátém místě.

Bruce Jenner, inspirovaný státem sponzorovanými sovětskými sportovci, kteří mohli trénovat na plný úvazek bez obav o generování příjmu, zahájil intenzivní tréninkový režim. To bylo předtím, než profesionální američtí sportovci soutěžili na olympijských hrách a trénink na plný úvazek nebyl v té době běžný. Jenner prodával pojištění v noci a během dne trénoval v San Jose.

Jenner se stal šampionem mužů v americkém desetiboji v roce 1974 a v tomto roce také překonal světové rekordy během amerických olympijských zkoušek. V roce 1976 Jenner získal zlatou medaili v Montrealu s ohromujícím zobrazením. Když dosáhl svého cíle, Jenner po tomto vítězství přestal soutěžit s odvoláním na obtížnost tréninku. Jak 2018, Jenner byl stále na šestnáctém místě v globálním desetiboji žebříčku.

Byl tlumený / Getty Images

Po olympiádě: Po návratu do Spojených států se zlatou medailí na své jméno plánoval Jenner co nejlépe využít svůj nový status celebrity. Inspirovali ho bývalí sportovci, kteří se stali herci nebo osobnostmi televize na úpatí jejich úspěchu, a cílený showbiznis jako možný zdroj příjmů. Objevil se v různých časopisech, včetně Sports Illustrated , Gentleman's Quarterly , a Playgirl . Podpora značek brzy následovala a Bruce Jenner se stal tváří obilovin Wheaties.

Herecká kariéra: Bruce Jenner poté hrál v řadě televizních filmů a seriálů, včetně Zlatý moment: olympijský milostný příběh , Bramborové hranolky a situační komedie Stříbrné lžíce . Kromě herectví se Bruce Jenner také zapojil do řady reality show a herních reality show. Mezi ně patří Nejslabší článek , Jsem celebrita ... Dostaňte mě odsud !, Bruslení s celebritami , Pet Star , a Učeň . Dnes je Caitlyn Jenner pravděpodobně nejlépe známá svými minulými vystoupeními Držet krok s Kardashiany .

Další podniky: Jenner měl také krátkou kariéru jako řidič závodního vozu a v roce 1986 vyhrál 12 hodin Sebringu. Kromě toho se Jenner zapojila do řady podnikatelských aktivit, například do licencování jejího jména pro povolení aerobikových center. Jenner založil společnost s názvem Jenner Aviation, která prodává dodávky letadel různým korporacím. Jenner také působil jako viceprezident pro softwarovou společnost, která vytvořila aplikaci s názvem JennerNet. Jenner se později stal tváří H&M Sport.

Manželství: Bruce Jenner se poprvé oženil s Chrystie Scott v roce 1972. Měli spolu dvě děti, než se rozvedli v roce 1981. Druhé manželství Jennera bylo s Lindou Thompsonovou v roce 1981 a spolu měli dvě děti včetně reality hvězdy Brody Jenner . O pět let později manželství skončilo rozvodem. Jennerovo další manželství mělo být Kris Jenner v roce 1991. Pár měl dvě dcery, Kylie a Kendall, které se později staly známými osobnostmi. V roce 2014 podala Kris Jenner žádost o rozvod s odvoláním na neslučitelné rozdíly.

Související odkazy:

Kylie Jenner Čistá hodnota

Kendall Jenner Čistá hodnota

Přechod pohlaví: Ačkoli měla Bruce Jenner před rokem 2015 dlouhou a bohatou kariéru, stala se skutečně mezinárodním mluvícím bodem, když vyšla jako transexuálka. Během svého života se oblékala a podstupovala hormonální terapii, ale po setkání s Kris Jennerovou přestala. Poté, co se rozvedla s Kris, pokračovala na cestě k tomu, aby se stala ženou. V roce 2017 absolvovala operaci sexuálního převodu. Ačkoli je Caitlyn nyní žena, nepřitahují ji muži a označuje ji za bezpohlavní. Caitlyn počkala, až budou její děti nezávislými dospělými, než přejdou do ženství, aby se minimalizovaly účinky na jejich psychiku.

Caitlynina změna pohlaví byla oslavována, zesměšňována a kritizována různými kruhy. Byla uvedena na obálce Vanity Fair označit její přechod a její volba byla pochopitelně oslavována v LGBTQ komunitě. Posmívali se jí však také různí stand-up komici a různé televizní seriály - především South Park .

Politické názory: Je třeba zdůraznit, že i když je Jenner transexuální žena, je praktikující křesťankou a v politice se označuje za konzervativní. Je republikánkou, která ve volbách v roce 2016 hlasovala pro Trumpa - i když její volba byla považována za akt odmítnutí Hillary Clintonové více než za skutečnou podporu Trumpa.

Později protestovala proti Trumpovu rozhodnutí zakázat trans jednotlivcům sloužit v armádě a prohlásila, že udělala chybu tím, že hlasovala pro Trumpa. Tím se odrážely názory mnoha členů LGBTQ komunity, kteří se domnívali, že byli Trumpem během své volební kampaně uvedeni v omyl.

Bruce Jenner Čistá hodnota

Bruce Jenner

Čistá hodnota: 100 milionů $
Datum narození: 28. října 1949 (71 let)
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Sportovec, veřejný mluvčí, prominent, podnikatel, sportovní komentátor, herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse